>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Quiz piłkarski :)

zoledz 0

zoledz

Użytkownik
Hmmmm mogę uznać Zoledziowi
Poprawna odpowiedż: wszyscy strzelali na MŚ &#39;94!!!!
Ah, wlasnie sobie skojarzylem ,ze Twa odpowiedz jest bledna - Ronaldo byl w kadrze Brazylii na MS &#39;94, ale nie zagral nawet chyba minuty na tym turnieju :p Przypuszczam ,ze chodzilo Ci o Romario :?:
 
zoledz 0

zoledz

Użytkownik
mantorras 0

mantorras

Użytkownik
2&gt; Ile razy Kazimierz Gorski wystepowal w reprezenatcji Polski, w jakim meczu debiutowal?

mi sie wydaje ze nie gral...nie wiem strzelam, nigdy sie nie interesowalem jego kariera :twisted:
slabiutko :mrgreen: gral jeden raz przecowko danii (Polacy przegrali bodajze 0-5 :wink: )

prawie trafilem, podaj date tego zajscia :mrgreen:
lata 40 po wojnie :p
lol to niezle...
 
mantorras 0

mantorras

Użytkownik
kto jest najwyzszym pilkarzem premiership w historii? podaj dokladny wzrost

czy aby to nie jest Peter Crouch z Liverpoolu? :mrgreen: jak zwykle strzelam...wiem, ze ktos tam byl w 60 lub 70 latach taki drąg ale nie pamietam jak sie nazywal..nara pzdr
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
3 proste pytania ???? :wink:
Czym nas zaskoczyli Koreanczycy?? ????
Czym sie zajmuje Lewis?? ????
Kto gral w ataku w ekipie Portugalii?? ????

Odpowiedzi szukajcie w materiale filmowym &quot;Mistrzostwa świata&quot; na stronie http://www.dea.gensys.pl/ :wink: Powodzenia
 
borysos 0

borysos

Użytkownik
1) Mieli szybsze buty - badz szybciej biegali.
2) Spodniami dzinsowymi i katany robi.
3) Paulina ;)

Mam juz dlugo ten filmik - konkretnie Gmoch jedzie z frajerami w nim ;)
 
borysos 0

borysos

Użytkownik
No okej - takie pytanko kto na Mistrzostwach Europy w Holandii i Belgii w meczu - Francji z Portugalia (2:1 dla francuzow po golu &quot;Zizu&quot; z karnego w dogrywce) otrzymal czerwone kartki? Mala podpowiedz - chodzi o zawodnikow z Portugali ????
 
Do góry Bottom