>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PZBUK - opinie

power30 18K

power30

Forum VIP
Chyba kolejny buk, który będzie zwijał interes. Brak kontaktu z obsługą klienta na czacie - tylko bot, który nie może przekierować do żadnej osoby. Również brak odpowiedzi na emaile.
 
R 1,1K

rav925

Użytkownik
Otrzymałem email z promocją 50zł bez depozytu.



Wpłać min. 100 PLN i zagraj zakład wielokrotny z kursem łącznym min. 3.0 za kwotę przynajmniej 100 PLN.
W dziale PROMOCJE odbierz od razu swój BONUS 50 PLN, niezależnie od rozliczenia kuponu!

Wklejam bo przyznam, że to najlepsza promocja bez depozytu jaką do tej pory widziałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +221
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
To samo dostałem, żałosna próba wprowadzenia w błąd z ich strony. Chociaż nie do końca rozumiem co chcą tym osiągnąć, chyba kłamstwem nie zachęcą wielu osób do wpłaty ale może ja się nie znam na marketingu
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To samo dostałem, żałosna próba wprowadzenia w błąd z ich strony. Chociaż nie do końca rozumiem co chcą tym osiągnąć, chyba kłamstwem nie zachęcą wielu osób do wpłaty ale może ja się nie znam na marketingu
Mi się wydaję, że to nowy rodzaj marketingu stosowany na szerszą skalę. Rejestruje się na stronach curacao i też dostaje tego typu oferty "bez depozytu". Darmowe spiny bez depozytu... czyli wpłać a dostaniesz darmowe spiny xD

Działa to tak, że ludzie szukają promocji bez depozytu, więc w wyszukiwarce to znajdą... część zobaczy jak rzeczywiście wygląda promocja a część jak kolega 2 posty wyżej uzna, że promocja jest ok i zdecyduje się wpłacić. Chyba jest to wynikiem zmiany przepisów prawa i ochronie konsumentów a firmy znalazły sposób, żeby to obejść.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Mi się wydaję, że to nowy rodzaj marketingu stosowany na szerszą skalę. Rejestruje się na stronach curacao i też dostaje tego typu oferty "bez depozytu". Darmowe spiny bez depozytu... czyli wpłać a dostaniesz darmowe spiny xD

Działa to tak, że ludzie szukają promocji bez depozytu, więc w wyszukiwarce to znajdą... część zobaczy jak rzeczywiście wygląda promocja a część jak kolega 2 posty wyżej uzna, że promocja jest ok i zdecyduje się wpłacić. Chyba jest to wynikiem zmiany przepisów prawa i ochronie konsumentów a firmy znalazły sposób, żeby to obejść.
Kolega chyba sarkastycznie pisał, przynajmniej ja tak to odczytałem :D Ale możliwe, że masz rację co tego rodzaju. Pzbuk to chyba jeden z najsłabiej radzących sobie buków na naszym rynku więc może chociaż czymś takim chcą się wyróżnić i wyprzedzić konkurencję, chociaż pewnie te największe firmy nie mają potrzeby takich praktyk stosować
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Kolega chyba sarkastycznie pisał, przynajmniej ja tak to odczytałem :D Ale możliwe, że masz rację co tego rodzaju. Pzbuk to chyba jeden z najsłabiej radzących sobie buków na naszym rynku więc może chociaż czymś takim chcą się wyróżnić i wyprzedzić konkurencję, chociaż pewnie te największe firmy nie mają potrzeby takich praktyk stosować
możliwe, mam problem ze zrozumieniem sarkazmu i kontekstu jeśli ma więcej niż jedno znaczenie :) Tak czy siak tak wygląda marketing zachęcający... jakiś odsetek wpłaci... nie pomyśli... i zostanie u buka ;) Na tej zasadzie działa mnóstwo stronek, które oferują rzeczy "za darmo" ale jak chcesz mieć dostęp do czegoś więcej to płać i jakiś tam % płaci albo decyduje się na płacenie...
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
to chyba jakiś żart?
mail:


Drogi Graczu,


Wprowadzamy aktualizacje do naszej platformy bukmacherskiej, aby zapewnić lepsze wrażenia z zakładów sportowych na naszej stronie internetowej. Aktualizacje będą miały miejsce 22.08.2023 o godzinie 6:45. Podczas prac nad nimi nasza strona z zakładami sportowymi będzie niedostępna. Nowa, ulepszona strona sportowa zostanie ponownie uruchomiona około godziny 12:00.


W ramach naszych przygotowań anulujemy wszystkie otwarte zakłady, których wynik zostanie rozstrzygnięty po 21.08.2023. Zostaną one unieważnione, a stawka zostanie zwrócona na Twoje konto gracza.


W przypadku zakładów wielokrotnych anulujemy zakład, a stawka zostanie zwrócona na Twoje konto gracza. Wszelkie częściowe wygrane będą honorowane i w takim przypadku stawka nie zostanie zwrócona.


Twoja historia zakładów będzie zawsze dostępna poprzez kontakt z obsługą klienta.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem [email protected].


Nie możemy się doczekać, aby zapewnić Ci, drogi graczu, nowe doświadczenia w zakładach sportowych na naszej platformie!


Zespół PZBuk​
 
D 1K

Double_Chance

Użytkownik
to chyba jakiś żart?
mail:


Drogi Graczu,


Wprowadzamy aktualizacje do naszej platformy bukmacherskiej, aby zapewnić lepsze wrażenia z zakładów sportowych na naszej stronie internetowej. Aktualizacje będą miały miejsce 22.08.2023 o godzinie 6:45. Podczas prac nad nimi nasza strona z zakładami sportowymi będzie niedostępna. Nowa, ulepszona strona sportowa zostanie ponownie uruchomiona około godziny 12:00.


W ramach naszych przygotowań anulujemy wszystkie otwarte zakłady, których wynik zostanie rozstrzygnięty po 21.08.2023. Zostaną one unieważnione, a stawka zostanie zwrócona na Twoje konto gracza.


W przypadku zakładów wielokrotnych anulujemy zakład, a stawka zostanie zwrócona na Twoje konto gracza. Wszelkie częściowe wygrane będą honorowane i w takim przypadku stawka nie zostanie zwrócona.


Twoja historia zakładów będzie zawsze dostępna poprzez kontakt z obsługą klienta.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem [email protected].


Nie możemy się doczekać, aby zapewnić Ci, drogi graczu, nowe doświadczenia w zakładach sportowych na naszej platformie!


Zespół PZBuk​
No ku.. tego jeszcze chyba nie było, a to nowość .Normalnie nagroda roku za innowacje Hahahaahaha
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to chyba jakiś żart?
mail:


Drogi Graczu,


Wprowadzamy aktualizacje do naszej platformy bukmacherskiej, aby zapewnić lepsze wrażenia z zakładów sportowych na naszej stronie internetowej. Aktualizacje będą miały miejsce 22.08.2023 o godzinie 6:45. Podczas prac nad nimi nasza strona z zakładami sportowymi będzie niedostępna. Nowa, ulepszona strona sportowa zostanie ponownie uruchomiona około godziny 12:00.


W ramach naszych przygotowań anulujemy wszystkie otwarte zakłady, których wynik zostanie rozstrzygnięty po 21.08.2023. Zostaną one unieważnione, a stawka zostanie zwrócona na Twoje konto gracza.


W przypadku zakładów wielokrotnych anulujemy zakład, a stawka zostanie zwrócona na Twoje konto gracza. Wszelkie częściowe wygrane będą honorowane i w takim przypadku stawka nie zostanie zwrócona.


Twoja historia zakładów będzie zawsze dostępna poprzez kontakt z obsługą klienta.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem [email protected].


Nie możemy się doczekać, aby zapewnić Ci, drogi graczu, nowe doświadczenia w zakładach sportowych na naszej platformie!
to jest najlepsze... co oznacza "wynik zostanie rozstrzygnięty"? :) Czy chodzi o to, że spotkania się zakończą po 21.08 czy chodzi o to kiedy rozliczą zakłady? :) na miejscu osób, które mają tam zakłady dopytałbym się ;) Z ciekawości wszedłem na konto w PZBUK (nie gram tam od nie wiem kiedy) też mam taki komunikat. "Legalni" bukmacherzy nie raz zwlekali z rozliczaniem zakładów aby bonusów nie przyznawać... także dopytałbym się czy chodzi o rozliczenie czy rozstrzygnięcie (tj. wynik końcowy znany a nie ma rozliczenia) i zrobiłbym screena tego komunikatu, bo moim zdaniem można go interpretować jednoznacznie czyli znany wynik końcowy przed 22.08 i ewentualnie się wykłócał o swoje pieniądze...
 
Otrzymane punkty reputacji: +145
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
To jest komedia, ja [CUT] te zmieniaki już się nieźle rozzuchwaliły - widzą, że brak nadzoru i robią co chcą. Za chwilę któraś firemka dowody osobiste udostępni poprzez niby wyciek / atak, kwestia czasu.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Widzę, że wystartował mocno powiązany z PZBUK Comeon.
Strona: comeon.pl.Jest już możliwość rejestracji i oferta powitalna.
Mam nadzieję, że niebawem Administratorzy FB uruchomią osobny temat i będziemy mogli dowiedzieć się czegoś więcej.
 
K 460

krzysiek113

Użytkownik
Dla mnie słaby ten Comeon, będę grał gdzie indziej. Nie ma szybkich wypłat, czekam już kilka godzin na małą kwotę, gdzie w Superbet i STS czasem kliknę i odświeżę stronę i już mam na koncie. Kursy na +2,5 bramki bardzo niskie, np. na jednym meczu 1,55 a w STS 1,75. Nie warto, chyba że jakieś bonusy będą, ale widać, że oszczędzają na wszystkim.
 
E 1,7K

ele

Użytkownik
Tez tak macie, że znika Wam mistrz typowania lub nie mozecie wejść w zakładkę żeby sprawdzić wyniki z poprzedniego dnia?
 
G 1

gorniks

Użytkownik
Trafiłem w weekend 50zl freebet zarówno w pzbuk i come on, dzisiaj sprawdzam i cyk promocja już nie jest dla mnie niestety 😂 nie spełniam wymagań, za bardzo ich wyczyściłem tymi freebetami 😂
 
Do góry Bottom