>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PZBUK - opinie

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Pustki w sklepie , w którym bylo można za pkt kupić fajne bonusy 50% . U mnie zostały tylko marne freebety. U was tez?
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
tez same freebety, aczkolwiek ja i tak zawsze zbieram na 500 PLN freebet, moim zdaniem najbardziej opłacalny
Swego czasu on też mi zniknął ze sklepu ale później wrócił. Może mają jakieś limity i "asortyment" sklepu się uzupełnia np. na początku miesiąca. Ale to tylko domysły
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Dziwny ten bonusomat po aktualizacji. Niby znowu trafiłem puste pole, ale wyskoczył komunikat że wygrałem punkty przy wpłacie. Miał ktoś tak samo? Ciekawe czy faktycznie zadziała
 
P 592

pingu5

Użytkownik
Dział Promocji poinformował mnie, że punkty z nieznanego dla nich powodu nie dodały się do Pana konta automatycznie. Punkty niebawem pojawią się na Pana koncie.


I przyznali po kontakcie live chat
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nowa edycja sklepu gracza powoduje, że zbieranie pkt na cokolwiek juz tam mija się z celem. Marne freebety za sporą ilość pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
moonback 93

moonback

Użytkownik
Grałem regularnie za drobne ale przestaję. Mam sporą ilość punktów aby móc zdobyć bonus od depozytu 500 zł (w starym sklepie) a teraz oferują za to samo ... freebet 50 zł. Dlaczego tak drastycznie obniżają promocje?
Przecież warunki promocji mieli dość wymagające i musieli na tym zarabiać.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Grałem regularnie za drobne ale przestaję. Mam sporą ilość punktów aby móc zdobyć bonus od depozytu 500 zł (w starym sklepie) a teraz oferują za to samo ... freebet 50 zł. Dlaczego tak drastycznie obniżają promocje?
Przecież warunki promocji mieli dość wymagające i musieli na tym zarabiać.
Wszyscy tną koszta. Ciezkie czasy. Praktycznie każdy buk już wyeliminował większość bonusow. Na boju pozostaje jeszcze superbet i efortuna jeśli chodzi o jakieś promocje.
 
Do góry Bottom