>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytanie. . .

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
To jest ich problem jak mają zawaloną obsługę klienta. Mają kasę oddać co są winni i tyle.. a że nie ogarniają nic to jest jak jest. No zobaczymy czy mnie do wtorku zaskoczą pozytywnie, bo podobno jutro będzie już wiadomo wszystko, co z wypłatami.. kiedy będą itp... tak mi cala &quot;KLAUDIA&#39; na czacie powiedziała...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Panowie spokojnie. Na pewno wszyscy dostaniecie swoje pieniądze. Jak widać ze względu na polskie obostrzenia zmieniają sposób wypłat. Pewnie mają przez to sporo problemów. Jednak unibet to pewna firma, na pewno wszyscy dostaniecie wypłaty. A powiedzcie mi ci co już dostali wypłaty, po jakim kursie euro oni to przeliczają. Jesteście mocno stratni, w porównaniu do kwot zlecanych w pln? Przy wypłacie z konta unibet 100zł, ile dociera na konto bankowe? Tak +/- (wiem że to zależne od banku pewnie)
 
C 40

chlopcyk

Użytkownik
4,3014 to jest kurs oryginalnej operacji. Bank później przewalutowal niezbyt korzystnie.
Pomijam fakt, że nie dostałem kasy z 13 ale wysyłanie kasy w euro z dnia na dzień jest niezbyt normalne. O takich sprawach się informuje, podałbym im rachunek w euro i sam wymienił na złotówki.
 
A 40

alberte

Użytkownik
To co panowie, dzisiaj kolejny dzień opery mydlanej?

Taki komunikat dzisiaj dostałem: &quot;Uprzejmie informuję, iż wszelkie wypłaty zlecone pomiędzy 13.02 a 19.02 powinny dotrzeć na Pana konto bankowe dziś po godzinie 17:00. Jeśli z jakichkolwiek powodów tak się nie stanie, bardzo prosimy o ponowny kontakt.&quot;
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja tez dostalem taki komunikat tylko ze dzisiaj po 18.20 jak juz.. No to zobaczymy... Czy faktycznie tak bedzie jak pisza.. Cos Co Alberte jeszcze pisali sensownego?
 
C 40

chlopcyk

Użytkownik
Raz piszą do wtorku raz do poniedziałku. Kurde ale dla nich to tez nie jest komfortowa sytuacja bo przecież nałogowiec mógłby przegrać i więcej kasy a tak nie wpłaci u nich kasy przynajmniej do wyjaśnienia.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No ja mam sesje o 18;20 ostatnią wiec jak wy nie macie, to i ja pewnie nie dostane.

oszusty zayebane.

i juz sie wk.urwilem skoro wy nie macie to i ja tez miec nie bede, ja pi.erdole..... mnie zapewniali ze dzis dojdzie na pewno ze kasa juz wyszla z banku bo byly jakies blokady, ze juz blokady zdjete... .;/ ze najpozniej do jutra rana beda ;/ ale skoro nie macie wy, to ja tez miec nie bede ;/ swietnie ! ;/
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Myślałem że tylko ja mam takiego pecha do wypłat ale widzę nie jestem sam ???? Pozostaje nam tylko łaskawie czekać aż coś dojdzie bo ci z Unibetu mają nas głęboko w dup..
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja już czekam ponad tydzień i nic dalej jest to samo... nie sądzę żeby coś się poprawiło, skoro inni też nie dostali ;/ tylko po co takie pieprzenie że na pewno będzie dziś kasa ? ja pi.erdole... złodzieje i tyle. a niektórzy jeszcze tak chwalą tego buka.. pożal się boże ;/
 
C 40

chlopcyk

Użytkownik
Rozmawiałem z bankiem ale powiedzieli, że w takich sytuacja sprawę można spróbować wyjaśnić tylko na podstawie potwierdzenia przelewu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom