>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Pytanie. . .

Status
Zamknięty.
G 3,3K

general1973

Użytkownik
jest zmiana z PLN na Euro przy wypłatach,wiec moze dlatego.Ja zawsze miałem kase na drugi dzień( T-mobile bankowe) a nawet w ten sam ,jak zleciłem rano.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
mnie nikt na chacie nie powiedział o zmianach z PLN na euro.
tylko że wypłatę mam zleconą poprawnie, a przez jakieś regulacje w bankach się przedłuża.. ale dziś mija juz 3 dzień roboczy.. wiec nie czaje tego.. a zwykle po 18:20 dostawałem na drugi dzień na konto, a jak na razie ine ma nic :///
 
A 40

alberte

Użytkownik
Wypłaty szły zawsze 3 sesją elixir. Zatem w zależności od banku były między 17 a 19 na koncie. I funkcjonowało to bdb. Nigdy problemów nie było, aż do tego tygodnia. Ciekawe czy np. ktoś wczoraj zlecił i mu dzisiaj doszła kasa?
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
U mnie nie ma dalej i pewnie znowu nie przyjdzie. Także extra. Mimo ich zapewnień, jutro też pewnie nie będzie, bo dalej będą pieprzyć swoje regułki. Zajebioza nie ma co ;/ popi.erodlony buk!!

Teraz nawet czat mam nieczynny, a pieprzyli ze do 22 dziś maja.

Szmatła.wce
 
B 0

babanadziada

Użytkownik
ja dostalem wczoraj pieniadze w euro, na czacie dostalem info, że ze wzgl. na regulacje prawne w Polsce nie moga wyplacac w pln, niestety traci sie troche kasy na przewalutowaniu...
 
A 40

alberte

Użytkownik
ja dostalem wczoraj pieniadze w euro, na czacie dostalem info, że ze wzgl. na regulacje prawne w Polsce nie moga wyplacac w pln, niestety traci sie troche kasy na przewalutowaniu...
A kiedy zleciłeś wypłatę?
 
M 0

michael291291

Użytkownik
najpierw blokują skrille teraz takie cyrki z przelewami bankowymi a szkoda bo jeden z lepszych bukmacherów był jak chodziło o kwestie techniczne
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
W ch.uja walą i tyle. Wysłałem im screena z kontem, ciekawe co tym razem powiedzą. Nawet jak robią przewalutowanie, to powinny być u mnie już dawno kasa na koncie! ;/
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wiem, piszę do nich znów. Ale i tak ***** to da.

Maila też wysłałem, pewnie też nie odpiszą ;) wczoraj też nie odpisali to po co prawda.

ja dostalem wczoraj pieniadze w euro, na czacie dostalem info, że ze wzgl. na regulacje prawne w Polsce nie moga wyplacac w pln, niestety traci sie troche kasy na przewalutowaniu...
a kiedy zleciłeś wypłatę jak dostałęś wczoraj ?
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No że opóóźnienia przez jeban.e regulacje ;/ i że nie będzie można już dostać wypłat w złotówkach, przedtem mi o tym nie mówili ... a jak im wysłałem maila i mówię o tym to nawet się nikt nie odniósł o tym, więc olewka po całości

Chcę od tych poyebów potwierdzenie że mi wysłali kasę na konto i coś zamilkli ;) .. wiec extra. UYEBANA KASA..
 
A 40

alberte

Użytkownik
Wcześniej od nich kasa szła z polskiego banku. Teraz może jest to przelew zagraniczny, dlatego tak długo trzeba czekać. Tak mi się wydaje.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Z Londynu oni wysyłają kase zawsze, Na konta Polskie... teraz regulacje i inne pierdo.ce porobili, mnie zapewniają że kase dostane, ale nie wiedzą kiedy. ŻENADA ://///////
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom