>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na jakiej zasadzie przyznawane są nagrody - jest losowanie czy po prostu osoba z największym obrotem w trakcie trwania konkursu otrzyma nagrodę za pierwsze miejsce ?

Ponadto czy do aktywności zalicza się także poker czy tylko zakłady bukmacherskie ?
Osoby, które zrobią największy obrót w zakładach sportowych (kasyna i poker odpadają) mają szanse na dodatkowe upominki.

Czy można gdzieś przeglądać aktualne wyniki najlepszych graczy na Betway...? Pytam o ten dodatkowy bonus w Lidze...
Nie ma takiej listy. Wynik zostaną podane dopiero po zakończeniu konkursu

mam małe pytanie o której w poniedziałki są podawane nowe mecze!!
Wszystko jest już wprowadzone do konsoli. Możecie śmiało typować 2 kolejkę.
 
chrriiss 0

chrriiss

Użytkownik
BARDZO WAŻNE!! Warunkiem udziału w konkursie, jest posiadanie konta gracza w Betway.com w momencie przyłączenia się do zabawy - jest to konieczny warunek do otrzymania ewentualnej nagrody na koniec zabawy.
Witam, rozumiem, że chociaż mam stare konto z poprzedniej edycji &quot;Ligi Typerow&quot; a nie mialem konta na Betway.com, które założyłem dopiero dzisiaj to: &quot;moment przyłączenia się do zabawy&quot; oznacza czas kiedy oddam pierwsze typy w obecnej edycji czyli jutro?
Pozdrawiam.
 
P 0

pepe171977

Użytkownik
cześć
ja mam jedna propozycję do ligi typerów ale to tylko propozycja nie wiem jakby sie na to zapatrywał moderator ligi typerów .
chodzi mi o to żeby wprowadzic trzy punktową skalę oceniania
3 punkty za trafiony wynik
2 punkty za trafiona różnicę bramek np.wynik był 1:2 a ktoś wytypował 2:3
i 1 punkt za trafionego zwycięzcę
ale to tylko propozycja jak to widzicie?? pozdro
 
G 0

gocki

Użytkownik
Według mnie dobrze jest tak jak jest teraz
Mam nadzieje ze tego nie zmienicie, bo punktacja jest bardzo dobra, bo jak by byly 3 pkt za wynik to ktos by trafil o wiele mnie meczy od innych a by mnial szczescie i by trafil kilka wynikow i by mial najwiecej pkt mimo ze trafil by tylko kilka meczy...
Ale to zamotlałem :grin:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Tak, zamotałeś ???? Ale zgadzam się z Tobą i pewnie admin dobrze o tym wie, że ten system jest okay ;)

3 pkt odpada, poza tym byłoby więcej liczenia, kalkulowania i mataczenia :p

Pozdro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja na forum znalazłem w minuty strona 3
F- to są bramki strzelone
A- bramki stracone
RB- różnica bramek
M -to ilość meczy
W to dokładne wyniki trafione
R to wynik dobry lecz nie dokładny
P nietrafione
pozdrawiam nastepnym razem poszukaj na poprzednich stronach.
 
Do góry Bottom