>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

J 0

januszekel

Użytkownik
Jezeli mecz 6 kolejki Ligi Typerów Rumunia- Polska z dnia 28.03.07 został usuniety za szybko, rozumiem , ze przez pomyłkę, bo wynik istnieje, mecz odbył sie z wszelkimi regułami i zgodnie z regulaminem Ligi Typerów to nie rozumiem dlaczego wynik tego meczu nie moze byc ponownie uaktualniony w rozgrywkach Ligi Typerów. Jezeli mozna było usunąć wynik meczu bez zadnych przyczyn tylko przez niedopatrzenie, to mozna go równiez ponownie uaktualnić. Dla osób, które prawidłowo wytypowały wynik meczu ma to istotne znaczenie.
Pozdrawiam
JANUSZEKEL
 
W 2

wislak

Forum VIP
Jezeli mecz 6 kolejki Ligi Typerów Rumunia- Polska z dnia 28.03.07 został usuniety za szybko, rozumiem , ze przez pomyłkę, bo wynik istnieje, mecz odbył sie z wszelkimi regułami i zgodnie z regulaminem Ligi Typerów to nie rozumiem dlaczego wynik tego meczu nie moze byc ponownie uaktualniony w rozgrywkach Ligi Typerów. Jezeli mozna było usunąć wynik meczu bez zadnych przyczyn tylko przez niedopatrzenie, to mozna go równiez ponownie uaktualnić. Dla osób, które prawidłowo wytypowały wynik meczu ma to istotne znaczenie.
Pozdrawiam
JANUSZEKEL
nie jestem pewny, ale z tego co ja rozumiem to zostala usunieta cala baza danych z postawionymi wynikami... :-?
 
J 0

januszekel

Użytkownik
DZIEKUJE ZA WYJASNIENIA, Rozumiem, że Liga Typerów to zabawa i tak ją traktuje, ale w oparciu o prawdziwe zasady typowania i obstawiania zakładów bukmacherskich. Dla mnie jest nie do końca zrozumiałe, ze ktoś usuwa bazę danych nie zachowujac kopii w sprawach, które dotyczą pieniedzy, bo przecież za końcowe miejsca w Lidze Typerów są przyznawane konkretne pieniądze, a w takim wypadku powinna byc pełna dokumentacja przebiegu rywalizacji.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ZABAWY W LIDZE TYPERÓW
JANUSZEKEL
 
C 0

cmaga

Użytkownik
dlaczego mecz boawisty zostal podliczony skoro mecz odbyl sie wczoraj
[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2007-04-02, 06:59 ]
Ok, znów błąd w ofercie STS... skasowane
 
J 0

jazzy

Użytkownik
Ta sama historia z meczem Nice-Monaco,mecz rozpoczal sie o 16.00 w niedziele a typowanie bylo otwarte do 19.30,uwazam,ze tez powinien byc skasowany
 
I 0

izabela333

Użytkownik
witam,,,,,, mam pytanko ??? skad sie biora bledy czasowe rozpoczecia meczow???? mysle ze moderator powinien czesciej zagladac do terminarza spotkan i wtedy unikniemy takich fatalnych pomylek,,,poszkodowani sa zawsze ci ktorzy wytypuja wynik poprawnie na dlugo przed rozpoczeciem meczu ,,,,,a ci co sa czujni i sledza wyniki na zywo probuja na tym skorzystac co poniekad im sie udaje ,,,,odnosnie meczu rumunia polska to uwazam za niepowazne tlumaczenie brakiem wgladu do wyniku,,wynik byl dostepny na wszystkich stronach live scori na portalach pilkarskich www.90 min.pl,,mecz nice-monako pwinien byc anulowany poniewaz odbyl sie wczesniej i duzo osob zmienilo wynik podobnie jak na boawista ,,co sam zreszta zrobilem ,,,,tak ze wiecej czasu trzeba poswiecic jak sie prowadzi taka zabawe,,tym bardziej zabawe na pieniadze,,, z p min.pl,,mecz nice-monako pwinien byc anulowany poniewaz odbyl sie wczesniej i duzo osob zmienilo wynik podobnie jak na boawista ,,co sam zreszta zrobilem ,,,,tak ze wiecej czasu trzeba poswiecic jak sie prowadzi taka zabawe,,tym bardziej zabawe na pieniadze,,, z p[owazaniem gracz
 
S 0

stempel

Użytkownik
Mam pytanie, jak liczy się bramki strzelone i wpuszczone? Czy ktoś mógłby pokazać mi na przykładzie? Bo próbowałem to pojąć, ale chyba jestem za głupi ???? . A to rzecz istotna, gdy ma się taką samą ilość punktów. Z góry dzięki za oświecenie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
witam,,,,,, mam pytanko ??? skad sie biora bledy czasowe rozpoczecia meczow????
Błędy się biorą z ofert u bukmacherów naziemnych, którzy jako jedyni w poniedziałki wstawiają kompletną i czytelną ofertę na cały weekend z piłki nożne. Zawsze tak robiłem i nie było problemów. Myślę, że to było ostatni raz takie błędy ze strony bukmachera.

@stempel
Twoje pytanie już było omawiane na forum. Poszukaj.

@hohlik
Mały bug wyskoczył w lidze typerów. Wynik 0-0 Lizbony zostanie skorygowany po meczu.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
mam taki problem! ostatnio obstawilem wynik na mecz MU-Watford 3-0 a bylo 4-1 wiec powiniene dostac 1 punkt! Jednak nie dostalem ani jednego :/ Pewnie bylo to spowodowane tym ze w lidze typerow bylo spotkanie Manchester-Watford a wszystkie livescory mialy Watford-Manchester no i wynik wlasnie jest 1-4, Czy zmienicie to, czy raczej punkty przepadly??
pozdro
 
bodzio1972 0

bodzio1972

Użytkownik
VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart w Expekt wstawiony jest na 17.04.2007, a w naszej lidze typerów na 18.04.2007. :wowsdf:

Błąd był u Buka :mrgreen:
 
M 0

misieq88

Użytkownik
Hehe zarejestrowalem sie na stronie betway i w lidze typerów i w niepelnej 8 kolejce udalo mi sie zgromadzic 26 punktow. Hehe Fajny pomysl z tym konkursem. ( moze cos uda mi sie wygrac, hehe)
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Hehe ale ten konkurs jest ustawiony !!!!! Miałem już 200 punktów i wszystko mi skasowali !!!!! Pozdro dla orgranizatorów i adminów.... szkoda, że tylko ludzi w butelke robicie..... możecie podac chociaż jeden powód czemu zostałem obdarty z punktów i zesłany na 1661 miejsce ??? :przeklina:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Spokojnie, nie musisz płakać i oskarżać innych bez podstaw.

Wystąpiła mała usterka, ale do 24 godz. powinno wrócić wszystko do pierwotnej postaci.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Niestety została usunięta.

Prawdopodobnie na 10 kolejkach zakończymy konkurs.
Więcej informacji podamy do 24 godz.

Pozdrawiam i przepraszam za ewentualne problemy
 
Do góry Bottom