>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
niemozna by bylo rozszerzyc mozliwosci podawania typow od innych bukmacherow? bo przynajmniej narazie oferta w ladbrokes jest mizerna?pozdrawiam
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
mizerna to jest mało powiedziane xd jest jeden zakład ledwo i to na zwycięstwo xD a mecze już dziś hokeja np ;p
 
T 16

tommy_krk

Użytkownik
pkt 12 jest dla mnie nie do konca jasny... runda pierwsza trwa 2 dni (dzis i jutro) to musze dzis dac osobne 5 typow i jutro osobne 5?
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
pkt 12 jest dla mnie nie do konca jasny... runda pierwsza trwa 2 dni (dzis i jutro) to musze dzis dac osobne 5 typow i jutro osobne 5?
nie kolejka trwa dwa dni od12 do 13, dwa dni-jedna kolejka-jedne ako i jeden kupon na 5 typow
 
vde 119

vde

Użytkownik
Organizatorzy się troszkę nie popisali przecież dzisiaj jedyne oficjalne zawody to kwalifikacje w skokach narciarskich na średniej skoczni, więc ciężko dać 5 sensownych typów... gdyby jeszcze h2h były dostępne to jakos jakos.... Taki dzień w którym prawie nic nie ma w ofercie może wypaczyć wynik 1szego meczu...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Organizatorzy się troszkę nie popisali przecież dzisiaj jedyne oficjalne zawody to kwalifikacje w skokach narciarskich na średniej skoczni, więc ciężko dać 5 sensownych typów... gdyby jeszcze h2h były dostępne to jakos jakos.... Taki dzień w którym prawie nic nie ma w ofercie może wypaczyć wynik 1szego meczu...
Zamiast narzekać lepiej przemyśl typy...
1 kolejka - 1 mecz to 12 i 13 luty, 2 kolejka 14 luty, a 3 kolejka 15 luty.
Pewnie dlatego tylko 1 kolejka jest 2 dni. Bo jest mała oferta na początku.
Za chwilę będą narzekania, że 2 i 3 kolejka ma tylko jeden dzień...
 
G 35

gesio

Użytkownik
jak juz jest mecz pomiedzy ekipami: druzyna A - druzyna B
to rozumiem ze zdobywa 3pkt ekipa co trafi kupon, badz wyzsze ako w przypadku obu trafionych kuponow, a zadna z druzyn nie trafi kuponu to po 1pkt. tak?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ludzie jedna sprawa. Sprawdzajcie dokładnie kiedy są jakieś zawody. Bo jeżeli podajecie jakąś konkurencję, a jej danego dnia nie ma, to liczy się jako przegrana. Nie obchodzi mnie jaka jest data u bukmachera, tylko kiedy zawody się odbędą. Chodzi mi teraz o SuperKombinację Pań, która wg tobeta jest dziś, a tak naprawdę jest dopiero 14 lutego.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
kurcze coś mi komp zmulił i przez przypadek wyszedł post bez buka i AKO, proszę - dopiszcie ;) grupa 16
Kurs: 21,68
Buk: Tobet

Olo // jest
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Przepraszam bardzo za błąd - nie doczytałem regulaminu w punkcie o jednym typie z jednej konkurencji. W takim razie poprosze o skreślenie 3 typu (Schmitt-Hilde) i zamiast tego:
3. Hokej na lodzie, kobiety, 13.02 21:00 Szwecja - Szwajcaria - czas pierwszego gola - 00:01-09:59 @1.75
AKO wtedy równe jest:
18,54.
Żałuję za grzechy, postanawiam poprawę, proszę o rozgrzeszenie

Olo // Zrobione
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom