>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
adizg 6

adizg

Użytkownik
Mam problem, przez swoja nieuwage zarejestrowalem sie najpierw w turnieju...
nie da rady juz nic z tym zrobic? Przepraszam za utrudnienia :/
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ludzie czytajcie regulamin ! Tak wszystko jest napisane ... A o której będą typy to nikt nie wie, przecież nie będą co tydzień wyskakiwać typy w poniedziałek o godz. 12 tylko różnie to będzie bywać !
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Musze załozyc konto u buka przed zapisaniem sie do turnieju czy moze to byc z malym opoznieniem? Jesli nie to czy zakladajac konto uzyskam bonus 100% po wplacie kilku dni po zarejestrowaniu sie? I czy okres 90dniu waznosci bonusu zaczyna sie od daty zalozenia konta czy od daty pierwszego depozytu?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Musze załozyc konto u buka przed zapisaniem sie do turnieju czy moze to byc z malym opoznieniem? Jesli nie to czy zakladajac konto uzyskam bonus 100% po wplacie kilku dni po zarejestrowaniu sie? I czy okres 90dniu waznosci bonusu zaczyna sie od daty zalozenia konta czy od daty pierwszego depozytu?
wedlug regulaminu najpierw musisz zalozyc konto w bet365, uzyskasz bonus od pierwszej wplaty nawet pare tyg pozniej pod warunkiem ze bonus bedzie dalej aktualny, okres zaczayna sie od pierwszego depozytu
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
mam pytanie; dajmy ze wygralem 300 zł do bet365 to gdy przlejecie mi ta kase na konto w bet365 to bede mógł pózniej skorzystac z promocji od piwerwszego depozytu ???
 
manianaa 0

manianaa

Użytkownik
punktacja zawodników będzie na zasadzie 2pkt za dokłady wyniki 1 pkt za 1x2, ale mam pytanie czy za złe typy będą odejmowane jakieś punkty?? bo tak to warto typować wszystkie mecze nie ważne czy uważa się je za pewne czy nie.. ktoś wyżej napisał chyba że będą odejmowane ale w regulaminie nic o tym nie ma
 
S 26

shithead

Użytkownik
mam pytanie; dajmy ze wygralem 300 zł do bet365 to gdy przlejecie mi ta kase na konto w bet365 to bede mógł pózniej skorzystac z promocji od piwerwszego depozytu ???
No własnie, też się zastanawiam. Czy bet365 policzy ewentualnie wygraną kwotę jako wpłatę użytkownika i będzie można dostać 100% więcej? Nie sądzę, ale upewnić się nie zaszkodzi.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Będą dzisiaj typy??
Kup sobie lepszy komputer.
Wina leży w komputerze, spróbuj zmienić przeglądarke, wyczyścić ciasteczka itp



W poniedziałki wieczorem, może się czasami zdarzyć we wtorki.
No własnie, też się zastanawiam. Czy bet365 policzy ewentualnie wygraną kwotę jako wpłatę użytkownika i będzie można dostać 100% więcej? Nie sądzę, ale upewnić się nie zaszkodzi.
Napewno od wygranej w tym konkursie nie bedzie bonusu 100%, bet365 jest sponsorem konkursu i juz sama wygrana oblozona jest warunkami obrotu takimi ja bonus od depozytu. A co do poprzedniego pytania to wplacajac cos pozniej po otrzymaniu wygranej tez raczej bonus od pierwszego depozytu nie bedzie juz przyslugiwal ale akurat tego niejestem pewien na 100% wiec niech sie wypowiedza organizatorzy.
 
1 0

1mcat

Użytkownik
Pytanie, czy login w Lidze Typerów musi byc identyczny jak tu na forum? Bo w regulaminie nic o tym nie ma, i założyłem konto, które różni się delikatnie nickiem z tego forumowego, mianowicie imcat, a nie 1mcat jak tutaj. Nie chce też zakładac drugiego konta, żeby nie byc posądzonym o dublowanie. Więc może tak zostac?
 
xael 83

xael

Użytkownik
1mcat

*Wystarczy zalogować się na http://www.liga.bukmacherskie.com
*Należy użyć loginu którym posługujesz się na forum
*Nigdzie nie trzeba wpisywać loginu na forum
*Za poprawne wytypowanie 1x2 dostajesz 1pkt. Jeżeli do tego trafisz poprawny wynik dostajesz kolejny 1pkt. Za każdy mecz możesz otrzymać maksymalnie 2pkt.
widzę nie śledziłeś wątku , niby 1 literka , ale napisał tak Dsquared a jak widac po jego wiadomosciach jest obeznany i startował w poprzedniej edycji.
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
Własnie ja zrobiłem podobnie-zarejestrowałem sie pod podobnym nickiem,bo pod swoim nie mogłem (nie wiem czemu).
Natepnie udało mi sie zarejestrowac pod tym &gt; Maksiu78.
Chce ten pierwszy skasowac,tylko nie wiem jak,a nie chce tez byc posądzony o &quot;kantowanie&quot; ;-)

Moj bład. :-(
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom