>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, wątpliwości, uwagi

kitex 738

kitex

Użytkownik
Proszę o zmianę meczu:
2# 12.12.2015 16:00 Bradford - Southend typ: over 2,5 kurs: 2,25 Expekt (mecz przełożony)
na mecz:
2# 12.12.2015 16:00 Derby - Brighton typ: over 2,5 kurs: 2,25 Expekt
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kasa na Skrill już została wysłana.
Tablet powinien dojść kurierem we czwartek.
Dysk zewnętrzny został wysłany kurierem pocztowym, być może też dojdzie we czwartek.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Typy podajecie normalnie. Po wyznaczonym czasie -2 bramki.
Jest to zrobione po to żeby były szanse wyrównane. A nie, że czeka się aż typy przeciwnika zostaną rozegrane.
Spójrzcie na poprzednie rozgrywki.
Pzdr
Edit: podkreślam, że bedzie tak zawsze. W 1 dniowej kolejce typy do 18 danego dnia. W 2 dniowej typy do 18 pierwszego dnia.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
To ja jeszcze tak informacyjnie:
W regulaminie jest podane, że
W konkursie podajemy tylko zdarzenia z piłki nożnej. Dozwolone typy w konkursie to:
- 1, X, 2, 1X, X2, 12,
- over, under (tylko bramki w meczu i na drużynę, żadne rzuty rożne, kartki itp)
- strzeli/nie strzeli
- zakłady na 1 połowię (klasyczne 1,x,2 itd, over/under)
- dokładny wynik
- handicap (tylko główny) oraz handicap -0,5; -1,5 etc.jeżeli nie ma możliwości zwrotu
- bramki w sumie (żadna bramka, 0-1, 2-3, więcej jak 4 itp)
-both to score/both not to score
-typy 1/1, X/1, 1/X itd.
Czy w takim razie typy takie, jak:
Kazachstan - Polska Typ: Polska i obie nie strzela
są dopuszczalne, czy takie łączenie dozwolonych typów jednak nie wchodzi w grę?
Pytam nie dlatego, że poluję na błędy rywala (i tak mu to nie wchodzi ;)), a po prostu informacyjnie w kontekście dalszego typowania ;)
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Typy podajecie normalnie. Po wyznaczonym czasie -2 bramki.
Jest to zrobione po to żeby były szanse wyrównane. A nie, że czeka się aż typy przeciwnika zostaną rozegrane.
Spójrzcie na poprzednie rozgrywki.

Pzdr

Edit: podkreślam, że bedzie tak zawsze. W 1 dniowej kolejce typy do 18 danego dnia. W 2 dniowej typy do 18 pierwszego dnia.
Ok potrafię to zrozumieć lecz mam propozycję aby wydłużyć troszkę czas na przyszłość myślę, że 20 już by była godziną najlepszą
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
To ja jeszcze tak informacyjnie:
W regulaminie jest podane, że

Czy w takim razie typy takie, jak:

są dopuszczalne, czy takie łączenie dozwolonych typów jednak nie wchodzi w grę?
Pytam nie dlatego, że poluję na błędy rywala (i tak mu to nie wchodzi ;)), a po prostu informacyjnie w kontekście dalszego typowania ;)
Nie jest to dozwolone.

Ok potrafię to zrozumieć lecz mam propozycję aby wydłużyć troszkę czas na przyszłość myślę, że 20 już by była godziną najlepszą
Podczas weekendów mnóstwo meczów zaczyna się o 15 czy 16 więc nasza graniczna godzina 17:00 się nie zmieni.
Przez poprzednie edycje też tak to funkcjonowało i zmian nie przewidujemy.
Pozdraiwam
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Pytam nie dlatego, że poluję na błędy rywala (i tak mu to nie wchodzi ), a po prostu informacyjnie w kontekście dalszego typowania
Tutaj mój rywal powinien mieć chyba -2 za nieregulaminowy typ nr 2 - podpytywałem się już w tej sprawie
Pyta informacyjnie a potem szuka punktow :grin::grin::grin:

Zgodnie z regulaminem istnieje chyba zakaz edycji wlasnych postow konkursowych ?
 
Do góry Bottom