>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, skargi, zażalenia.

deepred 740K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Nie znalazłem tego w regulaminie. Po ile drużyn wychodzi z grupy do dalszej fazy konkursu?
2. Pierwsza faza grupowa.
64 uczestników zostanie podzielonych na 8 grup. Będzie to podział losowy, nie ma więc znaczenia miejsce zajęte w eliminacjach. Na tym etapie nie przewidywanie są żadne &quot;rozstawienia&quot;.

Rywalizacja będzie przebiegała dość tradycyjnie. Każdy z uczestników będzie &quot;grał mecz&quot; z każdym. Proste więc do policzenia jest, że każdy z nich zagra po siedem spotkań w tej fazie. Najlepszych czterech zawodników przechodzi do kolejnego etapu rywalizacji, fazy grupowej numer dwa.
Jedna kolejka będzie trwała 1 dzień. Ze względu na ewentualną małą liczbę spotkań kolejka będzie się przesuwać. Każdy z uczestników podaje 5 betów w danej kolejce. Na koniec tej fazy powstanie tabela, która wyłoni najlepszą czwórkę z każdej z grup. Szczęśliwi zwycięzcy przejdą do kolejnej fazy grupowej.
Niedokładnie szukałeś. ;)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Źle Cie zrozumiałem we wczorajszej odpowiedzi, w każdym bądź razie , jak już Ci napisałem kopiowałem ofertę z Redbetu jak zwykle a że nie mieli tam dat to ich po prostu nie dopisałem, co nie zmienia faktu że data dla mnie jest sprawą drugorzędną bo i tak codziennie są kolejki, poza tym jak podajesz typy , które można grać , podajesz tam również datę i godzinę spotkania , wiec moim zdaniem jest to zbędne, jak juz pisałem brałem udział praktycznie we wszystkich konkursach na tym forum, ale skoro data jest ważniejsza niż sponsor to mi możesz napisać do końca walkowery, bo po niezaliczonym ako 20 jakoś mi się odechciało typować. bez obrazy i dzięki za grę.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Za próbę oszustwa również można zostać wykluczonym, dlatego baku193 :zoltakartka: dla Ciebie i mam nadzieję, że nie będziesz musiał trafić na czarną listę konkursu.
Jak już napisałem wcześniej nie próbowałem oszukać tylko źle go zrozumiałem w odpowiedzi, zresztą nie ma się o co kłócić dla mnie to była zabawa,ale jak mówie jak ktoś mi nie zalicza tak wysokiego ako to odechciewa się grać, więc poprosiłem mase żeby mi napisałem walkowery.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Źle Cie zrozumiałem we wczorajszej odpowiedzi, w każdym bądź razie , jak już Ci napisałem kopiowałem ofertę z Redbetu jak zwykle a że nie mieli tam dat to ich po prostu nie dopisałem, co nie zmienia faktu że data dla mnie jest sprawą drugorzędną bo i tak codziennie są kolejki, poza tym jak podajesz typy , które można grać , podajesz tam również datę i godzinę spotkania , wiec moim zdaniem jest to zbędne, jak juz pisałem brałem udział praktycznie we wszystkich konkursach na tym forum, ale skoro data jest ważniejsza niż sponsor to mi możesz napisać do końca walkowery, bo po niezaliczonym ako 20 jakoś mi się odechciało typować. bez obrazy i dzięki za grę.
Ja nie wiem jakim problemem jest dopisywanie daty i godziny spotkania, przecież to trwa jakieś 15 sekund. Taki punkt jest opisany w regulaminie i po prostu trzeba się do niego przystosować.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
To nie jest żaden problem , po prostu buk nie podał dat bo spotkania były na wczoraj i ja je wczoraj podawałem, tak wiec skopiowałem tak jak miał buk i nie dopisałem , po prostu przeoczyłem i tyle,ale skupiałem się bardziej żeby dać buka oraz ako...
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
To nie jest żaden problem , po prostu buk nie podał dat bo spotkania były na wczoraj i ja je wczoraj podawałem, tak wiec skopiowałem tak jak miał buk i nie dopisałem , po prostu przeoczyłem i tyle,ale skupiałem się bardziej żeby dać buka oraz ako...
AKO jest tylko potrzebne w razie wejścia wszystkich 5 typów, dla ułatwienia zadania, nie jest obowiązkowe, bo w większości i tak trzeba przeliczać je ponownie. Buk także jest znany i tylko ofertę Redbet bierzemy pod uwagę, więc myślę, że także nie jest to wymagane, a że w regulaminie jasno opisane są daty, godziny i numery kuponów to trzeba się do tego stosować.
 
deepred 740K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jak już napisałem wcześniej nie próbowałem oszukać tylko źle go zrozumiałem w odpowiedzi, zresztą nie ma się o co kłócić dla mnie to była zabawa,ale jak mówie jak ktoś mi nie zalicza tak wysokiego ako to odechciewa się grać, więc poprosiłem mase żeby mi napisałem walkowery.
Godziny, daty i tak dalej są do wpisania po to, żeby łatwiej nam się to sprawdzało. Zaakceptowałeś regulamin, kido pisał ostrzeżenia po pierwszym dniu i nie rozumiem, dlaczego wszyscy mają problem z najprostszym punktem w regulaminie. Skoro nie chcecie się do niego stosować, to czemu bierzecie udział w konkursie? Do prawdy, nie rozumiem tego.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Za kązdym razem pisałem w dwóch poprzednich postach daty i godziny, ale ja już wam pisałem, tym razem skopiowałem tak jak podał to buk Redbet i on miał tylko godzinę podaną, więc ja nie zwrócilem uwagi i tak skopiowałem , potem nie spojrzałem i nie dopisałem .wszystko.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Za kązdym razem pisałem w dwóch poprzednich postach daty i godziny, ale ja już wam pisałem, tym razem skopiowałem tak jak podał to buk Redbet i on miał tylko godzinę podaną, więc ja nie zwrócilem uwagi i tak skopiowałem , potem nie spojrzałem i nie dopisałem .wszystko.
W takim razie trzeba się pogodzić nawet ze stratą dużego ako oraz punktów i następnym razem nie popełniać błędu, czy ewentualnie napisać do któregoś z opiekunów konkursu o wniesienie poprawki przed rozpoczęciem spotkań.
A nawet, jeśli naprawdę nie chce się komuś sprawdzać dat, godzin czy też wprowadzać numerów kuponów, to zazwyczaj ktoś wyżej podał już typy i na lenia można po prostu skopiować. Nie widzę problemu.
 
oki 270

oki

Użytkownik
Zeby bylo fair to policzcie mi 2. kolejke na 0 pkt bo tam daty nie bylo (grupa G)
Poprawione, dzięki za uczciwość! /Masa
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Godziny, daty i tak dalej są do wpisania po to, żeby łatwiej nam się to sprawdzało. Zaakceptowałeś regulamin, kido pisał ostrzeżenia po pierwszym dniu i nie rozumiem, dlaczego wszyscy mają problem z najprostszym punktem w regulaminie. Skoro nie chcecie się do niego stosować, to czemu bierzecie udział w konkursie? Do prawdy, nie rozumiem tego.
Moglibyscie odpuscic Panowie z tym datami, regulamin regulaminem ale to naprawde szczegol, a przez glupote robi sie chu.... atmosfera.

Jak chcecie, ale to tylko maly szczegolik, na ktory mozna przymknac oko. Kazdy popelnia bledy, nikt Was tez nie karze jak sie pomylicie. Moze warto?

3majcie sie ;)

Moglibyscie odpuscic Panowie z tym datami, regulamin regulaminem ale to naprawde szczegol, a przez glupote robi sie chu.... atmosfera.

Jak chcecie, ale to tylko maly szczegolik, na ktory mozna przymknac oko. Kazdy popelnia bledy, nikt Was tez nie karze jak sie pomylicie. Moze warto?

3majcie sie ;)
edit dziala wam dobrze redbet? Mi w sporty nie chce wejsc :-(

W woli uczciwosci, szczegoly, szczegoliki, nie mam napisane w kazdej z 3 ost kolejek buka ;)

Szkoda ze nie ma opcji edit, moze ktos scali w jedno.

Powodzenia :cool:
 
A 960

adam44

Użytkownik
W święta tj. Wigilia, pierwszy i drugi dzień świąt rozumiem nie gramy? nie każdy siedzi w te dni przed komputerem i ma na to czas.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Przepraszam, jeśli gdzieś to jest napisane, ale nie znalazłem, więc chciałem zapytać, żeby było jasne - co decyduje o wyższym miejscu w przypadku takiej samej ilości punktów?

Zauważyłem, że na daną chwilę jest to klasyfikowane po najwyższym trafionym AKO - czy to jest reguła, czy może będzie decydować suma trafionych AKO albo wynik meczu między zainteresowanymi?
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
W święta tj. Wigilia, pierwszy i drugi dzień świąt rozumiem nie gramy? nie każdy siedzi w te dni przed komputerem i ma na to czas.
http://forum.bukmacherskie.com/f530/terminarz-127823.html
Przepraszam, jeśli gdzieś to jest napisane, ale nie znalazłem, więc chciałem zapytać, żeby było jasne - co decyduje o wyższym miejscu w przypadku takiej samej ilości punktów?

Zauważyłem, że na daną chwilę jest to klasyfikowane po najwyższym trafionym AKO - czy to jest reguła, czy może będzie decydować suma trafionych AKO albo wynik meczu między zainteresowanymi?
Na razie z tego co ustaliliśmy, decyduje najwyższe trafione ako, chociaż myślę, że suma zdecydowanie lepiej by się sprawdziła, bo jak wiadomo nie liczy się jeden strzał, a regularność. Jeszcze do obgadania
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Ważna informacja, sądzimy, że w konkursie zdecydowanie bardziej powinno cenić się regularność, więc wprowadzamy poprawkę do zasad konkrusu.

W przypadku równej ilości punktów, drugim wyznacznikiem decydującym o miejscu w grupie jest suma trafionych ako.
 
c1005m4 36

c1005m4

Użytkownik
Hmm... Czyli wy jednak zmieniacie zasady w trakcie gry(w moim przypadku na ogromną niekorzyść) bo max AKO mam dobre,natomiast sumę żałosną przez dyskwalifikację za brak daty(gdzie i tak wiadomo,kiedy rozgrywany jest mecz,szczególnie,że godziny były dodane). Nie wygląda to za ciekawie
 
Do góry Bottom