>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, skargi, zażalenia.

c1005m4 36

c1005m4

Użytkownik
w grupie B źle zaznaczeni są zwycięzcy kolejki (tak jakby rozliczona była 2 kolejka a nie 1sza) Tabela jest Ok.
Poprawione. /Masa
 
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#2 01:05
Indiana Pacers - Atlanta Hawks
Atlanta Hawks over 102 pkt
1.98 ✅
Błąd w moim typie, nie powinno tu być plusa, Atlanta zdobyła 87 pky ;)
Poprawione. /Masa
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Tak sobie przeglądam jeszcze raz zasady i macie błąd w rozpisce po trzeciej fazie grupowej.
Skoro będzie 16 graczy podzielonych na 4 grupy i awansuje po dwóch z każdej to mamy od razu fazę ćwierćfinałów a nie 1/8 ????
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Skoro nie było odzewu to przypuszczam, że nie ma - ja proponowałem takie rozwiązanie po pierwszej kolejce, a teraz taka zmiana byłaby nie fair w stosunku do graczy, którzy wywalczyli awans.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Niestety nie było odzewu że strony użytkowników więc kończymy 2 etap już dzisiaj.
Tak sobie przeglądam jeszcze raz zasady i macie błąd w rozpisce po trzeciej fazie grupowej.
Skoro będzie 16 graczy podzielonych na 4 grupy i awansuje po dwóch z każdej to mamy od razu fazę ćwierćfinałów a nie 1/8 ????
Poprawione
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Grupy 3 etapu chwilowo zamknięte, muszę przedyskutować temat rozliczania spotkań remisowych i wprowadzenia ewentualnych poprawek do zasad konkursu.
EDIT: Tematy otwarte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Przeciwnik podał w swoich typach w czterech spotkaniach OT, a w meczu Miami z Indianą jako jedyne FT, a tam akurat była dogrywka - proszę o sprawdzenie ????
http://forum.bukmacherskie.com/f530/3-etap-grupa-d-128101.html#post5865321
wszystko ok, handicap 2 drogowy

BTW. Korzystając z okazji zapomniałem o bardzo ważnym punkcie, do którego nie ma odniesienia w zasadach, za co bardzo przepraszam, chodzi tu oczywiście o sytuację, w której przykładowo 3 zawodników będzie miało po 6 punktów. W takim przypadku, o ile taki się zdarzy, przechodzi dwóch graczy, którzy podczas 3 kolejek zgromadzili największą sumę AKO.
 
A 131

alwex

Użytkownik
Czy tak jak w poprzednich etapach, w przypadku równej ilości punktów, o wyższym miejscu w tabeli końcowej decyduje wyższa suma trafionych AKO ? Bo nie widzę takiej rubryczki w obecnej tabelce...

A poza tym wydaje mi się, że jest mały błąd w rozliczeniu typu mojego przeciwnika w ostatniej kolejce, tzn. według mnie w meczu Philadelphia - Minnesota po pierwszej połowie wynik brzmiał 47:50 , a więc typ Philadelphia +2 niestety nie wszedł.
http://forum.bukmacherskie.com/f530/3-etap-grupa-a-128104.html
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Czy tak jak w poprzednich etapach, w przypadku równej ilości punktów, o wyższym miejscu w tabeli końcowej decyduje wyższa suma trafionych AKO ? Bo nie widzę takiej rubryczki w obecnej tabelce...
A poza tym wydaje mi się, że jest mały błąd w rozliczeniu typu mojego przeciwnika w ostatniej kolejce, tzn. według mnie w meczu Philadelphia - Minnesota po pierwszej połowie wynik brzmiał 47:50 , a więc typ Philadelphia +2 niestety nie wszedł.
http://forum.bukmacherskie.com/f530/3-etap-grupa-a-128104.html
Tak, wspomniałem o tym wyżej, rubrykę dodam w następnej aktualizacji tabeli
Typ już poprawiam
W sumie, teraz zaktualizuje tabele, będzie zdecydowanie przejrzyściej.
 
A 131

alwex

Użytkownik
Sorki... Właśnie widzę, że odpowiedź na moje pytanie znajduje się już tuż ponad nim...:grin: Sorki raz jeszcze.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dwie sprawy:

1. Washington wygrało na wyjeździe, więc weszły mi cztery typy i AKO automatycznie jest troszkę wyższe ;)

http://forum.bukmacherskie.com/f530/3-etap-grupa-d-128101.html#post5877267

2. Tacy gracze, jak Albuquerque z mojej grupy, powinni być nie tylko usuwani z konkursów, ale też banowani z forum.

Miał małe szanse na wyjście, więc po co trudzić się z podawaniem typów, a że innym może to pokrzyżować szyki, to już go ch... obchodzi ????
1) Poprawione.
2) Skoro poddaje sie, jego decyzja, sprawa do przemyślenia
/Masa
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tak sobie pomyslałem.. czy to best of 5 w ćwierćfinałach to nie za długo? Bo ile będzie dalej w półfinałach i finale? wypadałoby best of 7.. Trochę długo.. już gramy prawie miesiąc, razem z tymi playoffami będzie drugi na dokładkę, kawał czasu..
Teraz było w fazie grupowej 2 mecze na pojedynek +przy remisie wyższy kurs łączny wygrywał. Moim zdaniem płynnym przejściem byłoby grać w ćwierćfinałach best-of-3, dopiero a półfinały i finał best of 5. Wiem późno itd reguł się nie zmienia, ale przez to konkurs wytraci rytm, jak niektórzy będa musieli czekac po parę dni, a jeszcze przerwa na all star może się wpierniczyć i w ogóle. Więc to tylko taka luźna refleksja, może bardziej na następną edycję, żeby nie robić zamieszania. Chociaż w sumie jakby cała ósemka ćwierćfinalistów się na to zgodziła to chyba można by zmienić dystans meczów już teraz. W końcu chodzi o to żeby to sprawnie szło.
A już zupełnie łatwą do wprowadzenia zmianą i pewnie każdy by się zgodził, żeby nie grać meczu o 3 miejsce, tylko nagrody za 3-4 miejsce zsumować i podzielić na pół miedzy przegranych w półfinałach i tyle. Przecież w NBA tez nie grają meczu o 3 miejsce i przegrani z finałów konferencji maja już wakacje ????
 
Do góry Bottom