>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, skargi, zażalenia.

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
PIERWSZA EDYCJA NBA CUP (CHYBA..)
Nie pierwsza - organizowałem fajny konkurs w zeszłym roku, ale ze względu na brak wdzięczności i tego typu spiny stwierdziłem, że w dupie mam użeranie się po raz kolejny z dziwnymi ludźmi i nie podjąłem się powtórki...
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Jak się zapatrujecie na to, że np. w danej kolejce jeden z użytkowników nie poda w ogóle typów, jego przeciwnik w takim przypadku może jednym trafionym typem wygrać z nim &#39;pojedynek&#39;, a już w następnej kolejce ten sam użytkownik poda już typy, czym powoduje, ze jest to troche nie fair wobec jego kolejnego przeciwnika i pozostalych graczy z tej grupy, ponieważ inny uzytkownik nie ma juz szansy na takie latwe punkty, szczegolnie na koncu moze to bolec uzytkownikow z 4 miejsc.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Gracz adam44 zostaje wykluczony z turnieju (ban). Każde jego spotkanie zostaje zaliczone jako walkower.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
na moje oko w rozliczeniu typow kubarks jest blad. ostatnia kolejka. pojedynek ze mna. nie bylo overa w meczu miami z pelicans. typ 1.
Poprawione. /Masa
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Zamykamy pierwszy etap i już dzisiaj rozlosowane zostaną grupy drugiego etapu, gdzie będziemy mieli 8 grup po 4 osoby.
Dodatkowo - aby uniknąć zbędnych kłótni i żali, wprowadzimy małą poprawkę, która pewnie ucieszy większość osób.
TYPY MUSZĄ BYĆ NUMEROWANE (#1, #2, #3, #4, #5), DATA I GODZINA NIE JEST WYMAGANA.


Ponadto, typy nie mogą się na siebie nakładać, przykład:
1 osoba
#1 San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs win @2,15
2 osoba
#1 San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs -3,5 @3,10
W tym przypadku typ osoby która później doda swój post zostaje automatycznie unieważniony.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnym etapie konkursu.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
1 etap, grupa B: jest sens, zeby przechodzil do nastepnego etapu gracz - j.mot, ktory od 3 kolejek nie podaje zadnych typow,a zaraz za nim (taka sama ilosc punktow i suma o 5 mniejsza) jest Intelowiec, ktory do samego konca podawal typy i widac ze byl aktywny. Nie jestem uprzedzony co do nikogo, po prostu moim zdaniem powinien awansowac gracz aktywny (mimo, iz na to nie wskazuje tabela), zeby gra byla ciekawsza. Zostawiam to w rekach organizatorow, po prostu zwrocilem uwage, ze jest taki przypadek, pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
1 etap, grupa B: jest sens, zeby przechodzil do nastepnego etapu gracz - j.mot, ktory od 3 kolejek nie podaje zadnych typow,a zaraz za nim (taka sama ilosc punktow i suma o 5 mniejsza) jest Intelowiec, ktory do samego konca podawal typy i widac ze byl aktywny. Nie jestem uprzedzony co do nikogo, po prostu moim zdaniem powinien awansowac gracz aktywny (mimo, iz na to nie wskazuje tabela), zeby gra byla ciekawsza. Zostawiam to w rekach organizatorow, po prostu zwrocilem uwage, ze jest taki przypadek, pozdrawiam ????
Nieważne, użytkownik zbanowany

Już poprawiam
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Zamykamy pierwszy etap i już dzisiaj rozlosowane zostaną grupy drugiego etapu, gdzie będziemy mieli 8 grup po 4 osoby.
Dodatkowo - aby uniknąć zbędnych kłótni i żali, wprowadzimy małą poprawkę, która pewnie ucieszy większość osób.
TYPY MUSZĄ BYĆ NUMEROWANE (#1, #2, #3, #4, #5), DATA I GODZINA NIE JEST WYMAGANA.


Ponadto, typy nie mogą się na siebie nakładać, przykład:
1 osoba
#1 San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs win @2,15
2 osoba
#1 San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs -3,5 @3,10
W tym przypadku typ osoby która później doda swój post zostaje automatycznie unieważniony.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnym etapie konkursu.
Dzięki , w pore :grin:
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mała sugestia - skoro to tak szybko idzie i jeszcze zostało sporo czasu w NBA, może by zagrać po dwa razy każdy z każdym w grupie, żeby wyeliminować przypadek? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Do góry Bottom