>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Może np. za analizę 1 pkt bazowy za kupon 1 pkt bazowy trafiona analiza dodatkowy punkt trafiony kupon dodatkowy punkt czyli mamy 4 punkty przy trafionej analizie i kuponie a gdy kupon i analiza dotyczą tego samego wtedy x2 do tego np. podnieść limit kuponu do 20zł bo nawet jak ktoś napisze 2 zdania ze Cracovia bo mu się przyśniło ale zainwestuje w to swoje pieniądze to znaczy że naprawę wierzy w ten typ i go szczerze poleca innym tak mi się wydaje i wtedy ok a nie napisał cokolwiek i tak ma 4 punkty a jak się uda to tylko na plus. Inny pomysł to powiązać z kursem w analizie mamy 1 pkt, trafiona analiza dodatkowy 1 pkt, i mnożymy razy kurs możemy zaokrąglać do pełnych punktów żeby już nie było zabawy z ułamkami dla przykłady analiza z kursem 1,55 trafiona super wtedy 2*1,55 = 3,1 dajemy 3 pkt ale analiza z kursem 2,3 trafiona wyszukana ktoś się natrudził 2*2,3= 4,6 dajemy 5 pkt przy kursie 1,8 już mamy 4 punkty za trafną analizę do tego np kupon 1 pkt a trafiony + 2pkt już nie zależnie od kursu wtedy za trafioną analizę mamy podobną liczbę punktów co teraz ale wydaje mi się nagradzamy bardziej sprawiedliwie naprawdę dobrą merytoryczną robotę trochę więcej taktyki za nietrafione polecany typy tylko 2 pkt zawsze coś ale jednak dokładny wynik jest korzystniejszy czyli ogólnie promowanie dobrych trafnych typów przy mnożniku przez kursy może limit kursu 3,0 i co powyżej redukcja może 3,5 zamiast 5.
Moim zdaniem nikt tu się nie będzie bawił w żadne zaokrąglenia, bo nikomu nie będzie się chciało takich rzeczy liczyć. Tym bardziej, że są osoby, które grają dwa wydarzenia z Ekstraklasy lub czasem i więcej na kuponie. I co wtedy? Zresztą to dodatkowa robota dla adminów, a też kto wie czy buk by się na to zgodził. Buki mają coraz większe wymagania z tego co mi się zdaje w tych konkursach. Zobacz konkurs Mundialu. Jak ktoś chce zbierać sobie te dodatkowe punkty to musi wyłożyć z tego co pamiętam 210 zł (kupony po 30 zł) i jeszcze buk narzuca, które to mecze muszą być na kuponie, bo żeby to były wszystkie to mu nie pasuje już. Nagrody wcale nie są jakieś wybitne, bo wiadomo każdy wygrać nie może, ale najpierw trzeba się znaleźć w tych 25% zwycięzców, a potem jeszcze obrócić bonus na naprawdę dość trudnych warunkach. Wracając do konkursu Ex w takim razie jeżeli mowisz o 20 zł za kupon to z takim podejściem buka jest to bardzo możliwe tylko kto będzie z tego zadowolony, że grając co kolejkę kupon za dwa razy więcej niż jesienią będzie walczyć o takie same lub podobne nagrody (bo te zaręczam Ci, że dwukrotnie nie wzrosną). Z pewnością więcej osób byłoby zadowolone gdyby to inny bukmacher organizował taki konkurs Ekstraklasy np. tak jak kiedyś Fortuna, gdzie podobne nagrody obracasz z punktów FKP na złotówki i możesz to zrobić po kursie 1,14, ale zakładam, że to Betfan był jednym z nielicznych chętnych na sponsorowanie tego konkursu.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Tak nagrody są jakie są pewnie że łatwiej zamienić punkty w Fortunie niż obracać 3x3,0 w BetFan ale darowanemu koniowi nie ma co w zęby zaglądać z doświadczenia wiem że da się obrócić takim bonusem i na tym zarobić nie za każdym razem się udało ale udawało się a kilka takich nagród wygrywałem. Narzekanie że trzeba postawić kupony i zainwestować w konkurs też wydaje mi się nie bardzo tak jak pisałem udział w konkursie nie jest obowiązkowy kupony nie są obowiązkowe można dobrze typować dokładne wyniki i być w czołówce bez kuponów i właśnie tego dotyczyła moja propozycja żeby bardziej premiować dobre analizy w dziale tematycznym zgłaszane do konkursu (tam się zgłasza tylko jedną nie ma AKO jak dobrze pamiętam) bo wydaje mi się że za byle jaką analizę zgłoszoną nie trafioną dostajemy aż 4 pkt czyli tyle co ktoś kto trafi 4 rozstrzygnięcia bez dokładnego wyniku. W mojej propozycji chodziło o powiązanie kursu i trafności analizy z punktami żeby kiepska nie trafiona analiza dawała tylko 1 pkt. na zachętę ale uczestnik który trafił 3 rozstrzygnięcia w kolejce nadal miał przewagę nad taką analizą ale jeśli napiszesz analizę z dobrym kursem w okolicach 2,0 trafioną to już możesz zebrać 4 czy 5 punktów plus bonus za kupon na to samo zdarzenie( który innym użytkownikom na forum pokazuje że to przemyślana analiza może dorzucę sobie do kuponu i wszyscy razem trochę ogolimy buka innym razem Ty skorzystasz takiego typu bo będzie wiecej dobrych analiz z dobrymi kursami który przegapiłeś w całym natłoku zdarzeń do wyboru wszedłeś na forum i wybierasz z zawężonej propozycji) warto napisać coś sensownego chwilę na to poświęcić Ty masz szansę na nagrody masz handicap przed tymi co kiepską analizę na sztukę napiszą czy dodadzą sam kupon za 2 pkt a i 5 czy 6 rozstrzygnięć też nie łatwo trafić a Ty przecież dorzucisz jakieś punkty do analizy a dodatkowo korzystają wszyscy użytkownicy forum bo jest więcej wartościowych analiz czy propozycji do wyboru na kupony jak Ci pomysłu brakuje na zagranie czegoś w weekend. Kwestie kuponów i wymagań Buków pomijam też rozumie że jak ktoś wykłada jakąś kasę na konkurs reklamę to ma jakieś wymagania dopóki kupony nie są obowiązkowe to luz i dopóki za zgranie kuponu nie jest 10 pkt ze ktoś kuponami przebije merytoryczną stronę konkursu ja się nie czepiam. A że to więcej roboty dla organizatora prowadzącego konkurs też zauważyłem i też się z tym liczę że przez to propozycja może być nie do przyjęcia czy w ogóle z innych względów bo jak widzę nie ma głosów popierających Twój jedyny raczej krytyczny do propozycji. ale to tak tylko w woli doprecyzowania. Może ogólnie zbyt idealistycznie na to patrzę i jest śmiech na sali ale ja raczej jak już biorę udział w konkursie staram się proponować właśnie takie typy które potem albo wcześniej sam gram można prześledzić moje wpisy pewnie się zdarzą wyjątki ale tak generalnie mowa o konkursach takich dłuższych merytorycznych na całe turnieje czy rundy a nie te takie jedno meczowe obarczone dużą losowością raczej.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Co do dodatkowych punktów za analizę czy zagrany kupon to ja raczej proponował bym to uprościć niż gmatwać tak jak przedstawił powyżej misiek_84. Kto będzie rozstrzygał czy analiza była kiepska czy rzeczowa ? Tak samo z tymi przelicznikami kursów - za dużo komplikacji dla prowadzącego konkurs.
Te dwie rzeczy są traktowane jako dodatkowe punkty i nie powinny znacząco wpływać na wynik w danej kolejce jak to bywało dotychczas.
Maksymalnie można było zgarnąć dodatkowo aż 8 pkt. (6pkt. za analizę trafiona i rozliczoną i 2pkt. za trafiony kupon) i to chyba było za dużo.
Nieraz się zdarzało, że ktoś kto trafił np. 3 dokładne wyniki i 3 rozstrzygnięcia przegrywał z kimś kto miał o wiele mniej trafionych wyników ale dużo zyskiwał na dodatkowych punktach za analizę i kupon.
Ja proponował bym prostą punktację:
1pkt. za analizę i 1pkt. za zagrany kupon, i dodatkowo po 1pkt. za trafione zdarzenia a więc maksymalnie 4pkt. co w rozliczeniu kolejki aż tak nie wpłynie na jej wynik. To mają być tylko dodatkowe punkty, które mają trochę pomóc w lepszej punktacji w danej kolejce a nie wpływać znacząco na jej rozstrzygnięcie.
Dorzucił bym np. dodatkowe punkty za poprawne wytypowanie wszystkich spotkań (1X2) w danej kolejce, co jest niezwykle trudne, np. 5 lub więcej punktów.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Te dwie rzeczy są traktowane jako dodatkowe punkty i nie powinny znacząco wpływać na wynik w danej kolejce jak to bywało dotychczas.
Maksymalnie można było zgarnąć dodatkowo aż 8 pkt. (6pkt. za analizę trafiona i rozliczoną i 2pkt. za trafiony kupon) i to chyba było za dużo.
Dodam jeszcze, że sam mogłem być beneficjentem dodatkowych punktów w ostatniej kolejce. Uzyskałem 12pkt. bez żadnych dodatków za wytypowanie 4 dokładnych wyników, gdybym do tego dodał trafną analizę miałbym 18pkt. co dałoby 2 pozycję i nagrodę a dorzucając jeszcze trafny kupon wygrałbym kolejkę.

Dorzucił bym np. dodatkowe punkty za poprawne wytypowanie wszystkich spotkań (1X2) w danej kolejce, co jest niezwykle trudne, np. 5 lub więcej punktów.
Można jeszcze pomyśleć nad dodatkowymi punktami za wytypowanie dokładnych wyników, np. za 3 - 1pkt., za 4 - 2pkt. itd.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Ja proponował bym prostą punktację:
1pkt. za analizę i 1pkt. za zagrany kupon, i dodatkowo po 1pkt. za trafione zdarzenia a więc maksymalnie 4pkt.
To jest całkiem nie głupie- ja troszkę inaczej bym byl za pkt minusowymi np.za zagrany kupon mamy 2 pkt ten kupon trafiony dodatkowo 1 pkt napisana analiza przemyślenia 1 pkt żadne dodatkowe pkt za rozliczenie typu ktoś tego nie zrobi jest po prostu nie brane pod uwagę i tyle analiza typ nie trafiony -1 pkt plus za dokładny wynik można by dac 4 pkt nie trzy i każdy mógłby zaznaczyć w kolejce jokera który podwaja pkt taki joker nie trafiony pkt minusowe bez obowiązku tak jak z kuponem czy analiza jak ktoś chce uczestniczyć w konkursie
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Jak najbardziej zgadzam się z waszymi pomysłami i też bym je popierał zwłaszcza likwidację dodatkowego punktu za samo rozliczenie typu w analizie czy -1pkt za nie trafioną analizę też fajny pomysł powinien wpłynąć na przemyślne analizy mam tylko wątpliwość czy wpłynie na zwiększenie ilość "fajnych" analiz jak spojrzymy od strony tylko konkursu to wszystko spełnia założenia żeby bardziej usprawiedliwić punktacje i wyrównać szanse tych którzy tylko dobrze typują wyniki a nie koniecznie łapią te dodatkowe punkty za kupony i analizy. I tu jest zasadnicze pytanie czy traktujemy konkurs jako cel sam w sobie czy konkurs ma być środkiem do celu czyli rozwijać forum powodować przypływ nowych użytkowników itp. i ja starałem się wymyślić marchewkę która przy okazji konkursu mobilizuje do pisania analiz podawania na forum swoich typów przemyśleń ale dzięki punktacji promującej jak najkorzystniejsze kursy miałaby promować tych którzy takie najkorzystniejsze trafione kursy wyszukują polecają przynajmniej w teorii to powoduje więcej dobrych typów które przyciągają więcej użytkowników więcej obserwujących forum to większa społeczność bardziej atrakcyjna dla potencjalnych sponsorów na przyszłość więcej chętnych do sponsorowania konkursów większe korzystniejsze nagrody w kolejnych edycjach :-D tak teoretycznie przynajmniej więc moim założeniem było spowodowanie zwiększenia ilości analiz z dobrym kursem trafionych a nie wiem czy ujemny punkt nie zniechęci w ogóle do pisania analiz dlatego proponowałem maksymalne zminimalizowanie punktów za nietrafione analizy a zachowanie dużej ilości za trafioną analizę plus jeszcze dowartościowanie analizy z kursem 2,5 w porównaniu do kursu 1,5 bo granie przy obecnym systemie typów z kursem 1,5 solo co daje coś około 1,3 nie wiem czy jest opłacalne co najwyżej w dublu co da nam realnie około 2,0 ale to temat na inną dyskusję ale z tego względu też moja propozycja mająca na celu promowanie analiz i poleceń z kursami powyżej 2 bo takie na dzisiaj moim zdaniem powinny być wyszukiwane i grane żeby to miało sens oczywiście przy zachowaniu wszystkich innych podstawowych zasad wyboru typu do grania. A właśnie może tylko wystarczyłoby podnieść próg kursu dla punktującej analizy w konkursie do 1,8 np i zamiast 4 pkt za nie trafioną analizę zejść do 1 czy 2 a resztę zostawić bez zmian i nie trzeba aż tak kombinować to tak mi przyszło na koniec.
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Ciekawa była wersja wcześniejsza typera ekstraklasy,gdzie było po kilka typów na każdy mecz. Wam jaka wersja konkursu bardziej się podoba ta ,co jest teraz czy ta ,co była parę sezonów wcześniej?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
...ale ciekawa dyskusja się tu wywiązała (y) pozwólcie, ze odniosę się do tego wszystkiego w późniejszym terminie, narazie większość czasu (jak nie cały) zajmuje organizacja mundialu na forum, jak pewnie zauważyliście sporo się dzieje, a doba niestety nie jest elastyczna, ale wrócę tu i postaram się każdemu odpowiedzieć, jak ktoś ma jeszcze jakieś uwagi/sugestie niech śmiało piszę...
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wygospodarowałem trochę czasu, więc zgodnie z obietnicą wracam do tematu, nie będę może się zwracał do każdego personalnie, a odniosę się do wszystkich propozycji i moich przemyśleń.

1. Zmiana punktacji za dodaną analizę i kupon

Było to już poruszane wielokrotnie, może zacznę od tego jaki cel mi przyświecał, głównym był oczywiście ruch na forum i zaangażowanie użytkowników, żeby nagroda nie trafiała do przypadkowej osoby, ze tak to nazwę, chodziło mi o to, żeby nie było sytuacji, że ktoś w ogóle nie udziela się na forum, zakłada konto i tylko raz w tygodniu pisze jeden post z typami, trafia kilka dokładnych wyników, zgarnia nagrodę, forum nie ma nic z takiego usera, bo ani nie zostawia merytorycznej treści na forum, bierze nagrodę i znika do kolejnego konkursu, a jak już wspominałem konkursy są dodatkiem dla aktywnych użytkowników, którzy udzielają się na forum, dzielą się typami, piszą swoje przemyślenia, a nie tylko czekają aż wpadnie jakiś bonus od buka nie robiąc nic. To tak tytułem wstępu. Odnośnie przeliczaniu punktów w zależności od kursu to pomysł sam w sobie może i jest ciekawy, ale raz, ze by to utrudniło dość sporo podliczanie, a dwa, że że pojawiłyby się pewnie wątpliwości, ze ktoś postawił to samo 15 minut prędzej/później i kurs był inny, osobiście bym tego nie zmieniał. Po przemyśleniu i przeanalizowaniu waszych propozycji od kolejnej wersji zmianie ulegnie punktacja.

1 pkt za dodanie analizy + 1 pkt jak analiza będzie trafiona
1 pkt za zagranie kuponu + 1 pkt jak kupon będzie trafiony


więc można zdobyć w kolejce dodatkowe 4 pkt zamiast 8 pkt

2. Zmiana minimalnej stawki kuponu

Oczywiście mógłbym zaproponować wyższą stawkę kuponu i powalczyć z bukiem o wyższą pulę, ale zdaję sobie spraw, że nie każdego stać na granie kuponów po 20 czy 30 zł, dlatego tu zostajemy przy obecnej stawce kupon za minimum 10 zł, oczywiście o pulę postaram się powalczyć, ale niczego nie mogę obiecać, więc obiecywać nie będę.

3. Punkty minusowe i zmiana kursu minimalnego

Tu trzeba rozróżnić dwa rodzaje punktów minusowych, punkty za typy, początkowo nawet myślałem czy warto je wprowadzić, ale po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że raczej nie z jednego powodu, typy w kolejce możemy dodać nawet przed ostatnim spotkaniem jak ktoś "zaśpi" i nie doda postu przed startem kolejki może to zrobić w dowolnym momencie oczywiście pomijając spotkania, które już się odbyły, jak bym dodał punkty minusowe to, żeby było sprawiedliwie musiałbym dla takiej osoby dopisać punkty minusowe za mecze, których nie typował, bo jakbym tego nie zrobił i ta osoba powiedzmy typowała by tylko 2 czy 3 ostatnie mecze i by je trafiła zgarnęła powiedzmy za to 5 pkt, bo trafiła by dokładny wynik, a inna osoba, która też by trafiła to samo to oprócz tych 3 meczy dostałaby -6 pkt za pozostałe spotkania i w efekcie przegrała, więc punkty minusowe za typy odpuszczamy.

Typy minusowe za nietrafioną analizę czy kupon również bym nie wprowadził, bo o ile powinny być to bardziej przemyślane analizy czy kupony (to akurat dobre) to uważam, że w efekcie końcowym dużo osób by zrezygnowało z zamieszczanie, bo w przypadku nietrafienia mają zero punktów, a jakiś czas na to poświęcili, gdyby sytuacja powtórzyła się kilka razy to jeszcze bardziej by to zniechęciło takie osoby, więc tu zostanie również po staremu, oczywiście ze zmienioną punktacją o czym wspomniałem wyżej.

O kursie minimalnym myślałem już prędzej, dlatego się cieszę, że propozycja wyszła od was i tu jestem za. Myślałem, żeby nawet wyjść z propozycją kursu 2.0, ale uważam, że zaproponowany 1.8 jest ok i taki niech będzie od kolejnej edycji.

4. Dodatkowe punkty w konkursie.

Dodatkowe punkty za dokładne wyniki, tu bym zrobił tylko jeden próg bez stopniowania, a mianowicie trafienie 5 lub więcej dokładnych wyników +5 pkt, a poprawne wytypowanie całej kolejki 1x2 nagrodziłbym +20 pkt. Uważam, że tu taki extra bonus jest wskazany, ponieważ jak ktoś wytypuje poprawnie wszystkie spotkania w danej kolejce to najzwyczajniej w świecie zasługuje, żeby taką kolejkę wygrać lub przynajmniej stanąć na podium jak ktoś inny trafi sporo dokładnych wyników akurat. Osobiście nie przypominam sobie, żeby ktoś to zrobił w trakcie tych wszystkich edycji, które miałem okazję prowadzić już chyba nieprzerwanie od 2017, więc może w najbliższej edycji.

Z racji, że wcześniej odrzuciłem punkty minusowe to Joker mógłby być na standardowych zasadach, czyli każdy może użyć go raz na rundę, oczywiście trzeba to napisać w momencie dodawania typów i wtedy punkty zdobyte w danej kolejce mnożone są x2. Jokera będzie można użyć dopiero w momencie jak odda się typy w minimum 3 kolejkach i napisze w nich przynajmniej jedną analizę, czyli najwcześniej od 4 kolejki. Ma to na celu wykluczenie osób, które rzucają się na konkurs w 1 czy 2 kolejce i jak nie pójdzie to już dalej nie biorą udziału w zabawie.

5. Pozostałe tematy.

Odnośnie powrotu do wcześniejszej wersji typera, gdzie z każdego meczu typowało się chyba po 4 typy, czyli wynik, wynik do przerwy, liczbę goli i liczbę rzutów rożnych to nie zamierzam do tego wracać, z dwóch powodów po pierwsze czas, którego i tak brakuje, a po drugie i jest połączone z pierwszym to uważam, że liczby nowych użytkowników biorących udział w konkursie by to nie zwiększyło, atrakcyjności samego konkursu też pewnie nie, a pracy przy podliczaniu byłoby nieporównywalnie więcej.

Odnośnie sponsora tego czy innych konkursów to powiem tylko tyle, ze na ten temat nie mogę się wypowiadać, mamy swoje ustalenia z różnymi firmami, jedni są zainteresowani inni nie, to są już wewnętrzne ustalenia, wszystkim nigdy się nie dogodzi, dla jednego bukmacher X będzie lepszy, bo ma tam konto, a dla drugiego Y. Dla kogoś warunki obrotu są ważne, wszystko ma dwie strony medalu, użytkownicy widzą tylko efekt końcowy i na jego podstawie oceniają, a żeby coś się mogło wydarzyć po drodze musi zostać spełnione wiele innych czynników, tak więc musicie uwierzyć mi na słowo, ze zawsze staram się wybierać tak, żeby było jak najkorzystniej dla użytkowników naszego forum.

6. Moje propozycje

Tu podtrzymuję to co napisałem od razu po zakończeniu rundy jesiennej, żeby się nie powtarzać wkleję moją wcześniejszą wypowiedź. Ja mam jeden pomysł, aby wprowadzić zmianę w możliwości zmiany wyników do 30 minut od napisania posta, miałoby to na celu wrzucanie przemyślanych typów, a nie dodanie postu jak najprędzej (wiadomo, że przy tej samej ilości punktów w danej kolejce liczy się kto pierwszy doda post) po dodaniu tematu konkursowego a następnie przed startem kolejki zmiana wyników. Nie jest to kierowane do nikogo imiennie, ale ma na celu wyrównanie szans, wiadomo im bliżej startu tym więcej rzeczy wiemy już o najbliższych meczach czy ktoś wypadł przez kontuzję itd Ktoś chce być szybszy, dodaje post kilka dni prędzej, a ktoś inny czeka na jakieś newsy itp


Podsumowując zmianie od kolejnej edycji uległyby punkty za analizę i kupon, czas na edycję wyników po dodaniu posta, kurs minimalny w analizie i kuponie oraz doszły by dodatkowe punkty za wytypowanie przynajmniej 5 dokładnych wyników oraz extra bonus za wytypowanie poprawnie całej kolejki oraz możliwość użycia raz na rundę Jokera.

Co myślicie o tych zmianach?
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Mi osobiście się podobało tak jak było i loteryjną Ekstraklasę wolałbym grać po kursie ok. 1.5. Analiza za więcej punktów do zdobycia powodowała, że gracze mogli się bardziej do niej przykładać i ona dawała większe szanse na osiągnięcie lepszego wyniku w kolejce, a teraz może być pisana na odwal się, bo dużo to w punktacji nie musi zmienić. Ciężko mi przewidzieć jak wobec tych zmian zachowaliby się gracze, ale bardzo możliwe, że zainteresowanie tymi analizami też będzie trochę mniejsze skoro nie będą one znacznie podbijać szans na wygraną. Oczywiście z drugiej strony przy wyższej punktacji część analiz mogła być pisana na odwal się, ale przecież każdy ma swój rozum i gra co uważa za stosowne, a też sama analiza musi jakąś merytorykę wprowadzać by była zaliczona przez prowadzącego konkurs. Co do pkt. 4 i 6 to nawet mi się to podoba i nie mam nic przeciwko.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
4. Dodatkowe punkty w konkursie - fajna propozycja.

6. Jak najbardziej na tak.

Co do kursu i punktowania za analizy:

1 pkt za dodanie analizy + 1 pkt jak analiza będzie trafiona
1 pkt za zagranie kuponu + 1 pkt jak kupon będzie trafiony

Rozumiem, że będą dwa punkty gdy analiza wejdzie, a nie zostanie ona rozliczona?

Co do kuponu i kursu minimum 1.80, to jest to ok. Ale możemy spróbujmy, że od kursu 1.80 do 3.00 będzie 1+1
Natomiast od kursu 3.10 wzwyż będzie to 2+2
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jak już wspomniałem wszystkim nigdy się nie dogodzi, więc ważne, żeby większość przynajmniej była zadowolona. Wydaje mi się, że podwyższenie kursu wpłynie pozytywnie, a przynajmniej na bardziej wyszukane czy atrakcyjniejsze typy, przy 1.5 w Betbuilderze można było zbudować typ z 2-3 najniższych linii na gole, kartki czy rogi, a i tak często w naszej loteryjnej jak napisałeś Ekstraklasie mogło to nie wejść. Napisanie analizy pod taki typ to w większości przytoczenie statystyk, bo co napisać o 2 kartkach czy 2 golach? Zresztą temat analiz jest mega ciężki, oczywiście mógłbym jakąś połowę odrzucać, bo słaba, pewnie byłoby więcej pretensji, że nie słusznie, bo komuś uznałem a komuś nie, dla jednego konkretna będzie jak będą 2 zdania, ale konkretne informacje, kontuzje, pauzy za kartki itd dla innego "przepisanie" statystyk, a trzeci napisze wypracowanie na pół strony, ubierze ładnie w słowa, bo ma dar do pisania, a nie będzie tam żadnych konkretów tylko lanie wody, nie ma na to chyba złotego środka, wiadomo, że chciałbym, żeby były same merytoryczne treści podparte konkretnymi informacjami, żeby zachęcić a nie zniechęcić ludzi do pisania na forum.

Tak, nie będzie dodatkowego punktu za rozliczenie analizy, jednak nakłaniam do tego, żeby je rozliczać, bo wpływa to na przejrzystość działu i uwiarygodnia autora w oczach innych jak po meczu rozliczy swój post, nie tylko jak trafi, ale także jak typ okaże się nietrafiony, bo uważa, że przytoczone argumenty były dobre, a że akurat się nie udało, zdarza się, nikt nie ma skuteczności 100%.

Myślę, ze można nagrodzić wyższy kurs, ale ja bym to zrobił tak

1 pkt za zagranie kuponu + 1 pkt jak kupon będzie trafiony + 1 pkt bonusowo*

* kupon będzie miał kurs minimum @3,10 (solo) lub @3,24 (w dublu lub większej kombinacji przy pojedynczym zdarzeniu 1,8)

ten 3 dodatkowy punkt tylko w przypadku trafionego kuponu, za samo zagranie nie dawałbym dodatkowego punktu
 
Do góry Bottom