>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Proszę o dodanie analizy
do posta

Dodane || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Analiza

dodana do postu:
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Proszę o dodanie do poniższych typów analizy i kuponu:


Analiza:


Kupon:

Zrzut ekranu 2022-11-5 o 00.20.59.png

Z góry dziękuję ;)

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Do postu:
Analiza:
Oraz Kupon:
IMG_20221105_170957.jpg

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik

los.jpg

dzieki

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Została dodana ostatnia kolejka tej edycji Ekstraklasa Expert.

Mecze zaległe pomiędzy
Lechia - Górnik (18.11.22 godz. 20:30)
Miedź - Lech (01.02.23 godz. 20:30)
zostały pominięte, ponieważ zostaną rozegrane po zakończeniu rundy, o ile na pierwszy trzeba czekać tydzień to drugi odbędzie się dopiero w przyszłym roku, myślę, ze nie wpłynie to na ogólną klasyfikację i bez sensu byłoby sztuczne przeciąganie konkursu.
 
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Post:

Analiza:

Dodane || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Analiza

dodana do postu:
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
miałem nie pisać bo to śmieszna sprawa ale...Taka mała sugestia na przyszłość żeby ostatnio kolejkę zakrywać typy...bo widać ze zwycięstwo to ważna sprawa- fajnie ze zgadzamy sie w 100% kolego deenis 7 :poop: kopiuj wklej kupona i przemyślenia tez chcesz skopiować ? dobrego weekendu
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Proszę o dodanie

Analizy

i kuponu
EE17.jpg

do moich typów

dzięki pozdrawiam

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert

Załączniki

Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +573
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Proszę o dodanie analizy do posta



Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik

cdn.jpg


Kolego....dobry herbatnik jesteś masz 9 pkt przewagi czyli i tak raczej wygrałeś- podałem typy wcześniej i nie stać cię na zmianę choć 1 spotkania z 1-1 na 0-0 czy 2-2 argumentując to
jednak są luki w regulaminie które trzeba wykorzystywać w takich sytuacjach
czytałeś ten regulamin to masz tam Gramy Fair - Play. Grunt to zdrowa rywalizacja!

chodzi ci 25 zl (jak cos mogę ci przelać jak taka bida u ciebie ) czy o ranga specjalna "Ekstraklasa Expert" moim zdaniem ta ranga koledze sie nie należy za takie zagranie Waldi1979 Waldi1979

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Do postu:
Analiza:
Oraz Kupon:
IMG_20221112_165249.jpg

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
anzelmo anzelmo D deenis7 dopiero teraz zauważyłem waszą "dyskusję". Powiem najbardziej dyplomatycznie, że osobiście nie popieram takiego zachowania i nie ma ono nic wspólnego z fair play i zdrową rywalizacją, ale ranga jest za całą edycję, więc nie będę w to ingerował, pisałem o tym wielokrotnie, żeby konkursy traktować jako dobrą zabawę i wzajemną rywalizację. Nie chcę nikogo oceniać jak do tego podchodzi.

Koniec sezonu to dobry moment, aby wyciągnąć wnioski i zaproponować zmiany, które by mogły ulepszyć ewentualne kolejne edycje, może warto wprowadzić ukrywanie postów na ostatnie edycje czy nawet na wszystkie kolejki, w konkursach żużlowych to funkcjonuje, więc może jest to jakieś rozwiązanie, dodam tylko, że podczas całej rundy kilka razy zdarzały się takie "kopiowane wyniki", czy ktoś robił to z lenistwa czy z innego powodu nie wiem.

Ja mam jeden pomysł, aby wprowadzić zmianę w możliwości zmiany wyników do 30 minut od napisania posta, miałoby to na celu wrzucanie przemyślanych typów, a nie dodanie postu jak najprędzej (wiadomo, że przy tej samej ilości punktów w danej kolejce liczy się kto pierwszy doda post) po dodaniu tematu konkursowego a następnie przed startem kolejki zmiana wyników. Nie jest to kierowane do nikogo imiennie, ale ma na celu wyrównanie szans, wiadomo im bliżej startu tym więcej rzeczy wiemy już o najbliższych meczach czy ktoś wypadł przez kontuzję itd Ktoś chce być szybszy, dodaje post kilka dni prędzej, a ktoś inny czeka na jakieś newsy itp

Czekam na wasze propozycje.

Wyniki ostatniej kolejki oraz klasyfikacja generalna powinny pojawić się dzisiaj po południu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +219
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Gratulacje dla zwycięzców 👏 dla Waldi1979 Waldi1979 duże 🍻za sprawną obsługę konkursu jak zawsze.
Teraz małe przegrupowanie i jedziemy na mundial :) powodzenia.

A co do Ekstraklasa Expert skoro temat został wywołany to kiedyś była opcja ukrywania typów w ostatnich kolejkach mi to osobiście bez różnicy jest 17 kolejek jest szansa na wypracowanie wygrywającej przewagi ja nigdy nie kopiowałem ani chyba nie ukrywałem typów ciężko przewidzieć wszystkie sytuacje i zabezpieczyć wszystko regulaminem reguły są znane zawsze od początku rywalizacji i zazwyczaj nie ma zastrzeżeń przed rozpoczęciem konkursu a dopiero na ostatniej prostej albo jak coś komuś nie pójdzie moje zdanie jest takie że taktyka to też element gry to tak jakby zabronić trzymania piłki przy chorągiewce w końcówce meczu przy 0-0 czy remisie w ogóle bo musi być akcja za akcje bo ktoś postawił over 2,5 gola jak komuś nie odpowiada to jest inna dyscyplina piłka ręczna i tam sygnalizacja gry pasywnej kto co lubi niech wybiera i gra uczestnictwo w konkursach nie jest obowiązkowe tylko dobrowolne. Co nie znaczy że na następne edycje nie można zmienić regulaminu i wpisać że ostatnie kolejki dają możliwość ukrywania np. 2 czy 3 skoro taka sytuacja się powtarza w końcu ostatnie kolejki są o tej samej godzinie grane wszystkie mecze żeby nie kusiło aż tak bardzo i ograniczało kombinowanie. I skoro już jesteśmy przy propozycjach na kolejne edycje też zgłoszę jedną do której nie zgłaszałem zastrzeżeń wcześniej bo znałem reguły i się na nie godziłem ale skoro pada pytanie o propozycje na przyszłość to mnie osobiście bardziej razi kwestia dodatkowych punktów za analizę i kupon wydaje mi się ona nieproporcjonalna a samego typowania bo byle jaka analiza na sztukę + kupon za 10 nie trafiony to 5 punktów czyli tyle samo prawie co 2 dokładne wyniki albo 5 w ogóle trafionych meczów o co bywa ciężko dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby większe powiązanie punktów z dobrymi analizami i dobrymi kursami bo wydaje mi się że niektórzy trochę na siłę próbują budować jakieś konstrukcje byle się załapać na kurs 1,5. Rozumie że analiza to jest czas i jakiś wysyłek zwłaszcza dobra poparta jakimiś statystykami argumentami i trzeba promować takie zachowania bo w końcu na forum potrzebne są merytoryczne treści ale właśnie merytoryczne. Może np. za analizę 1 pkt bazowy za kupon 1 pkt bazowy trafiona analiza dodatkowy punkt trafiony kupon dodatkowy punkt czyli mamy 4 punkty przy trafionej analizie i kuponie a gdy kupon i analiza dotyczą tego samego wtedy x2 do tego np. podnieść limit kuponu do 20zł bo nawet jak ktoś napisze 2 zdania ze Cracovia bo mu się przyśniło ale zainwestuje w to swoje pieniądze to znaczy że naprawę wierzy w ten typ i go szczerze poleca innym tak mi się wydaje i wtedy ok a nie napisał cokolwiek i tak ma 4 punkty a jak się uda to tylko na plus. Inny pomysł to powiązać z kursem w analizie mamy 1 pkt, trafiona analiza dodatkowy 1 pkt, i mnożymy razy kurs możemy zaokrąglać do pełnych punktów żeby już nie było zabawy z ułamkami dla przykłady analiza z kursem 1,55 trafiona super wtedy 2*1,55 = 3,1 dajemy 3 pkt ale analiza z kursem 2,3 trafiona wyszukana ktoś się natrudził 2*2,3= 4,6 dajemy 5 pkt przy kursie 1,8 już mamy 4 punkty za trafną analizę do tego np kupon 1 pkt a trafiony + 2pkt już nie zależnie od kursu wtedy za trafioną analizę mamy podobną liczbę punktów co teraz ale wydaje mi się nagradzamy bardziej sprawiedliwie naprawdę dobrą merytoryczną robotę trochę więcej taktyki za nietrafione polecany typy tylko 2 pkt zawsze coś ale jednak dokładny wynik jest korzystniejszy czyli ogólnie promowanie dobrych trafnych typów przy mnożniku przez kursy może limit kursu 3,0 i co powyżej redukcja może 3,5 zamiast 5. Może obowiązek dodanie screen z oferty buka do analizy że taka oferta była i taki kurs był żeby prowadzący nie musiał tego weryfikować np. Jest kwestia do dyskusji pewnie też więcej zachodu dla prowadzącego może jakaś pomoc by się przydała jestem otwarty na propozycje bo zdaję sobie sprawę z większego skomplikowania.
To taka moja propozycja jak uznacie że beznadziejna to spoko wyrzućcie do kosza i nie było tematu może są tam jakieś luki które też pozwolą na kombinowanie a ja ich nie dostrzegłem i ta propozycja nie ma sensu ale jakby co zawsze możemy podyskutować jeszcze raz pozdr dla wszystkich którzy się bawią zwłaszcza nie pierwszą edycje eksperta i 🥬 zieloności mundialowej :cool:
 
Do góry Bottom