>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik


Proszę o rozliczenie mojego kuponu i analizy(Chyba, że admin uzna, że nie merytoryczna) 

Link do mojego postu z drugiej kolejki. https://forum.bukmacherskie.com/temat/157257-2-kolejka-19-2106-faza-grupowa/?page=2#post-6858532

Jeżeli są problemy z odczytaniem kuponu to proszę o kontakt priv i wtedy prześlę jeszcze raz kupon.

Spokojnie wszystko będzie podliczone, narazie nie miałem czasu, punkty dałem tylko za te analizy kupony, które ktoś prosił w tym temacie, żeby dodać, pozostałe, czyli te, które wstawili użytkownicy wraz z postem zostaną uwzględnione, gdy będę podliczał kolejkę  //waldi1979
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Patrzę, że jest już tabela po drugiej kolejce i zauważyłem, że nie zostały mi odliczone punkty za kupon, który wrzuciłem wczoraj rano odnośnie 2 kolejki. Czy punkty będą jeszcze doliczone do tabeli, czy niestety przepadły?

Punkty masz już dodane, będą uwzględnione w tabeli po 3 kolejce, po prostu w chwili dodawania tabeli nie zauważyłem Twojej prośby o dodanie kuponu, ale była zamieszczona prawidłowo, więc punkty się należą  //waldi1979
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Mam pytanie bo się pogubiłem w tych konkursach...,Analizę do punktacji w tym konkursie piszemy do jednej kolejki podanej do typowania , czy każdego dnia  z osobna?...

Na każdą kolejkę można podać jedną analizę i jeden kupon, oczywiście napisać można dużo więcej  //waldi1979
 
Do góry Bottom