>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy U-21 [16.06-30.06.2019]

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Francja - Chorwacja

Dzisiejsze mecze w grupie C zakończą drugą kolejkę fazy grupowej. Sytuacja obu drużyn jest podobna do tej, którą opisywałem wczoraj i dotyczyła meczu Niemców z Serbią. Francuzi w pierwszej kolejce sięgnęli po 3 punkty w trudnym meczu z Anglią, gdzie nie wykorzystali dwóch rzutów karnych. Najpierw w pierwszej połowie "jedenastkę" zmarnował Moussa Dembele, a następnie w drugiej połowie to samo uczynił Houssem Aouar. Natomiast Chorwaci polegli w starciu z reprezentacją Rumunii i to dosyć wysoko, bo przegrali aż 1-4. Myślę, że dziś Francja zrobi duży krok w kierunku półfinałów, bo jak dla mnie to właśnie ta kadra wygra grupę C. W typie, którym się kieruje będzie potrzebna skuteczność, szczególnie w pierwszej połowie. Liczę na to, że zadbają o to obie drużyny, nie tylko Francja, chociaż mam nadzieję, że to ona po końcowym gwizdku będzie cieszyć się z kompletu punktów. Chorwaci nie odpuszczą, bo piłkarze z tamtych stron Europy są charakterni. Może zaprzeczeniem tej tezy był wczorajszy Serbii z Niemcami, ale to nie zmienia faktu, że na pewno Chorwacja tego meczu nie odpuści. Jest tam wielu zdolnych chłopaków, którzy będą chcieli się pokazać. Wiadomo, że taki turniej to okienko wystawowe dla tych utalentowanych, jeszcze nie do końca ukształtowanych piłkarzy. Trójkolorowi dysponują silniejszą kadrą i mam nadzieję, że udowodnią to w spotkaniu z niżej notowanym rywalem. Oby Moussa Dembele i jego koledzy lepiej wyregulowali celowniki, niż w meczu z Anglią, a o powodzenie tego typu jestem spokojny. Francuzi będą mieć okazje. Pytanie czy uda się zrealizować pierwszą część planu, a więc te dwie bramki do przerwy. Nie pogardzę tutaj bramkowym remisem po 45. minutach. Nie zdziwię się też, jak tak będzie. Potem Francja dokręciłaby śrubę i zwyciężyłaby to spotkanie. Taki scenariusz jest możliwy. Rumunia pokazała, że da się to zrobić, a Francja to lepszy zespół. Mecz meczowi nierówny, ale to zdecydowanie lepsza kadra od innych Trójkolorowych - tych z południowo-wschodniej części Europy. Przede wszystkim liczę na dobre widowisko, a jeśli przy okazji ten typ się powiedzie, to będę miał podwójną satysfakcję. Jak będzie, dowiemy się za kilka godzin.

Francja wygra mecz/powyżej 1.5 HT | @3.10 Fortuna  
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Belgia - Włochy 
Typ: 2
Kurs: 1,37
STS
Włosi,  aby grać dalej potrzebują wygrać i zrobią wszystko by sprawić radość swoim kibicom. Będą chcieli zmazać plamę po meczu z naszą reprezentacją i nie będą się oszczędzać. Wielu chłopaków, którzy mają ambicję gry w seniorskiej reprezentacji Włoch muszą udowodnić, że tam się nadają. Belgowie nie grają już o nic, więc przeprawa powinna być dla Włochów nieco łatwiejsza.  Ponadto gospodarze turnieju pokazali już się tu z dobrej strony i zagrali solidny mecz z Hiszpanią. Wydaje mi się, że we wtorek mieli po prostu słabszy dzień.   Kurs nie za ciekawy na singla, ale do jakiegoś dubla czy trebla w sam raz. Typ wydaje się być dość pewny,ale wiadomo w sporcie różnie bywa. Na razie w ME 2/2 i mam nadzieję na podtrzymanie skuteczności. Dodatkowo z uwagi na overowe, otwarte  mecze Belgów proponuję zakład na over 2.5 gola w meczu oraz na bramkę Chiesy.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Hiszpania - Polska btts @1.90  
sts
Ciężki mecz do typowania. Nam wystarczy remis, aby mieć awans. Jednak nie damy rady bronić się przez 90 minut. Nie z Hiszpanią, nie ma takiej opcji. Pokonaliśmy Belgów i w wygraliśmy skromnie 1:0 z Włochami. Według mnie Hiszpania to najtrudniejszy przeciwnik. Zrobią wszystko, żeby tylko wygrać i strzelić jak najwięcej. Dopóki będzie remis, to czas będzie tykał na niekorzyść Hiszpanów. Im dalej w mecz, tym będzie musieli bardziej się otworzyć, co powinno dać okazje dla naszych na stworzenie jakiejś kontry. 
Hiszpania straciła z Belgią i stracili trzy bramki z Italią, więc dlaczego nie mogą stracić z nami? Gramy dobrze, sprzyja nam szczęście, a defensywa Hiszpanów nie taka straszna. 
Nie popełnić błędu w początkowej fazie gry, zrobić wszystko, aby Hiszpania się otworzyła. 
Jestem naprawdę bardzo dobrej myśli. Nasi kręcą znakomity wynik jak na grupę śmierci. 
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Jutro doczekamy rozstrzygnięcia w "naszej" polskiej grupie. Na przystawkę mecz gospodarzy z Belgami, którzy grają właściwie już tylko o honor, więc możliwe że szanse dostaną rezerwowi. Włochy to zespół silny i nie ma co się oszukiwać ale dużo szczęścia pozwoliło nam ugrać z nimi 3 pkt. Gospodarzom turnieju nie przystoi przegrać dwóch meczy w grupie, a popierając to meczami nie spodziewam się tu sensacji. Belgia gra fatalnie w obronie, a przy tak nakręconych Włochach po meczu z Polską pobieram Włochy/over 2.5 z "pocałowaniem ręki". 
Drugi typ który wypatrzyłem to rzuty różne Polaków w meczu z hiszpanami. Uważam, że jeśli mamy gdziekolwiek szukać przewagi nad taka kadrą Hiszpanii to tylko stale fragmenty gry. Żurkowski i Szymański robią fajna robota i zamieszanie na tych skrzydłach. Linia over 2.5 RR Polski jak najbardziej do pokrycia.

 
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Austria - Niemcy
Austria strzeli - typ NIE
kurs 2,55
STS

To już będzie mecz o awans do półfinału. Niemcy prowadzą w grupie z kompletem 6 punktów i bilansem bramek 9-2. Austria jest 3 z 3 punktami za zwycięstwo w pierwszym meczu  z Serbią i bilansem bramek 3-3. Ma ona tyle samo punktów co druga Dania ale po porażce z tym zespołem plasuje się właśnie na 3 miejscu za Niemcami i Duńczykami.
Niemcom wystarczy remis i wchodzą z pierwszego miejsca do półfinałów, Austria jeśli wygra ma szansę również na awans może nawet z pierwszego miejsca przy korzystnym rezultacie w meczu Dania - Serbia lub z drugiego ale to zależy od wyników meczy w innych grupach. Jak widać nie jest to mecz o przysłowiową pietruszkę bo dzięki takiemu a nie innemu systemowi awansu do półfinałów mecze w ostatniej kolejce grupowej będą emocjonujące. I na tym właśnie opieram swój typ. na solidności Niemców którzy po prostu muszą awansować a najlepszym sposobem na to jest czyste konto. Ekipa z doświadczeniem w klubach z Bundesligi jest jednym z głównych faworytów całych mistrzostw. Solidna defensywa niemiecka w eliminacjach do euro straciła w 10 spotkaniach zaledwie 7 bramek.
  
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Dobra, już teraz wiemy, że z drugiego miejsca najlepszą sytuację będzie miała drużyna z grupy C. Nie wierzę, że ktokolwiek będzie w stanie pokonać Rumunię czy Francję jeżeli chodzi o bilans bramkowy. 
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 21 czerwca 2019 22:43 przez pagadiDobra, już teraz wiemy, że z drugiego miejsca najlepszą sytuację będzie miała drużyna z grupy C. Nie wierzę, że ktokolwiek będzie w stanie pokonać Rumunię czy Francję jeżeli chodzi o bilans bramkowy. 
Zaden bilans bramkowy nie bedzie potrzebny. Francja z Rumunia zagra na remis i obie drużyny będą mialy po 7pkt, awansuja do polfinalu oraz zapewnia sobie udzial na Olimpiadzie.

Rumunia - Francja X @2.20 1xbet
Niestety buki szybko sie zorientowali i chwilę po wystawieniu kursow mamy na remis kursy na poziomie 2.00
 
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Hiszpania - Polska
Powyżej 3.5
@2.30 fortuna
Jeśli ten over w jutrzejszym meczu nie zostanie pokryty to będę bardzo zdziwiony.  Hiszpania w meczu o wszystko na pewno nie będzie czekać tylko zaatakuje od 1 minuty, a strzelać ma kto. Ja bardzo wierzę w naszych chłopaków i liczę że będą w stanie się postawić i zobaczymy wesoły football i bramki z obu stron. Hiszpania pechowo przegrała z Włochami, nie wykorzystywali okazji i się to zemściło. Jutro będą zmobilizowani na 100%, liczę na wykorzystane kontrataki ze strony naszej reprezentacji, bo raczej tylko to nam pozostanie. Mecz z Włochami był bardzo dziwny,mecz życia ze strony naszego bramkarza. Czuję że w jutrzejszym spotkaniu na jednej ani dwóch bramkach się nie zakończy. 


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
main1991 799

main1991

Użytkownik
Belgia - Włochy
typ: Włochy -1.0 handicap
kurs: 1.95 STS
analiza:

Ostatnia kolejka grupowa ME u21. Belgia bez szans na awans, po 2 porażkach skazani są najprawdopodobniej na ostatnie miejsce w tabeli. Włosi natomiast z szansami na awans, ale już nie wszystko od nich zależy. Po porażce z Polską muszą pokonać Belgie i liczyć na wysoką wygraną Hiszpanów. 
Duża jakość włoskich zawodników musi się przełożyć na bramki, wątpię żeby zdarzyła im się taka nieskuteczność jak w meczu z Polską. Ważnym argumentem za moim typem jest też to że Belgowie kulejąc w defensywie, 5 bramek straconych już na turnieju to słaby wynik.
Podsumowując to Włochom powinno bardziej zależeć na wyniku i to oni mają większą jakość w składzie. Liczę tu na ich wygraną co najmniej dwoma bramkami.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Belgia- Włochy
Typ: +1,5/2  (liczba goli 1,5/wynik meczu)
kurs 1,50
STS


Dzisiejsze mecze zadecydują kto awansuje dalej. Stawka jest podwójna ponieważ awans do półfinału to także awans na przyszłoroczne igrzyska olimpijskie. Włosi zagrają z najsłabszą drużyną w grupie. Belgia jako jedyna drużyna w naszej grupie nie ma już szans na awas. Dlatego uważam, że motywacja po stronie Włochów będzie o wiele większa. Włosi będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i udowodnić, że porażka z Polską była tylko przypadkiem. Włochom szanse na awans daje tylko zwycięstwo i myślę,że tym razem nie zawiodą swoich kibiców. Na jednej bramce ten mecz raczej się nie zakończy a wygrać powinni Włosi.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 22 czerwca 2019 06:55 przez apil64Belgia- Włochy
Typ: +1,5/2  (liczba goli 1,5/wynik meczu)
kurs 1,50
STS


Włochom szanse na awans daje tylko zwycięstwo i myślę,że tym razem nie zawiodą swoich kibiców. Na jednej bramce ten mecz raczej się nie zakończy a wygrać powinni Włosi.
Nawet zwycięstwo nie daje wlochom awansu, bo jesli hiszpanie wygraja min 3bramkami to właśnie oni wygraja grupę a Włosi zajmujac 2miejsce mogą odpasc bo z 2miejsca awansuje raczej druzyna z grupy C. 
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 22 czerwca 2019 05:55 przez main1991Belgia - Włochy
typ: Włochy -1.0 handicap
kurs: 1.95 STS
analiza:

Ostatnia kolejka grupowa ME u21. Belgia bez szans na awans, po 2 porażkach skazani są najprawdopodobniej na ostatnie miejsce w tabeli. Włosi natomiast z szansami na awans, ale już nie wszystko od nich zależy. Po porażce z Polską muszą pokonać Belgie i liczyć na wysoką wygraną Hiszpanów. 
 
Wlosi muszą liczyc na wysoka wygrana Hiszpanow? Przeciez jesli Hiszpania wygra min 3bramkami to zajmuje 1miejsce w grupie.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Hiszpania - Polska

Reprezentacja Polski pod wodzą Czesława Michniewicza to największe objawienie tych mistrzostw. Skazywana na pożarcie w grupie śmierci po dwóch meczach ma 6 punktów. Jest to zasługa bardzo dobrego zgrania zespołu i taktyki idealnie dostosowanej do przeciwnika. No i gra defensywna, to podstawa. W meczu z Hiszpanią jestem pewien, że będziemy murowali dostęp do naszej bramki. Hiszpania zmiazdzy nas posiadaniem piłki, ale ciężko będzie im sforsowac naszych obrońców i bramkarza. Możemy liczyć na szybkie kontry. Wydaje mi się, że jednak Polska przegra to spotkanie minimalnie, bo 0:1. Grabara wybroni kilka setek ale to będzie za mało by zdobyć punkt. 

Typy:

Under 2.5 gola 
Hiszpania handicap -1 X
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 22 czerwca 2019 08:07 przez ar0nek

Nawet zwycięstwo nie daje wlochom awansu, bo jesli hiszpanie wygraja min 3bramkami to właśnie oni wygraja grupę a Włosi zajmujac 2miejsce mogą odpasc bo z 2miejsca awansuje raczej druzyna z grupy C. 
Zgadzam się. Dlatego piszę, że tylko zwycięstwo daje Włochom szansę na awans. O tym, że nawet zwycięstwo może nie wystarczyć wiem dlatego napisałem, że zwycięstwo daje Włochom szansę na awans a nie pewny awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpania - Polska - POLSKA WYGRA @7.70 Fortuna

Na pewno spróbuję coś takiego zagrać. Byłem bardzo sceptyczny przed mistrzostwami, bo kto nie był? O ile wierzyłem w wygraną nad Belgią, tak z Włochami Polakom nie dawałem szans, a tu taka miła niespodzianka. Hiszpanów stawiałem jako murowanych faworytów tej grupy, jednak Włosi szybko ich zdemaskowali, a Belgowie o mały włos nie wyrzucili z turnieju. Nazwiska, które grają regularnie po 90 minut w LaLidze miały być według mnie atutem, a są chyba kulą u nogi. Młode organizmy odczuwają widocznie już trudy sezonu i pewnie wszyscy chętnie pojechaliby na wakacje. Według mojej opinii najtrudniejszy mecz mamy już za sobą, bo wygraliśmy z gospodarzami, którzy pewnie pokonali Hiszpanów, a do tego są bardzo zmobilizowani na ten turniej i w meczu z naszymi "Orłami" dawali z siebie 200%, jednak na nic się to zdało. Z tego, co oglądałem to Hiszpanie grają wolniej niż Włosi, ale bardziej kombinacyjnie, co dla nas powinno być ułatwieniem bo w ustawieniu z Wieteską, Bochniewiczem i Bielikiem oraz bardzo solidnymi bokami obrony naprawdę ciężko się przebić i jeśli nasi rywale nie dołożą szybkości do swoich akcji to będzie im ciężko. Jednego jestem pewien, jeśli Hiszpanie zagrają tak, jak z Belgią, a Polacy tak jak z Włochami to wygramy ten mecz. Może i w podobnym stylu, co ostatnio, ale kto się tym przejmuje? Wykluczam remis w tym meczu, bo czuję, że będzie albo w jedną, albo w drugą stronę, remis rywalom nie daje nic i jeśli będzie się długo utrzymywał to będą grać bardzo wysoko i albo zdobędą zwycięskiego gola, albo nadzieją się na naszą kontrę.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
cytat z dnia 22 czerwca 2019 00:02 przez ar0nek

Zaden bilans bramkowy nie bedzie potrzebny. Francja z Rumunia zagra na remis i obie drużyny będą mialy po 7pkt, awansuja do polfinalu oraz zapewnia sobie udzial na Olimpiadzie.

Rumunia - Francja X @2.20 1xbet
Niestety buki szybko sie zorientowali i chwilę po wystawieniu kursow mamy na remis kursy na poziomie 2.00
Zgadza się. Przed meczem Francji z Chorwacją do złapania było ponad @4.0. Potem w trakcie meczu chwilę po bramce Chorwacji można było stawiać @3.8, a później już po meczu ok. @2.0. 
Myślę, że teraz po takim kursie nie warto tego grać. Może być też taka sytuacja, że porażka Rumunii i tak zapewni im awans, ponieważ ich bilans obecnie wynosi +5. Dania musiałaby wygrać czterema bramkami albo Hiszpania pięcioma albo Włochy czterema (lub trzema przy nabiciu większej ilości bramek) i Polska nie przegrać. Kilka tych możliwości jest, ale wszystkie są trudne do spełnienia, dlatego jeżeli ktoś nie pograł wcześniej, to sugeruję na razie się wstrzymać, potem na bieżąco śledzić sytuację, obecnie małe value na Francję widzę.
 
R 631,5K

rjastrzab

Użytkownik
Hiszpania - Polska
Typ powyżej 9,5 rzutu rożnego
Kurs 1,45
STS

Niestety znowu mam obawy, czy chłopaki dadzą radę z kolejną ekipą z południa Europy. Od zwasze wiadomo, że nie lubimy grać z drużynami preferującymi futbol techniczny. Na szczeście kolejne mecze ekipy Michniewicza stawiają kontrę temu stwierdzeniu i wyeliminowanie portugaliii, i wygrana z Włochami pozwalają parzeć bardziej optymistycznie. Niemniej czeka nas trudny mecz i nie podejmuję się typowac końcowego zakończeniatego spotkania. Tym razem wybieram liczbę rzutów rożnych w tym spotkaniu. Patrząc na spotkania które za nami nasi rywale sporo rogów nabijali. My dokładaliśmy skromnie, ale łacznie było rożnych powyżej 10. Z włochami 10+2, z Belgią 9+ . 3. Tak samo sądzę, że będzie z Hiszpanią, która ruszy na nas, aby szybko objąć prowadzenie i rożnych wywalczą sporo, my dorzucimy ze 2 i linia zostanie osiągnięta. Ja bez szaleństwa wybieram niską linię 9,5 rożnego w całym meczu.
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Hiszpania - Polska typ: X2 @3,10 sts
Po wczorajszych wynikach w grupie C praktycznie wiemy, że awans z tej grupy uzyska tylko zwycięzca. Polacy, żeby awansować potrzebują minimum remisu. Do tej pory Polacy zaskoczyli całą piłkarską Europę, prezentujemy się świetnie. W tym meczu wystąpimy w najsilniejszym składzie, jedynie występ Dawida Kownackiego stoi pod znakiem zapytania. Hiszpani mają lepsze nazwiska w składzie, ale do tej pory nie prezentują się najlepiej. Przegrana 3:1 z Włochami i wygrana z Belgią 2:1 po golu w 89 minucie. Wierzę w  naszą reprezentację i Czesława Michniewicza, że uda się nam ten mecz przetrwać i w konsekwencji awansować do półfinału i igrzysk olimpijskich. 
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
POLSKA-HISZPANIA Typ x kurs 5.45 Fortuna. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Polacy są bez szans. Jednak tak samo podchodzono do dwumeczu z Portugalią w eliminacjach czy do męczy w grupie z Belgią i Włochami . Nasza kadra U-21 prezentuje się naprawdę dobrze i może pokosić się o sprawienie niespodzianki. Bramkarz naszej reprezentacji, Kamil Grabara, w swoim stylu mówi, że przyjechał po to by wygrać ten turniej.Gorszą wiadomością jest to, że Włosi rozbili Hiszpanię 3-1. Reprezentacja z Półwyspu Iberyjskiego będzie zatem bardzo zmotywowana do meczu z Biało-Czerwonymi. Kadra Hiszpanii ma w swoim składzie wielu utalentowanych piłkarzy, którzy już teraz są warci kilkadziesiąt milionów Euro. Mikel Oyarzabal z Realu Sociedad, Carlos Soler z Valencii, Dani Ceballos i Jesus Vallejo z Realu Madryt, Fabian Ruiz z Napoli. Polakom jednak, jak widać pasuje gra z faworytami. W tym meczu każdy wynik wydaje się możliwy, ale mam nadzieję że remis w tym meczu przy tym kursie wart jest ryzyka. 
 
julez 27

julez

Użytkownik


HiszpaniaPolska  X2 3.10 STS

Dzisiaj stawiam na to że Polacy przynajmniej zremisują mecz i wywalczą awans z pierwszego miejsca w naszej grupie. Mecz powinien być otwarty niezależnie od tego jaki wynik będzie widniał na tablicy wyników. Hiszpanie są zmuszeni wygrać z nami dwoma bramkami, nie będzie im łatwo, ponieważ jesteśmy dosyć dobrze ustawieni taktycznie. Dzięki temu nie jest łatwo wejść w pole karne, myślę że Hiszpanie będą mieli trudniej niż Włosi w poprzednim meczu z kreacją dobrych sytuacji bramkowych. Polska będzie miała dużo sytuacji z kontry, myślę że uda nam się coś ustrzelić, a koniec końców będziemy musieli za wszelką cenę tego meczu nie przegrać przy możliwym remisie w 3 kolejce w meczu Rumunia – Francja. Myślę że damy radę, po takim kursie warto spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom