>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy U-21 [16.06-30.06.2019]

Status
Zamknięty.
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
mecz: hiszpania-niemcy
typ: hiszpania wygra do zera
kurs; 3.80
sts

dzien dobry,dzisiaj mamy final mlodziezowych mistrzostw europy u21 w ktorym zagraja reprezentacje hiszpani z niemiec.dla mnie po tym co widzialem zdecydowanym faworytem sa hiszpanie,ktorzy po pierwszych meczach z wlochami i belgia znalezli optymalny sklad i gromili pozostalych rywali pokazujac pilkarska jakosc.niemcy nie przykonuja mnie i szczerze mowiac stawialem na rumunie ze z nimi wygra ale w koncowce meczu opadli z sil i niemcy ich dobili.hiszpanie jak nas przyzwyczaili maja bardzo mocna pomoc,wymieniaja mnostwo podan miedzy soba czekajac na jakis blad rywala i prostopadlym podaniem stwarzaja sytuacje bramkowa.dobrze wyglada odbudowa po stracie pilki,a w finale beda podwojnie zmotywowani i niepozwola na wyjscie niemcow z grozna kontra.uwazam ze mecz bedzie do jednej brami,najtrudniej bedzie im zdobyc pierwszego gola ale pozniej to juz sie posypie.moj typ moze byc zagrozony przez staly fragment gry ale trener hiszpani,ktory zrobil sobie marke przez ten turniej pewnie uczulil zawodnikow zeby nie faulowac blisko bramki poniewaz niemcy maja swietnego fachowca od wykonywania rzutow wolnych.bukmacher dal niezly kurs na hiszpanow i jak dla mnie jest to promocja.pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
HiszpaniaNiemcy zwycięstwo z dogrywką i karnymi @2.43 Fortuna

Nie rozumiem aż tak dużego kursu na naszych zachodnich sąsiadów bo jak dla mnie jest to mecz 50/50. Hiszpanie zagrali 2 kapitalne mecze z Polską i Francją ale zagrali też 2 słabsze te pierwsze z gospodarzami i Belgami. Za to Niemcy poza lekkimi męczarniami z Rumunami, którzy mimo wszystko grali świetnie, w grupie zagrali kapitalnie bo już po 2 meczach praktycznie pewne 1 miejsce i lekko odpuścili mecz z Austrią. Taki sam finał był 2 lata temu i kursy były takie same i wygrali Niemcy 1:0, a wtedy Hiszpanie mieli dużo więcej gwiazd w składzie z Kepą, Asensio czy Bellerinem na czele teraz poza kilkoma solidnymi zawodnikami w lini pomocy nie mają jakichś super gwiazd. Skoro kursy są takie a mecz 50/50 to nie wypada nie zagrać nic w stronę Niemców. 
 
julez 27

julez

Użytkownik


HiszpaniaNiemcy

1 drużyna: liczba strzałów w światło bramki mniej/więcej (5.5) więcej 2.26 sts

Według mnie bardzo fajny typ na dzisiejsze spotkanie, Hiszpanie grają bardzo ofensywnie , stwarzają multum sytuacji i są w stanie bez problemu, tak jak i w poprzednich spotkaniach osiągnąć taką liczbę strzałów w światło bramki. Niemcy nie mają jakoś szczególnie mocnej defensywy, to też nie zamurują się przed faworytami spotkania. Mecz wcześniej Rumunia pokryła taką linie, tym bardziej powinni uczynić to Hiszpanie, a kurs na to że im się uda jest wysoki. Myślę że warto spróbować, szansa powodzenia jest niemała.
 
poziomka_z_pizdzichowa 123
Hiszpania- Niemcy - over 3,5 @2,80 fortuna 
Dwie bardzo ofensywne drużyny spotykają się w finale mistrzostw Europy, Trudno wskazać w tym meczu faworyta, dlatego ide w over bramkowy, obie drużyny grają bardzo ofensywny futbol, 3/4 ostatnie mecze Hiszpanów na tych mistrzostwach pokrywały zaproponowany over , tak samo 3/4 ostatnie mecze Niemców to spotkania z co najmniej 4 bramkami . Liczę na otwarty mecz ze sporą ilością bramek .
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Hiszpania - Niemcy
1/obie strzelą @3,65 fortuna   
y. Tym razem finał Mistrzostw Europy u21 i mecz między Hiszpanią, oraz Niemcami. Pogromcy Polaków po wyjściu z grupy zaprezentowali się po prostu fantastycznie w meczu półfinałowym, w którym to nie dali żadnych szans ekipie Francji. Niemcy także półfinał wygrali, ale trzeba powiedzieć, że mieli naprawdę spore kłopoty. Rumunia to naprawdę nie jest jakaś topowa ekipa, a tak czy inaczej stracili z nimi dwa gole. Moim zdaniem problemy w defensywie Niemiec mogą łatwo być wykorzystane przez zawodników z półwyspu Iberyjskiego. Hiszpanie na tym turnieju grają świetnie i udowadniają to wynikami. Grają bardzo dobrze w tzw. trójkątach i rozumieją się fantastycznie. Można było to zobaczyć chociażby w meczu z Francuzami gdzie wykorzystali tak naprawdę każdy błąd rywala. Moim zdaniem z Niemcami także będzie podobnie. Francuzi nie grali niczego wielkiego na tym turnieju, ale na pewno zaskoczyli chociażby Anglików. Z racji tego, że Hiszpania nie straciła gola tylko w meczu z Polską to proponuję tutaj ich wygraną i obie strzelą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Powyżej 5.5 żółtych kartek @2.25
sts


Mecz finałowy, w którym może zdarzyć się wszystko. Na ostatni mecz młodzieżowych Mistrzostw Europy postanowiłem zagrać żółte kartki. 
Niemcy na tym turnieju na cztery mecze oglądali następującą ilość żółtych kartoników: 2,0,4 i 2. W meczu z Austrią obejrzeli ich najwięcej.
Jeśli chodzi o Hiszpanów, to wygląda to następująco: 2,3,1,4.
Finałowe spotkanie poprowadzi Srdan Jovanović, który w sezonie 2019/2019 we wszystkich rozgrywkach miał średnią 4,72 żółtych kartek na mecz. 
Zerkając na h2h, to mecze młodzieżowych reprezentacji zawsze dostarczały żółtych kartek, jednak nie należy zbytnio przykuwać do tego uwagi. 
Ostatnie spotkanie mistrzostw, dać z siebie wszystko i wrócić do domu. Nie będzie odpuszczania przez którąś ze stron. Do tego osoba pana sędziego z Serbii i o kartki może być łatwo. 
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Hiszpania u21 - Niemcy u21
Typ: 1
Kurs 2,1
STS

Cieszą wzrosty kursów na Hiszpanów, bo przy takeij wycenie można śmiało pobierać ich zwycięstwo. Patrząc na ich wyniki wydaje się, że doskonale przygotowali się do turnieju. Z meczu na mec wygląda tu u nich coraz lepiej. Deklasacja Francuzów w półfinale musi robić wrażenie. Niemcy zodnie z tradycją pokazali, że mecz trwa do ostaniego gwizdka sędziego. Dwie bramki w końcówce dały im awans. Niemniej w ich grze zdarza się wciąż sporo przestojów, co szczególnie dobitnie pokazała pierwsza połowa meczu z Rumunią. Zakładam, że Hiszpanie wyjdą pewni siebie i będą prowadzili grę przez całe spotkanie, zostawiając Niemcom przestrzeń do ofensywny w kontratakach. Zapewne dzięki temu nasi zachodni sąsiedzi nie pozostaną bez zdobyczy bramkowej, ale w przekroju całego spotkania to Hiszpanie będą mieli zdecydowanie więcej okazji do strzelenia bramki. Czysty win Hiszpanów wydaje się zatem dość bezpieczną opcją. Praktycznie na każdej pozycji posiadają przewagę.

 
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpania - NIemcy over 3.5 gola @2.65 Forbet

Finał młodzieżowych zmagań rozgrywanych we Włoszech. Dwie najlepsze ekipy imprezy, zasłużony finał dla obu. Przyznam szczerze, że liczę na show w tym meczu, zarówno jedni, jak i drudzy pokazali już wszystko na co ich stać. Pozostaje walka o mistrzostwo. W półfinałach mieliśmy bardzo ofensywne mecze, choć osobiście się tego nie spodziewałem, tym razem jest inaczej i liczę na kilka goli. Siły w ataku nie trzeba przedstawiać, w defensywach jednak Hiszpanie i Niemcy mają dziury, a rywale strzelili im do tej pory stosunkowo dużo goli, jak na finalistów. Nie wyobrażam sobie typowego finału i chowania się za zasiekami żadnej z drużyn, potencjał im nie pozwala, aby rozgrywać piłkę w obronie. To musi być otwarty mecz, a jeśli taki będzie to pewnie będą padać gole. Ja stawiam bardziej na Hiszpanów, bo Niemcy mnie nie zachwycili w półfinale, Rumuni strzelili im dwa gole i dopiero druga część gry przesądziła o wyniku. Moi faworyci zagrali dużo stabilniej, mimo że przegrywali z Francuzami to cały czas grali swój futbol i przyniósł on efekty. Jeśli dziś to powtórzą to zdobędą tytuł, osobiście stawiam 3-2.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Hiszpania - NIemcy  X @ 3.50 Forbet

Duża masówka na Hiszpanów, z jednej strony grają fajną piłkę, sporo ciekawych zawodników w składzie ale z drugiej jak było 2 lata temu? Tam Hiszpania miała jeszcze lepszy zespół, również doszli do finału, w którym także spotkali się z reprezentacją Niemiec i mecz zakończył się wygraną rywali 1:0 chociaż Hiszpanie byli jeszcze większymi faworytami. Tutaj Niemcy podobnie jak 2 lata temu nie mają w składzie jakiś wielkich gwiazd, ale grają dobrą piłkę, ofensywną i bez większych problemów awansowali do finału. Z Rumunią słaba 1 połowa, ale w 2 już rządzili na boisku, lepsza skuteczność, a szybciej ten mecz by się rozstrzygnął. Finał to finał, wszystko może się wydarzyć, czy będzie otwarty z wieloma bramkami? Ja mam wątpliwości, ale oczywiście może ich być sporo patrząc na dotychczasowe mecze obu ekip. Jednak ja przewiduję tutaj remis, dogrywke. 0:0 raczej nie wchodzi w grę coś musi paść do siatki, ale 1:1 czy 2:2 bardzo realne.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


Hiszpania - NIemcy
spotkanie/liczba goli: 1/+2,5
kurs: 3.20
fortuna

Finałowe spotkanie w mistrzostwach Europy U-21 będzie powtórką sprzed dwóch lat. Wtedy to obie te reprezentacje spotkały się w finale i podobnie jak teraz faworytem byli Hiszpanie. Mieli oni swoje problemy w grupie (ale tylko w pierwszym meczu) i od spotkania z Belgią prezentują się coraz to lepiej. Widać, jest to drużyna turniejowa i rozkręca się z meczu na mecz. Luis de la Fuente sprawił, że na tym turnieju, jak i w kwalifikacjach Hiszpania nie była tylko zbiorem indywidualności, ale drużyną. Gdyby tylko Stefan Kuntz mógł zabrać na ten turniej wszystkich najlepszych graczy z roczników, które mogą wystąpić na tych mistrzostwach to raczej typowałbym zwycięstwo Niemców. Ale w obecnej sytuacji wydaje mi się, że Niemcom nie uda się zrewanżować na Hiszpanach i to znów gracze z Półwyspu Iberyjskiego będą górą i wzniosą puchar. A przy okazji obejrzymy ciekawe widowisko okraszone kilkoma golami.
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Myślę, że w końcu jest finał, w którym na prawdę dwie najlepsze drużyny turnieju grają ze sobą w finale i nikt warty finału po drodze nie odpadł. Dwie bardzo silne i solidne kadry i pewna era piłkarzy, która myślę będzie podbijać rynek europejski. Nie sądze, żeby to był typowy finał, w którym będzie dużo wyczekiwania, bardziej spodziewam się własnie szybkich bramek i otwartego meczu. Niemcy będą chcieli grać z kontry (jak 1 połowa z rumunami), a Hiszpania typowa do ataku pozycyjnego więc obie strony będą zadowolone. Waldschmidt właściwie tytuł króla strzelców ma zapewniony, ale nie zdziwie się jak dzisiaj znowu coś dołozy. Uważam, że jeśli Hiszpanie zagrają swoją piłkę to są zespołem zdecydowanie lepszym, ale w ich grze często widać braki koncentracji (szczególnie w obronie), które przy kontrach Niemców mogą być zabójcze i sprawić sporo problemów. Patrząc na półfinały Hiszpania zdecydowanie mniej włożyła w ten mecz, nasi zachodni sąsiedzi męczyli sie do ostatnich minut z Rumunami co przekłada się jednak na krótki odpoczynek. Nie przedłużając ciekawe zakłady na ten mecz proponuje @betfan
Sędzia meczu Srdan Jovanovic, srednio 4,4 ŻK na mecz. 

Powyżej 2 bramek, powyżej 3 ŻK, powyżej 11 RR @ 3,7
Powyżej 1 bramki, powyżej 4 ŻK, powyżej 8 RR @ 2,4
Oyarzabal i Waldschmidt strzelą gole, a obie drużyny powyżej 1 żółtej kartki @ 10
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy
1 drużyna strzeli gola w 1 połowie 
Kurs:1,95
Bukmacher: STS
Dzisiejsza analiza trochę podobna do mojej ostatniej, ale skoro przynosi to efekty i można zagrać po fajnym kursie to czemu nie? W meczach Hiszpanów stałe padają minimum dwie bramki w pierwszych połowach i zawsze przynajmniej jedną z nich strzelają Hiszpanie. Warto dodać, że piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego z meczu na mecz się rozkręcają i nie powinni mieć tym bardziej problemu ze strzeleniem gola do przerwy. Niemcy natomiast w ostatnich spotkaniach tracili gole do przerwy i tym razem powinno być podobnie, zwłaszcza z uwagi na to, iż ich obrona ani razu nie zagrała na zero z tyłu na tych mistrzostwach. Myślę, że w finałowym starciu nie będą w stanie poradzić sobie z Oyarzabalem, czy Ceballosem. Z innych typów na to spotkanie ciekawe wydają się opcje na czyste zwycięstwo Hiszpanów, czy minimum gola Hiszpanów w obu połowach.
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Hiszpania Niemcy u21, over 3.5, kurs 3.15, buk: STS
liczę na sporo bramek bo Hiszpania się rozegrała strzela gola gola za golem i traci także sporo goli bo obrona kuleje nadal a Niemcy strzelają także nie spodziewam się szachów, będzie akcja za akcją bo Hiszpania z meczu na mecz jest coraz pewnie sza i szybsza i skutecznie gra, a Niemcy jakby słabiej ale to jednak Niemcy grający do końca zawsze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom