>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy U-21 [16.06-30.06.2019]

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Włochy - Polska BTTS @1.90 efortuna

Znów nie rozumiem stawiania nas w roli aż takiego underdoga. Wiem, że Włosi mają skład z zawodników w większości grających reguralnie w swoich klubach ale to są jedynie juniorzy i tu główną rolę odgrywają głowy a dużo większa presja siedzi na Włochach bo ten mecz może decydować o kwalifikacji na olimpiadę. Polacy w defensywie prezentują się średnio jednak z przodu wygląda to dużo lepiej. Polacy od momentu skończenia poprzednich mistrzostw rozegrali 15 meczy z czego w 13 strzelili minimum jednego gola. Włosi za to od zakończenia mistrzostw w 2017 roku w 17 meczach towarzyskich 10 razy padł BTTS. Obie drużyny spotkały się raz w 2017 przed mistrzostwami w Polsce i padł wynik 1:2 więc typ został pokryty, czego spodziewam się i tym razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Włochy u21-Polska U21 1 @1,47 totolotek
Drugie starcie dla Biało - Czerwonych podczas turnieju we Włoszech. W pierwszych meczach obie drużyny wygrały. Polacy pokonali 3:2 Belgię, a Włosi 3:1 Hiszpanię.Teraz nasżą reprezentację czeka dużo cięższe spotkanie. Włosi grają u siebie, gdzie mogą liczyć na wsparcie 30 tysięcy kibiców w Bolonii. Kadrowo Italia prezentuje się świetnie. Tacy graczy jak Zaniolo, Kean, Pellegrini czy Chiesa to już liczący się gracze Serie A. Polakom na pewno ambicji i walki nie zabraknie, ale stawiam, że niestety będziemy musieli uznać wyższość zdecydowanych faworytów tego meczu.
 
julez 27

julez

Użytkownik


WłochyPolska powyżej 2,5 gola 1.70 STS    szkoda, było dużo sytuacji, ale osładza to zwycięstwo Polski.

Kolejny mecz z udziałem Polski, kolejny raz obstawiam powyżej 2,5 gola. W pierwszych spotkaniach obydwa zespoły pokazały że potrafią strzelać bramki, jak również je tracić. Polska jak i Włochy mają duży potencjał ofensywny, nie spodziewam się w meczu gry zachowawczej, a Polacy mają szanse powalczyć z gospodarzami. Łatwo nie będzie, ale spodziewam się gry do przodu, oraz dobrego meczu, ze sporą liczbą sytuacji bramkowych, dla odważnych polecam spróbować powyżej 3,5 gola.   
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Włochy u21-Polska U21  
1 (hc 0:1) , kurs: 2,05​
Druga kolejka fazy grupowej ME u21. Według mnie mecz o awans w polskiej grupie. Włochy w przypadku wygranej dla mnie 99% będą już pewni awansu, tym bardziej jeżeli w meczu Hiszpania - Belgia padnie jakiś remis lub wygrają Hiszpanie, bo z tego co wiadomo liczy się mecz bezpośredni. Polska oczywiście też w przypadku wygranej duża szansa na awans z 1 miejsca jeżeli jednak to Belgowie wygrają lub jakiś remis. Ale szansa Polaków jest nie duża, ta wygrana z Belgią to według mnie większy przypadek niż umiejętności. Trafili na okres minut słabszych Belgów, którzy w przeciągu całego meczu stworzyli więcej sytuacji, mieli mnóstwo stałych fragmentów gry. Włochy są jeszcze lepszą ekipą niż poprzedni rywale, do tego gospodarz turnieju, w składzie gdzie mają sporo zawodników ogranych na poziomie seria A. Presja rośnie też na polskich piłkarzach bo rozbudzone nadzieje, a to według mnie też nie wróży niczego dobrego. Jak dopisze skuteczność to myślę, że Wlochy już po 60 minutach mogą być pewni wygranej po strzeleniu 2-3 bramek, Polacy może coś strzelą ale tego też nie ma co być pewnym. Mój typ na to spotkanie 3:0 lub 3:1.
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Polska - Włochy  F. Chiesa  strzeli  @  2.70


Jeśli  gospodarze  mają  to  wygrać ,  a  ponoć  tak  to  wyceniany  na  60  mln. EUR  Federico  powinien  wpisać  się  na  listę  strzelców.  Zrobił  to  dwu  krotnie w  meczu  z  Hiszpanią  nie  widzę  powodu  dla  którego  nie  mógłby  choć  raz  trafić  do  naszej  siatki. Myślę  że  będziemy  dla  Włochów  łatwiejszym  rywalem  niż  Hiszpanie w  związku z  tym  poprzeczka  zawieszona  nieco  niżej  dla  strzeleckich  popisów  gospodarzy. Chiesa  pokazał  się  z  bardzo  dobrej  strony  w  niedzielnym  spotkaniu  ,  widać  że  jest w  formie. Jak  idzie  to  trzeba  próbować. Nie  tylko  on  co  prawda  jest  od  zdobywania  bramek ,  ale  snajperskiego  nosa  mu  nie  brak  więc  zdecyduję  się  na  tę  opcję.
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Co tak spokojnie?
Hiszpania 1.58 lvbet
Hiszpanie lepsza paka od Belgow zdecydowanie, mała wpadka z Włochami choć tam nie byli dużym faworytem.
Dziś zdecydowie powinni wygrać z Belgami którymi nawet nasi kopacz dali rade na farcie :) 

Włochy -3.5 HC 7.36 lvbet
Włochy są mocno na pakowane na ten turniej, grają u Siebie!
Już Belgia mocno przyciskala naszych w pierwszej połowie. 
Włosi wygrali po bardzo ładnym meczu 3-1 z Hiszpania.
jlJa idę dziś w strzelanie i niestety blamaz naszych mlodziaków. Jak strzela jednego gola to będzie dobrze, choć myślę że wynik będzie się kręcił w 4-0, 5-0 
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Włochy - Polska

Obie drużyny na początek turnieju zainkasowały komplet punktów. Polska w meczu otwarcia pokonała reprezentację Belgii 3-2, a Włochy ograły Hiszpanię wygrywając 3-1. Zarówno Polska, jak i Włochy nie mogą zaliczyć do udanych pierwszych kilkunastu minut w swoich spotkaniach. Myślę, że dzisiaj obie drużyny, które są świadome tego, jak źle rozpoczęły swoje poprzednie mecze, będą trochę ostrożniejsze. Polacy spotkanie z Belgią zaczęli bardzo nerwowo. Włosi natomiast dali zepchnąć się Hiszpanii do defensywy. Wydawałoby się, że zarówno Belgia, jak i Hiszpania po pierwszych bramkach pójdą za ciosem, ale tak się nie stało. Reprezentacja Czesława Michniewicza po golu Żurkowskiego wyraźnie odżyła. To samo można powiedzieć o Włoszech i trafieniu Chiesy, który zaskoczył hiszpańskiego bramkarza uderzeniem na bramkę, gdy ten spodziewał się centry. Włosi są faworytem, ale na pewno nie zlekceważą naszej reprezentacji. Liczę na to, że Polska defensywa da sobie radę, choć będzie to bardzo trudny mecz. Łudzę się, że typ do przerwy wejdzie, a jeśli na koniec spotkania cieszylibyśmy się z remisu, to myślę, że wszyscy wzięliby taki wynik w ciemno. Polska w meczu z Belgią schodziła do przerwy z remisem 1-1. Włosi z Hiszpanią także. Myślę, że po tym kursie warto taki typ zaryzykować. Jeśli huraganowe ataki reprezentacji Włoch (o ile takie nastąpią) nie przyniosą trafienia w ciągu pierwszego kwadransu, to myślę, że Polacy będą w stanie tutaj powalczyć o sensowny rezultat. Liczę na Żurkowskiego, ale przede wszystkim na lepszy występ Dawida Kownackiego, który na pewno w spotkaniu z Włochami będzie miał coś do udowodnienia wszystkim tym, którzy śledzili jego karierę w Sampdorii.

Podwójna szansa | 0-0 | Fortuna @2.01  
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Hiszpania - Belgia. over 4.5 żółtych kartek  @ 2.13. Fortuna


Obie ekipy graja o życie , obie tez zapowiedziały bardziej agresywna grę w stosunku do pierwszych spotkan . Konkluzja nasuwa się sama...No Mercy dziś z obu stron plus nerwy itd. Według mnie typ całkiem realny i wart zagrania . 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
U 39

uzytkownik-165580

Użytkownik
cytat z dnia 18 czerwca 2019 17:30 przez kamilcia21

Wydaje mi się, że stosunek strzelonych i straconych goli. W następnej kolejności bezpośredni bilans?
Odwrotnie. Najpierw bezpośredni mecz, a później bilans bramkowy.
Jeśli 3 drużyny będą miały równą liczę punktów (tak jak może być w naszej grupie), to tworzona jest "mała tabela" i liczy się stosunek bramek w bezpośrednich meczach między tą trójką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Niemcy - Serbia / Niemcy wygrają do zera  @ 2.60

Widząc co zaprezentowali Serbowie w pierwszym spotkaniu , nie sadze by podnieśli się tak szybko i nawiazali walkę z Niemcami. Nasi zachodni sąsiedzi maja bardzo solidny blok defensywny i powinni dzisiaj zagrać na zero w tyłach...Gdyby nie karny dokonaliby tego już w spotkaniu przeciwko Danii, Dzisiaj powinno być jedzcze łatwiej. Być może Jovic po stronie serbskiej będzie chciał się pokazać przeciwko kolegom z Bundesligi , liczę jednak ze stoperzy niemieccy wybija mu to z głowy. 
Uwazam ze Niemcy biora to do zera...,
 
E 0

elementarz_wiedzy

Użytkownik
Niemcy - Serbia 

Spodziewam się bardzo otwartego meczu i w sumie mocno overowego, ale moją uwagę przykuły rzuty rożne. Niemcy mieli ich aż 9 w pierwszym meczu, tam fajnie chodzą skrzydła i wgl. Strzałów będzie oddane na pewno sporo. Serbowie tylko 2, ale też nie nabili ich ze względu na czerwoną kartkę. Potencjał w ofensywie też jest, zwłaszcza mowa o Joviciu. Rogi fajna opcja, wyczuwam, że będzie ich sporo.

over 10,5 RR @ 1,83
over 12,5 RR @ 3,30
Sportingbull
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 20 czerwca 2019 13:44 przez patryk.probet

Odwrotnie. Najpierw bezpośredni mecz, a później bilans bramkowy.
Jeśli 3 drużyny będą miały równą liczę punktów (tak jak może być w naszej grupie), to tworzona jest "mała tabela" i liczy się stosunek bramek w bezpośrednich meczach między tą trójką.
Wlosi w malej tabeli beda miec 3-2 w bramkach a hiszpanie jeśli wygraja 3-0 beda miec 4-3 w bramkach. To hiszpanie wygrywaja wtedy grupe? 
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 21 czerwca 2019 00:16 przez ar0nek

Wlosi w malej tabeli beda miec 3-2 w bramkach a hiszpanie jeśli wygraja 3-0 beda miec 4-3 w bramkach. To hiszpanie wygrywaja wtedy grupe? 
Tak. Ale wczoraj wieczorem spadki na Hiszpanów. Z 1.45 na 1.25. Chyba ktoś musiał dobrze rzucić kasą na handi, bo innego sensu grania tam nie widzę. 
 
S 37

spec19883

Użytkownik
Anglia - Rumunia [email protected] efortuna 
Mecz dla Anglii z dzialu o wszystko. Po szalonym meczu gdzie najpiew dominowali nad  Francuzami grali lepiej mieli wiecej z gry ale takze stwarzali sobie okazje uwiecznając to bramką ich lidera po solowej akcji Fodena.Niespodzieawnie wszystko się zmieniło ostatnie 20 minut czerwona karta i dwie stracone bramki w 89 i 94 minucie doprowadziły do porażki.Rumunii callkiem inna sytuacja pewna wygrana z Chorwacją 4:1 pewna gra od początku szybko strzelone dwie bramki już w 15 min i genialny Hagi syn słynnego gracza który robił dużo szumu.
Podsumuwując liczę na Anglię potrafili zdominować Francję i mają kim straszyc , wiadomo łatwo nie będzie ale to są walczaki liczę na 2-0 lub 3-1.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Hiszpania - Polska, under 2.5 gola Hiszpanii, kurs 1.67, fortuna

Reprezentacja U21 z Polski kształtuje się póki co na czarnego konia turnieju, kto by się spodziewał przed startem, że będziemy aż tak zabójczo skuteczni w trudnej grupie? Dla Hiszpanów jest to mecz o życie, ale nie spodziewam się tutaj pogromu z ich strony. 
Mecz Polska - Włochy pokazał, że nawet 30 strzałów Włochów nie starczyło na zdobycie choćby 1 gola.
Polska reprezentacja gra bardzo dobrze zorganizowaną piłkę + dopisuje jej szczęście. Wierzę, że nie stracą więcej niż 2 goli w tym meczu. Przewidywany wynik 2:1 dla Hiszpanów 1:0
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Dania - Serbia 1 @ 1.8 w STS
Trzeba grać szybko bo to zaraz poleci. Serbowie wczoraj tragiczni, kompletnie bez wiary że mogą przeprowadzić skuteczną akcję. Ileż to razy piłka była wycofywana do tyłu żeby teoretycznie było bezpieczniej ale koniec końców obrońca musiał walić na chaos i kończyło się to stratą. Brakowało też agresywności w grze co przecież zawsze wyróżnia  drużyny z Bałkanów. Kompletny brak ducha drużyny. Jak już mieli piłkę na połowie rywala to już tylko próby indywidualnych dryblingów.Tragiczne zawody w ich wykonaniu
Prawda jest taka że jedyną nadzieją dla nich jest wymiana całego składu i nadzieja że rezerwowi będą chcieli coś pokazać. No ale nawet gdyby rzeczywiście udało się odbudować atmosferę to i tak umiejętności raczej braknie na nawiązanie walki z Dunami
Poza formą drużyny dochodzi oczywisty aspekt że oni są już na wakacjach,a Duńczycy grają o awans. Dla mnie grubo do gry

// Swoją drogą nie można wysłać postu ze słowem "cehuje" ( pisane poprawnie),bo zawiera niedozwolone wyrażenie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Belgia - Włochy (Obie drużyny strzelą?) typ NIE kurs 2.00 STS

Zacznę od tego, że Włosi to spotkanie po prostu jeśli myślą o awansie muszą wygrać. Widać było w spotkaniu Belgii z Polską, że luki w obronie Belgów są widoczne. Na turnieju stracili już aż pięc bramek w dwóch meczach więc sporo. Tutaj Belgowie już nie mają szans na awans i według mnie mimo porażki dobrze grający Włosi z Polską powinini wygrać spotkanie z Belgia. Belgowie nie liczę na jakieś strzelenie bramki za wszelką cenę wiadomo to jest kadra i zawodnicy mimo iż nie ma awansu chcą się pokazać, ale myślę że Włosi nie powinni w tym meczu stracić bramki. Z resztą zawsze mówiono że najlepszą deffensywę na świecie mają Włosi, ale to bardziej takie powiedzenie bo czasami w praktyce się to nie sprawdza. Widać, że mimo Polacy wygrali mecz z Włochami oddali na bramkę bodajże około trzech strzałów z czego jeden zagościł w siatce. Włosi wygrali pierwsze spotkanie z dobrze grającą Hiszpania i bramkarz z Hiszpanii wyjmował piłkę z siatki aż trzykrotnie. Naprawdę dziwią mnie kursy na to spotkanie widać było jak Włosi cofneli Polaków do deffensywy mimo to udało się strzelić bramkę. Czuję, że podobne spotkanie może być także tutaj gdzie Włosi będą kontrolować spotkanie i wyczekiwać na swoje okazje. Nasza Reprezentacja miała w tym meczu trochę szczęscia strzelająca tą bramkę Włoskiej ekipie, ale waleczności w obronie nie wolno naszym zawodnikom odmówić. Według mnie w tym meczu Włosi powinni dowieść zwycięstwo nie tracąc w tym meczu bramki. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Polska (handicap +1.5) - Hiszpania @1.87 lub Polska strzeli bramkę @1.67 efortuna

Po raz kolejny kompletnie nie rozumiem kursów wystawianych na Polaków a tu mamy na Polaków jeszcze większy kurs niż przed meczem z Włochami. My wygrywamy oba mecze w grupie podczas gdy Hiszpanie dostają 3:1 od Włochów i męczą bułę z Belgami strzelając bramkę na zwycięstwo w 89 minucie.  Nie dość, że na tych mistrzostwach mieliśmy już trochę niespodzianek to wystawianie kursu 1.25 przeciwko liderowi grupy na młodzieżowych mistrzostwach jest śmiechem na sali. Jak widzimy nazwiska nie grają, zresztą jak zwykle to w polskiej piłce bywa my wolimy grać przeciwko lepszym drużynom. Hiszpanie potrzebują 2 bramkowego zwycięstwa do drugiego miejsca (przy wygranej Włochów) lub 3 bramkowego zwycięstwa do pierwszego miejsca. Ja podpieram się jedno bramkową porażką Polaków bo Hiszpanie tego handi nie pokryli nawet z Belgią, ale pewnie za drobne pogram również naszych z remisem. Grzech również nie skorzystać z pogrania bramki Polaków bo kurs ogromny a Hiszpanie tracili bramkę zarówno w jednym jak i drugim meczu.
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Hiszpania - Polska  / pierwszy gol 28+  @ 2.34  Fortuna


Bardzo  ciężkie spotkanie  dla  naszej  drużyny. Remis  wynik marzenie  dający  awans  do  półfinału i  turnieju  olimpijskiego  w  Tokio. Problem w  tym  że  rywal tez  chciałby  tam  zagrać  a  żeby  tego  dokonać  potrzebuje  wygrać z  nami  minimum  dwoma  bramkami  co  zagwarantuje  Hiszpanii pierwsze  miejsce w  grupie.. Nie  jest  to  dla  Hiszpanii  nie  do  osiągnięcia  bądźmy  szczerzy ,  mając  taki  potencjał  są  w  stanie  to  zrealizować
Jeśli  nasza  drużyna  ma  szukać  korzystnego  wyniku  w  postaci  wygranej , remisu  czy  tez  minimalnej  porażki  jednym  golem  musi  przetrwać  pierwsze  30  minut  bez  straty bramki   co  w  moim  odczuciu  jest  wymogiem  w  dążeniu  do  celu.
Dobrze  bronimy  póki co na  tym  turnieju ,dobrze  łapie  Grabara ,mamy   też  trochę  szczęścia.
Trzymam  kciuki  za  naszych  bo awans  byłby  sukcesem  niesamowitym  zważywszy z  kim  przyszło  nam  borykać  się  w  grupie. Czyste  konto  po  pół  godzinie  gry  lub  pierwszej  połowie  niczego  nie  gwarantuje ,  natomiast  niewątpliwie  wpłynie  dobrze  mentalnie  na  naszych  zawodników  przed  dalsza  częścią  spotkania.
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dania - Serbia / Dania -hc 1.0 @ 3.0  Fortuna


Duńczycy stają przed szansa awansu do półfinału jako najlepsza ekipa zajmująca 2 miejsce w grupie. By tego dokonać muszą wygrać z rozbitą na tym turnieju Serbią i zrobić to w jak najwyższym rozmiarze. Każda bramka na  plus zwiększa ich szanse gdyż obecnie maja zerowy bilans bramek. 
Gdyby Dania zdołała wygrać to spotkanie 2-3 golami może być prawie pewna awansu gdyż w pozostałych dwóch grupach sytuacja może nie być tak korzystna dla wiceliderów.

Niestety mogą tego dokonać kosztem naszej drużyny lub ekipy Włoch w każdym razie nie powinno im zabraknąć determinacji i chęci tym bardziej ze będą znali finalne rozstrzygnięcia z wszystkich grup.
Wszystko zatem w ich głowach i nogach. Czy Serbia stawi większy opór rywalowi?..Ciężko tego oczekiwać po dotychczasowych dwóch meczach . Blisko dziesięć goli straconych świadczy dobitnie o tym ze przyjechała ona na ten turniej nieprzygotowana fizycznie i mentalnie. Zapewne dochodzi do tego nie najlepsza atmosfera w drużynie i wewnętrzne tarcia. 

Generalnie Dania jest zdecydowanym faworytem grając o coś więcej niż rywal mogący jedynie lub aż powalczyć o honor. Jak będzie zobaczymy, ja stawiam na 2-3 bramkowa wygrana Danii. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom