>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

versa 397,5K

versa

Typer

Gdy pisałem wczoraj tą analizę na flashscore widniała data 1 październik, lecz mecz w rzeczywistości ma się odbyć 2 października o niewiadomo jeszcze(chyba) jakiej godzinie..
Czy jest możliwość "poczekania" za moim typem z rozliczeniem, gdyż na 2 październik miałem upatrzoną już inną propozycję? Jeśli nie, to proszę o kasację powyższej analizy.
Ps; jeśli post nie ulegnie kasacji to proszę o korektę kursu, gdyż wzrósł on już do poziomu 4.00
 
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi

Gdy pisałem wczoraj tą analizę na flashscore widniała data 1 październik, lecz mecz w rzeczywistości ma się odbyć 2 października o niewiadomo jeszcze(chyba) jakiej godzinie..
Czy jest możliwość "poczekania" za moim typem z rozliczeniem, gdyż na 2 październik miałem upatrzoną już inną propozycję? Jeśli nie, to proszę o kasację powyższej analizy.
Ps; jeśli post nie ulegnie kasacji to proszę o korektę kursu, gdyż wzrósł on już do poziomu 4.00
Możesz napisać analizę na 2 październik, ten mecz zostanie rozliczony, jak się zakończy.
 
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Proszę dodać do moich typow dopisek post w dziale wraz z analiza wygląda to tak:

Aktualnie:
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich
Spotkanie: Brazylia - Czechy
Typ: (Handicap setowy +2.5 seta Czechy)
Kurs: 2.20
Godz: 15:00
Bukmacher : Fortuna
Analiza:

Chciałbym o poprawienie na tak:
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich
Spotkanie: Brazylia - Czechy
Typ: (Handicap setowy +2.5 seta Czechy)
Post w dziale:
Kurs: 2.20
Godz: 15:00
Bukmacher : Fortuna
Analiza:

Link do typu konkursowego:

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 794,7K

stanley-63

Typer

Pomyliłem godzinę rozpoczęcia meczu , proszę o poprawę z 18:30 na 13:30

poprawione // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
versa 397,5K

versa

Typer

Typ został źle rozliczony, był remis.

Poprawione // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Proszę dodać do mojego typu na środę że chodzi o pierwszy set. Z opisu to jasno wynika, ale w typie zapomniałem to uwzględnić i wygląda jakby tyczyło się całego meczu a nie pierwszego seta.



Dopisane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dzień dobry:)
w dzisiejszych typach dnia coś mi się nie udało z dodaniem linku w temacie , Uprzejmie proszę Moderatora o pomoc.
Przepraszam pisałem w podrózy na telefonoe.
oto link do postu w typach dnia:

Poprawione i dodane || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Witam bardzo proszę o modyfikacje mojej analizy na tą co wkleje ponizej:

Proszę zmienić na tak:
Powiem szczerze, że dużo rozmyślałem nad handicapem w stronę Bielska bardziej ryzykownie bo według mnie ten zespol mimu tzw. hitu pierwszej ligi to faworytem patrząc przynajmniej na początek rozgrywek jak to wygląda na papierze to idę w strone typu na Bielsko po bardzo dobrym kursie. Bielszczanie graja na swoim terenie przed własną publicznością. Bardzo dobry transfer, a wręcz bomba transferowa w postaci Romacia nie tak dawno występującego w LUK Lubin bardzo solidne wzmocnienie. Na rozegraniu Janus lub Bereza zawodnicy co prawda mniej doświadczeni, ale na pierwszą lige powinni dać radę. Zachwycił mnie jak na pierwszą lige środek Zawalscy oraz Siek wygląda bardzo obiecująco. Na libero były rezerwowy Jastrzębskiego Węgla oraz ostatnio grający w Nysie bardzo ciekawa postać Biniek. Według mnie Bydgoszczanie oglądając ich mecz Będzinem to według mnie tam goście grali lepsza siatkówkę chodz mecz momentami był wyrównany to powiedziałbym, że w decydujących piłkach Będzinianie mieli ten mecz pod kontrolą. Bielsko-Biała wygrana pierwszy mecz u siebie z Jaworznem w czterech setach i porażka na wyjeździe we Wrocławiu. Dla bardziej lubiących ryzyko polecam również handi -1.5 seta w stronę Bielska, chodz ja gram bezpieczniej na samo zwyciestwo. Pozdrawiam.

W 1 linku w typach dnia:

2 link w dziale tematycznym:

Dziękuję.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Hej z rozbiegu zapomnialem wpisac poprawnego bukmachera, prosze o zmiane na fortuna kurs 2,75, rowniez w poscie w dziale prosze o zmiane. Dziekuje

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 660,3K

ferguson2

Typer

zamiast Houston powinno być w tytule Carolina. Sorry za pomyłkę.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
soldier31 8K

soldier31

Użytkownik
Czy mogę prosić o dopisanie godziny meczu( 16:00) w moim typie na dzień 22.10 ? Serdecznie dziękuję!

Dopisane, na przyszłość podawaj link do posta //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer

Proszę o skasowanie tego typu, wstawię inną propozycję z wyższym kursem

Usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
R 666,8K

rjastrzab

Użytkownik
W poście
Proszę o poprawienie godziny rozpoczęcia na 21:00

Poprawione // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Do góry Bottom