>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

stanley-63 772,5K

stanley-63

Typer
Wkradł się błąd w typie , napisałem - liczba żółtych kartek a ma być Elche suma kartek


proszę o poprawę bo to chyba istotny błąd

Poprawione // ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Chelsea
Typ: Manchester wygra do zera
Kurs: 3.05
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Skopiowałem sobie z kolegi powyżej, oczywiście mój typ na to spotkanie to Manchester United i over 2,5 gola w meczu kurs 2,13

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Witam, czy da radę usunąć ten post na rzecz napisanego nowego, bo zmieniłem typ. Dzięki!

Usunięte || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023

KURS 3.10****

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 602,7K
Proszę o poprawienie w tym typie godziny na 21:00 na dziś


Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Żeby było bardziej formalnie, bo można niby poprosić o usunięcie posta przez "Raport", proszę o usunięcie tego postu:
Mam zastępczy, moim zdaniem nie mniej ciekawy.

Usunięte || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Z 602,7K
Wczoraj omyłkowo podałem typ na wczoraj w temacie na dziś ,i typ był trafiony proszę mi go zaliczyć


Warunkowo zaliczyłem, ale na przyszłość takie pomyłki trzeba zgłaszać przed rozpoczęciem spotkania //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Witam proszę przenieść ten post z 14-06-2023 na 15-06-2023 (czwartek), ponieważ przeniesiono ten mecz na jutro. Dziękuję!

Przeniesiony //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Skasował mi się cały wstęp, proszę o dodanie w moim poście:

Dyscyplina - Tenis Challenger Lyon Debel
Godzina - 12:00
Spotkanie - Added / Geerts - Frantzen / Jebens
Typ - Added / Geerts
Kurs - 2.30
Buk - Etoto


Dodane || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Mecz z mojego typu został przez opoznienia pogodowe przeniesiony na jutro, także zebyscie mi nie wlepili minusowych punktów za błędna date :p



W przypadku tenisa zawsze czekam dzień/dwa bowiem jest to normalne, że ze względu na pogodę mecz może być przeniesiony || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik

Zmiećcie proszę godzinę spotkania na 15:00.

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Proszę zmienić bukmachera na superbet

Zmienione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Proszę o poprawę kursu na 1,70

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
NOWOŚĆ!

Od 1 lipca wprowadzamy nowy punkt w szablonie konkursu:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 10:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Post w dziale: Link do swojego postu
Analiza:

Za podanie linku użytkownik otrzyma z automatu 100 pkt!


Jak to będzie wyglądało w praktyce?


Użytkownik pisze najpierw analizę w dziale tematycznym, musi być taka sama jak podana później w konkursie (Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher oraz Treść analizy), następnie już w Typach Dnia na dany dzień wstawia post konkursowy według schematu, uzupełnia tak samo jak w dziale tematycznym i w punkcie Post w dziale: wkleja link do swojego postu z tą analizą.

Korzyści:

W przypadku trafienia danego typu zyskuje dodatkowe 100 pkt, czyli maksymalnie może za dany dzień otrzymać 500 pkt (400 pkt za trafienie kursu @5,00 i wyżej + 100 pkt za dodanie linku do napisanej analizy w dziale tematycznym), w przypadku gdy w danym dniu będzie miał pecha i nie trafi to zamiast 100 pkt będzie miał 0 pkt, można powiedzieć, ze taki "zwrot u bukmachera". Jedynym przypadkiem, gdzie nie otrzyma tych dodatkowych punktów jest oznaczenie analizy jako "Kiepska analiza" i otrzymanie za nią 100 pkt. Ma to na celu wykluczenie dodawania analiz "na odwal".

Co to zmieni?

Oprócz gratisowych punktów w konkursie będzie można dyskutować o danych typach w działach tematycznych. W Typach Dnia jest zakaz komentowania, a wszystkie posty oprócz konkursowych są usuwane, ponieważ łamią regulamin konkursu. Teraz dajemy wam możliwość dyskusji, dzięki czemu mamy nadzieję, ze działy tematyczne będą "żyły", nie raz ktoś ma inne zdanie, może zasugeruje się typem, ale będzie miał inny pomysł na dane spotkanie i podzieli się nim z innymi. Liczymy, że ta "mała zmiana" zachęci was do jeszcze większej aktywności na forum.

Na koniec


Mini instrukcja jak dodać prawidłowo link do swojego postu, są dwa sposoby

1. Klikamy w prawym górnym rogu na numer posta z hasztagiem np. #23 i kopiujemy link z paska adresu w przeglądarce

2. Klikamy prawym przyciskiem myszy w prawym górnym rogu na numer posta z hasztagiem np. #23 i z rozwiniętego menu wybieramy "Kopiuj odnośnik"

Następnie skopiowany link (bez różnicy którym sposobem) wklejamy w poście konkursowym w odpowiednim miejscu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +537
kamasutra10 552,8K

kamasutra10

Typer
W dziale tematycznym post też musi być podany we formie takiej samej jak w Typach Dnia czyli z zachowaniem tej wersji tytułowej ...Dyscyplina, Godzina, Typ, Kurs..
Itd czy wystarczy podać jak do tej pory zdarzenie i ewentualnie nimachera?
 
Volleyball_Expert 378,2K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Witam proszę o dopisanie w konkursie typy dnia w poniższym linku:

Bukmacher: LVBET


Dopisane//neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
R 546,6K

rr62dga

Typer Miesiaca

debiut tutaj- jesli to możliwe to prosze o dopisanie powyższego linku do dzisiejszego typu.

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W dziale tematycznym post też musi być podany we formie takiej samej jak w Typach Dnia czyli z zachowaniem tej wersji tytułowej ...Dyscyplina, Godzina, Typ, Kurs..
Itd czy wystarczy podać jak do tej pory zdarzenie i ewentualnie nimachera?
Nie, w dziale tematycznym może być podany w dowolnej formie, ale ważne, żeby treść analizy była taka sama oraz typ, kurs i bukmacher był identyczny jak w TD.
 
Do góry Bottom