>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Ja sie wmieszalem w spor? Prosze mnie nie rozsmieszac, zabieracie mi 300pkt, dajecie -100 i posadzacie o oszustwo, jednocześnie zabierajac mi pierwsze miejsce i ja sie wmieszalem w spor, niezle ;)
Teraz wiem ze trzeba robic screeny wszystkiego bo admin i tak zrobi to na co ma ochote. Nie chce mi sie juz z wami meczyc, walka z wiatrakami. Proponune w regulaminie dodac podpunkt o tym ze uzytkownik musi robic screny kursow bo inaczej admin ma prawo Cie przekręcić. Gdybym to wiedzial wcześniej to bylo by inaczej.

Ludzie na logikę nie wazne jaki kurs i tak handicap dawal mi pierwsze miejsce, bo nawet najslabsze kursy byly powyzej 3,00.

Mozecie mnie minusowac, jak chcecie krecic to nie ma problemu ale niech nikt mnie nie posadza ze oszukiwalem zawyzajac kurs bo ani razu nawet o tym nie pomyslalem.
Skoro grałeś bez handi psotinck poprosił o screena to dlaczego go poprostu nie wyslesz?
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie chce się wtrącać bo to nie moja sprawa jest ale tak na dobrą sprawę to OddsPortal ma ostatnią aktualizację o godzinie 14:29 więc na dobrą sprawę 1h pozostała do meczu, więc formalnie kurs mógł wzrosnąć ???? Nie chce nic mówić ale ja wcale nie dał bym sobie ręki uciąć, że takiego kursu nie było, bo jeśli na czystą 1 był kurs około 2,00 to handi mogło być około 4,00 zwłaszcza, że kursy przed meczami często świrują mocno do góry bądz mocno w dół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ludzie na logikę nie wazne jaki kurs i tak handicap dawal mi pierwsze miejsce, bo nawet najslabsze kursy byly powyzej 3,00.
oddając typ 29.04 o 15:30 wiedziałeś że starski nie zagra typu w ten i dzień i kolejny? faktycznie logiczne.co z tym screenem zakładu który zagrałeś?
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Absolutnie dla mnie nie ma problemu aby wysłać screena zakładu, tylko jedynie na pw, maila i przede wszystkim pytam w jakim celu?
Jedno że grałem u innego buka
Drugie że była to inna godzina
Trzecie nie był do handicap tylko pojedynczy zakład
Jeśli mi uargumentuje w jakim celu mam mu pokazać screena to nie ma problemu, ale jaki to ma mieć cel skoro różni się wszystkim od zakładu który opublikowałem na forum.
Zibi16 dzięki za ważną informację, admin który siedzi kilka lat na forum nie wie takich rzeczy? Każdy kto gra choć te kilka lat wie jaka potrafi być zmienność kursów, kuzwa no nie wierze, że ta dyskusja ma w ogóle miejsce!
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Skoro grałeś bez handi psotinck poprosił o screena to dlaczego go poprostu nie wyslesz?
Już widzę czemu grzbiesz w tym całym gównie i się wtrącasz, bo było Ci na rękę żeby mnie zminusowali tylko dzięki temu byłeś w stanie mnie wyprzedzić. Brawo Ty ????
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Już widzę czemu grzbiesz w tym całym gównie i się wtrącasz, bo było Ci na rękę żeby mnie zminusowali tylko dzięki temu byłeś w stanie mnie wyprzedzić. Brawo Ty ????
Nie jest mi na ręke bo mnie nie interesuje kto jest pierwszy kto drugi. I tak masz drugie miejsce, ale dostales argumenty wyzej czemu masz podać screena to dalej liczysz ze ktoś uargumentuje więc prosze. Skoro w tym czasie kurs był @4 na handi to bez handi powinien być też odpowiednio wysoki a nie taki po jakim zagrał/chciał zagrać psotnick. Taka zależność, że jesli kurs na handi jest tak wysoki to na zwykle zwyciestwo powinien byc wprost proporcjnonalnie wysoki rozumiesz?
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
W analizie jutrzejszego meczu siatkarskiej 1.Bundesligi nie napisałem na początku w rubryce &#39;Dyscyplina&#39; kraju, oczywiście chodzi o Niemcy. Jeśli można to proszę o poprawę ????
Poprawione
 
S 15

seba66

Użytkownik
11# w typach ze srody (Typ Mefiuu --&gt; Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Boston Celtics - Washington Wizards
Typ: Wizards +6,5
Kurs: 1.89) nie moge wkleic linka ;)
widzę, że typ jest rozliczony jako plus, ale z tego co wiem to na unibecie liczy się również dogrywka a w przypadku tej typ nie wszedl ;) tez obstawialem w AKO ten mecz(akurat handi +9,5) zdenerwowalem sie bardzo, a teraz przegladajac typy widze ze mamy blad ;)
Racja. Już poprawione//psotnick
 
kamasutra10 638,1K

kamasutra10

Typer
Przeglądałem wtorkowe analizy i widzę błąd w rozliczeniu spotkania PP , Lech - Arka. Typ na BTTS jest rozliczony jako trafiony , natomiast bramki padły w dogrywce więc typ błędny. Chyba że grany zakład obejmował również dogrywkę ( raczej nie , widzę po kursie ) wówczas w podawanym typie należało wpisać &quot; BTTS łącznie z dogrywką &quot; , natomiast kolega Typer.Grzegorz podał jedynie suche &quot; obie strzelą &quot; co nie precyzuje dokładnie o która część spotkania chodzi.. ( mecz + dogrywka )...
Nie musi precyzować czy z dogrywką czy nie, bo wiadomo że oznacza wynik w regulaminowym czasie. Wszystkie buki tak mają, więc oczywista pomyłka w rozliczeniu. Już poprawiona//psotnick
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Mój typ na Piątek,05.05 #29 drobna poprawka jeśli chodzi o mecz Kanady ze Szwajcarią,oczywiście odbył się we wtorek nie w środę,proszę o poprawe no i tam jakieś drobne literówki,wybaczcie,nocki z NHL dają po dupie ;) pozdrawiam admina !

Poprawione.
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Proszę o zmianę kursu w moim dzisiejszym typowaniu z 1.8 na 3.45. Przepraszam za pomyłkę i dzięki za poprawkę. 05.05.2017 godz. 15.17
Poprawione.
 
N 0

nosignal

Użytkownik
Ja mam pytanie. Dlaczego STS nie jest dozwolonym bukmacher?
Oraz drugie. Jak to możliwe że niektórzy pisza że przy kursie 2zl obstawili 100zl i wygrywają 200zl? Nie płacą podatku nic? O co chodzi?
 
psotnick 872K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ja mam pytanie. Dlaczego STS nie jest dozwolonym bukmacher?
Oraz drugie. Jak to możliwe że niektórzy pisza że przy kursie 2zl obstawili 100zl i wygrywają 200zl? Nie płacą podatku nic? O co chodzi?
Ad1. Po prostu taka była decyzja administracji forum, że bukami regulaminowymi z których można korzystać w konkursie Typy Dnia są te wymienione w Regulaminie:
:idea: Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
Buków na liście na tyle dużo, że każdy znajdzie w ich ofercie interesujący go typ.
Ad2. To nie do nas pytanie. Trzeba pytać tych którzy tak piszą. Natomiast dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.
 
S 15

seba66

Użytkownik
Proszę o usunięcie Typu nr 29# z środy 10.05 ponieważ ucięło mi dużą część tekstu. Skrócę i wstawię jeszcze raz ????
Usunięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom