>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, FA Trophy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Skelmersdale United - AFC Fylde
Typ: Powyżej 3,5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Expekt
Mecz miał się odbyć 11 stycznia ale tego dnia nie odbył się z powodu murawy nie nadającej się do gry i został przełożony na dziś. Mój typ został trafiony. Czy będzie mi to doliczone? :razz:
P.S. Dodałbym link do mojego posta ale nie mam jeszcze 20 postów ????
Już zostało rozliczone zgodnie z wynikiem meczu//psotnick
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Powitac
Chyba mam dwa nierozliczone typy, bez punktacji:
post #25 z dn. 13.01. (trafiony)
post #11 z dn. 11.01. (nietrafiony)
(Wonderkido mnie olewa...?:?)
Już rozliczone, pewnie przeoczył, albo nie było jeszcze wyniku. Zresztą nie ma znaczenia kiedy to się stanie, ważne, żeby było podliczone przed aktualizacją tabeli//psotnick
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
kiedy będzie kasa za grudzień za wygrane? dzisiaj 14-sty
Spokojnie, będą, tak jak zawsze były przelewane. Do 14 dni od ogłoszenia wyników//psotnick
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
kiedy będzie kasa za grudzień za wygrane? dzisiaj 14-sty
Spokojnie, będą, tak jak zawsze były przelewane. Do 14 dni od ogłoszenia wyników//psotnick
ok, nie wiem kiedy były zawsze, poza tym źle przeczytałem, do 14 dni od początku miesiąca, a kiedy były ogłoszone wyniki?
Proponuję byś zajrzał do tematu &#39;tabela Grudzień&#39;
Psotnick dokładnie zrobił tabelę i także określił wyniki w tabelce. (2.01.2016) ????
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Przelewy zostaną zrealizowane dzisiaj wieczorem lub jutro. Niestety skrill ma problemy techniczne i często w ostatnich dniach nie można się zalogować jak np. teraz.
gościu to nie problemy skrilla tylko problemy z przeglądarką, kilku płakało o skrilla a ja nigdy problemów nie miałem nawet wtedy, usuńcie historie!!
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Ja mam jedno pytanko - czy w razie gdy powtórzyłem typ i dostałem za niego -100 pkt to ten typ będzie się liczył do skuteczności (jeśli nawet był trafiony) ?
Oczywiście, dokładnie tak jakbyś podał typ bez buka albo z nieregulaminowym bukiem, po prostu uchybienie regulaminowe. Dlatego warto wcześniej przejrzeć poprzednie typy, albo przynajmniej zaraz po wysłaniu posta, wtedy jest możliwość edycji i poprawy posta. Wystarczy napisać o tym tutaj//psotnick
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Od 17.01.2016 nie uznajemy typów z niepoprawną nazwą bukmachera czyli:

- Całoroczny,
- Ónibet,
- Betsyf

I tak dalej
.

Punktacja za takiego &#39;buka&#39; ⛔ 100.


Ramzesa/Jeśli znika Wam nazwa bukmachera to jest to wina adblocka. Możecie dodać forum do wyjątków, ewentualnie zostawić tak jak jest, bo osoby bez adblocka będą to widzieć normalnie.
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
W typie dnia na sobotę #52 nie umieściłem rodzaju handicapu, chodziło mi o azjatycki na co zresztą wskazuje kurs, europejski handi był na bet365 @3.75
OK.
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Chciałem dodać post do typów dnia na środę i został on poddany moderacji. Czy to ze względu na długą analizę? Kiedy mogę się go spodziewać?
Post już zatwierdzony//psotnick
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
A ja od momentu, jak wasze forum miało problemy techniczne i przerwę mam taki dziwny problem z wyglądam waszego forum: 1. wygląd listy tematów na podstronie forum (Typy dnia) 2. wygląd stopki posta 3. wygląd okienka do odpowiedzi http://oi64.tinypic.com/2j2f29k.jpg Czy to tylko u mnie? I co z tym zrobić, żeby było normalnie? (AdBlock wyłączony).
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A ja od momentu, jak wasze forum miało problemy techniczne i przerwę mam taki dziwny problem z wyglądam waszego forum: 1. wygląd listy tematów na podstronie forum (Typy dnia) 2. wygląd stopki posta 3. wygląd okienka do odpowiedzi http://oi64.tinypic.com/2j2f29k.jpg Czy to tylko u mnie? I co z tym zrobić, żeby było normalnie? (AdBlock wyłączony).
Wszyscy tak mają. Przy przenosinach na nowe serwery tak już bywa, zwykle takie turbulencje zajmują do kilkudziesięciu godzin, z czasem powinno być lepiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom