>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
no ale jesteś kibicem realu albo nie jesteś kibicem piłki nożnej
jestem kibicem realu, ale od momentu kiedy trenuje ich benitez, to nie dziwi mnie wcale że on w ogóle nic tam nie ogarnia, a co dopiero żeby pomyśleć kogo można wystawiać do składu a kogo nie. ale realu raczej nie zdyskwalifikują - zobaczymy
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
czyli trafiłem w sedno ???? benitez swoją drogą, ale ktoś go przecież wybrał, w tym samym czasie perez mógł wybrać chociażby Kloppa.
nie chcę być złośliwy ;) uznałem to za ciekawostkę wartą odnotowania ???? poza tym tak jak napisałem , ciekawe co z typami ;)
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-8-12-2015-wtorek-127449-2.html
proszę o wklejenie tej analizy wkradł się błąd : napisałem że nie grają o jednej porze.
Analiza:
Młodzieżowe rozgrywki Ligi Mistrzów. City pewne awansu ale nie pewne pierwszego miejsca w grupie. Pierwsze miejsce gwarantuje bezpośredni awans do 1/8 finału natomiast drugie miejsce to awans do 1/16 finału. Także jest o co grać! Jeden dwumecz mniej w końcowej rywalizacji może być decydujący, mniej minut rozegranych, mniej kontuzji, świeżsi piłkarze. Borussia nie gra już o nic, nie udało im się wygrać nawet z Sevillą grającą w 10-tkę.W ostatniej minucie udało im się strzelić na 2-2. Borussia straciła w każdym z meczy przynajmniej dwie bramki, a w jednym aż 4. Myślę że grająca o pietruszkę Borussia zagra słabo a City będzie chciało udowodnić wyższość nad Sevillą bądź Juve. Wielki plus że oba mecze o awans trwają w jednej godzinie. City gra równocześnie z meczem Sevilli-Juve więc nie będą grali zachowawczo tylko zaatakują żeby wygrać bo tylko to im da 100% pierwsze miejsce. City u siebie już wygrało przewagą 3 bramek z Juventusem. Poczekałbym na składy te pół godziny ale niestety mam spotkanie przed 14. Tak więc liczę na dobrą dyspozycję strzelecką City i słabo zdeterminowaną Borussię.
//Done. Benek.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Niedziela - 13.12.15
⛔ 100 za zły zapis, ktoś mi wytłumaczy o co chodzi?
A co tu tłumaczyć.. Regulamin wszystkich obowiązuje, typy podajemy wg wzoru tam podanego. Żeby jeszcze ułatwić to w każdym temacie na dany dzień w pierwszym poście jest to powtórzone plus skrót najważniejszych reguł (gdyby komuś nie chciało się zaglądac do Regulaminu). Tak jak tu http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-13-12-2015-niedziela-127611.html#post5821431
Szablon wygląda tak:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Juz nawet jesteśmy tak tolerancyjni, że nie wymagamy literalnie zeby to tak wyglądało co do literki i w kolejności jak we wzorze (ale przeciez to o wiele łatwiejsze, masz szablon i uzupełniasz tylko swoim typem). Wystarczy jak w typie będą wszystkie niezbędne elementy: Dyscyplina - Godzina - Spotkanie - Typ - Kurs - Bukmacher - Analiza. Któregoś elementu brakuje to jest minus z automatu, bez sprawdzania wyniku meczu. To też jest jasno i wyraźnie napisane w pierwszym poście każdego tematu TD:
Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu
Moim zdaniem klarowniej się już nie da//psotnick
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jeszcze co do mojego pytania to dzięki za odpowiedź, regulamin jest po to żeby go przestrzegać także racja. Ale w takim razie bądźmy konsekwentni i niech każdy mod rozlicza tak samo. Jest parę postów, które nie spełniają tych kryteriów w tym jeden mój a nie ma nic takiego napisanego jak powyżej w poście.
 
B 1

bovi92

Użytkownik
nie dodałem buka w dzisiejszych Typach dnia (Niedziela 20.12) strona 2
Buk Bet365
Buk był wpisany i jest dokładnie widoczny. Wyłącz Adblocka bo to on ci najpewniej blokuje nazwy buków//psotnick
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Wkradł mi się chochlik, poproszę o zmianę w typach na naiedzielę &quot;Liga&quot; na BBVA oczywiście ;)
OK.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom