>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
killboy 68

killboy

Użytkownik
Cześć!

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-3-05-2015-niedziela-121279-3.html#post5342147

zła godzina, powinna być 22:00 - bet365 mnie zmylił i jeszcze jeden livescore, a teraz patrzę, mecz już się zaczął 24 minutki temu,. Tak czy siak posta dodawałem o 21:51.

Dzięki i sorry za kłopot!
do postu powyżej - wg. bet365 zaczynają teraz, na livescorze mecz zniknął i zaczyna się zaraz, nie mam pojęcia o co chodzi, ale ta godzinka 22:30 chyba może zostać ???? . Podwójne sorry za kłopot!
Nie ma sprawy.
 
U 4

usewall

Użytkownik
Temat typów na dzień dzisiejszy, post #39, proszę o poprawienie analizy na następującą:
Osobiście uważam, że dzisiejsze starcie pomiędzy Hull City a londyńskim Arsenalem to jeden z zakładów &quot;must be&quot;, od których powinno zaczynać się kupon. Dlaczego? Z przynajmniej dwóch niebanalnych powodów. Po pierwsze, Kanonierzy od wielu meczy pozostają niepokonani. Dzisiejsze spotkanie może być - i najprawdopodobniej będzie - dziewiątym z rzędu (nie licząc ostatniego, bezbramkowego remisu w wyjazdowym spotkaniu z tegorocznym Mistrzem Anglii czyli z ekipą The Blues, która jako jedyna nie przegrała jeszcze żadnego meczu na swoim stadionie) zwycięstwem podopiecznych Arsène Wengera. Po drugie, po raz pierwszy od dekady mogą oni uplasować się w najlepszej dwójce Premier League i jestem przekonany, iż tak się właśnie stanie, tym bardziej, że mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz i zaledwie 3 punkty straty do zajmującego obecnie pozycję wicemistrza Manchesteru City, a pojedynek z drużyną znajdującą się tuż nad strefą spadkową to znakomita okazja do tego, by tę stratę odrobić.
Z góry serdeczne dzięki za pomoc.
Btw. lipa, że nie mogę wklejać linków ze względu na brak 20 postów (stąd brak linku do tematu...).
OK.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dlaczego moja analiza dotycząca overu pkt Gasola nie została zaakceptowana?
Post byl zdublowany, więc jeden musiał byc usunięty, a poza tym nie podałeś jaki typ grasz.
Samo &quot;over 17.5&quot; to za mało.
Ale typ
i tak z automatu byłby rozliczony na minus, bo dałeś typ i kurs z buka spoza listy w Regulaminie Typów Dnia. Jak zdążysz przed meczem, może tu podać z innego buka, to w miarę możliwości poprawię posta.
//psotnick
 
killboy 68

killboy

Użytkownik
Psotnicku kochany co chwila coś u mnie, czasem z mojej winy, czasem nie, a teraz...

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-5-05-2015-wtorek-121335.html#post5344477

poprawna godzina oficjalna to 2:30 i na taką trzeba poprawić post..a o której i czy w ogóle zagrają w rzeczywistości, to już nikt nie wie..dzięki!
OK.
Na przyszłość, w razie jakichś zmian godziny nie musisz pisać za kazdym razem, bo pół czy godzina w tą czy drugą stronę nie ma aż takiego znaczenie, najważniejsze, żeby post był wysłany przed rozpoczęciem meczu.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jakby możma było zmienić to w mojej analizie na 05.05.2015 proszę o zmianę buka na Rivalo a kurs na Pau Gasol over 17.5 pkt wynosi 1.85 ???? z góry dzięuje
OK.
 
U 4

usewall

Użytkownik
Oo i jeszcze odnośnie powyższej prośby, jakbyście mogli zmienić bukmachera na bet365, bo właśnie podnieśli kurs na 2.00, czyli ogólnie prosiłbym, żeby mój post #34 w temacie dzisiejszych typów wyglądał tak:
Dyscyplina: Piłka nożna - PORTUGALIA: Segunda Liga
Godzina: 18:15
Spotkanie: FC Porto B - Sporting Braga B
Typ: FC Porto B
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na kilka kolejek przed końcem portugalskich rozgrywek 2-ligowych drużyna FC Porto B, plasująca się obecnie na nie najgorszym, dziewiątym miejscu podejmie u siebie Sporting Bragę B czyli zespół broniący się przed spadkiem, do którego niewiele mu brakuje, bowiem jeżeli nie zacznie wygrywać, a - patrząc na statystyki ostatnich spotkań, jak również na spotkania pozostałe do rozegrania - specjalnie się na to nie zanosi, możliwe, że da przegonić się drużynie Atletico, której do zrównania się ze Sportingiem Braga B brakuje wyłącznie jednego zwycięstwa, a wtedy, w następnym sezonie rozgrywek Segunda Liga, podopiecznych Abela Ferreiry nie zobaczymy. Jeśli chodzi o konkretne informacje, trzeba wspomnieć przede wszystkim o tym, że na niekorzyść gości przemawia zarówno brak zwycięstw w meczach wyjazdowych, a do tych zalicza się przecież dzisiejszy pojedynek, gdyż takowe wygrali w tym sezonie zaledwie dwa, z przedostatnim na dzień dzisiejszy Maritimo B oraz z niewiele lepszym od siebie Olhanense (dwukrotnie 0:1), jak również fakt, że ekipa Sportingu Braga B jest jedną z najmniej strzelających i najczęściej tracących gole formacji w lidze, podczas gdy w przypadku FC Porto B sytuacja ma się zupełnie odwrotnie - są w czołówce, jeśli chodzi o skuteczność. Ponadto, gospodarze u siebie przegrywają naprawdę sporadycznie, o czym świadczy fakt, że pod względem punktów zdobytych na własnym stadionie zajmują nie dziewiąte, a piąte miejsce. Tym samym, kurs 2.00 na FC Porto B to - jak dla mnie - super okazja.
OK.
 
W 52

willywow

Użytkownik
Witam! Mam prośbę odnośnie dzisiejszego typu mojego #34 chciałbym nanieść korektę na godzinę rozpoczęcia spotkania. Mecz rozpoczyna się o 15, a nie o 14 jak napisałem, przepraszam i z góry dziękuję za poprawienie!
OK.
 
dzodzo1908 365

dzodzo1908

Użytkownik
typ uzytkownika :lbs z 06.05 Barca - Bayern over 3.5 po 3.8 kurs zawyzony bo obecnie jest max. 3.0
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Można na jutro prosić jak tylko temat będzie?



Dyscyplina: AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Play Offy
Godzina: 00:45
Spotkanie: Guarani - Corinthians
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ja na dziś biorę pod lupę pierwsze spotkanie w Play Offach. Moim zdaniem pierwsze spotkania - a zwłaszcza takich drużyn, które grają naprawdę średnio na ten moment - to wielka niewiadoma. Dziś myślę, że może się zakończyć spotkanie remisem, chociaż coś mi podpowiada, że będzie można zobaczyć chociaż po jednym golu z obu stron zespołów. Corinthians mają kilku graczy wyautowanych, dodatkowo mają problem z defensywą, co bardzo ciekawi mnie jak się potoczy, a gospodarze natomiast grają bardzo w obronie. Jedynie De la Cruz może coś zdziałać więcej, ale tak jak napisałem wcześniej, to pierwsze spotkanie więc coś mi podpowiada, że będzie spotkanie bardzo zacięte, ale nie zobaczymy tutaj wygranej żadnego z zespołów. Moim zdaniem po takim kursie warto pograć. Spotkanie przed pierwszą godziną, które będę z pewnością obserwował. Gdyby ktoś miał jakieś pytania, to zapraszam wiadomość PW. Pozdrawiam i niech się kasa zgadza!
 
pan-janusz 92

pan-janusz

Użytkownik
Witam. Niestety nie będę mógł później już dodać posta w Typach Dnia na 11.05.2015 (poniedziałek), zamieszczę więc analizę tutaj i proszę o dodanie, gdy pojawi się odpowiedni temat. Z góry dziękuję.



Dyscyplina: :hokej: Hokej - USA: NHL - Play Offy
Godzina: 04:00
Spotkanie: Anaheim Ducks - Calgary Flames
Typ: Anaheim Ducks -1.5 (Handicap)
Kurs: 2,25
Bukmacher: BET365
Analiza:


Dziś kolejne mecze Ćwierćfinałowe w najlepszej lidze hokejowej świata - NHL. Na tapetę biorą już tradycyjnie starcie Anaheim Ducks z Calgary Flames. Mecze w tej parze do tej pory były dość łatwe do przewidzenia i obecnie stan rywalizacji wynosi 3-1 dla Ducks (gra się do 4 zwycięstw oczywiście). Ducks było lepsze we wszystkich 4 do tej pory rozgrywanych spotkaniach, choć w jednym z rozgrywanych przed końcem zdarzył się moment dekoncentracji i ostatecznie w dogrywce wygrali Flames. Dziś Kaczory wracają na własne lodowisko i na pewno na dekoncentrację sobie nie pozwolą i przed własną publicznością rozstrzygną losy w tego Ćwierćfinału na własną korzyść. Tylko dla przypomnienia ostatnie 2 mecze wygrali tutaj 6:1 i 3:0. Do tego warty przypomnienia jest fakt, że wygrali tutaj ostatnie 21 spotkań z Flames, ostatnią porażkę notując wiosną 2006 roku. Co tu więcej dodawać? Ducks zmiotą dziś Flames z lodowiska i w półfinale czekają już na nich Chicago Blackhawks, którzy w Ćwierćfinale 4-0 odprawili Dzikusów z Minesoty.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Czy nastąpi kiedyś zmiana regulaminu, bo teraz jest tak, że jak ktoś już podał typ na Barcelonę, to nikt inny nie może później podać Barcelony DNB. Trochę bezsens moim zdaniem.
Pozdrawiam!
Jak najbardziej jest sens.
Nie po to była wprowadzana ta zmiana dość niedawno (w tamtym roku), żeby ją nagle zmieniać.
Tym bardziej, że nie ma takiej potrzeby. Typów na kazdy ważny mecz są setki, na prawdę można wybrać cos bardziej odkrywczego niż Barca DNB.
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom