>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie !

Magical Snap - 2020.07.24 12.50 - 001.png
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Witam,
Proszę o poprawę literówki w moim poście przy zapisie do konkursu na:
shadow89

Link do postu:

Z góry dzięki 😉

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Coś pokrecilem i nie swój post dałem do tematu z typem. Bym prosił o poprawę. Jestem nowy i się uczę forum. Wybaczcie
Post automatycznie złączony:

Coś pokrecilem i nie swój post dałem do tematu z typem. Bym prosił o poprawę. Jestem nowy i się uczę forum. Wybaczcie
Post automatycznie złączony:

Coś pokrecilem i nie swój post dałem do tematu z typem. Bym prosił o poprawę. Jestem nowy i się uczę forum. Wybaczcie
Post automatycznie złączony:


Nie wiem o co chodzi.
Staram się wkleić swój post ale czy to wychodzi?

Jest ok, po prostu XF w "podglądzie" pokazuje pierwszy post na stronie, ale jak klikniesz w link to przenosi do twojego postu //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
O ile to jeszcze możliwe poproszę o dodanie analizy:
do mojego posta:

Poprawione
//psotnick
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o dodanie mojego drugiego typu na dzisiejszy dzień:
#2 31.07 - 15:30
Mecz: D. Junhui - M. King
Typ: M. King (+4,5)
Kurs: 1,65
STS

Link do postu:
Post automatycznie złączony:

Można dodawać 3 lub więcej typów jednego dnia?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Proszę o dodanie mojego drugiego typu na dzisiejszy dzień:
#2 31.07 - 15:30
Mecz: D. Junhui - M. King
Typ: M. King (+4,5)
Kurs: 1,65
STS
Typ dodany do posta.
Można dodawać 3 lub więcej typów jednego dnia?
Nie, nie można.
Mozna podać 2 typy dziennie, jesli z jakiegoś powodu (bo np się spożnisz i został tylko jeden mecz) podasz tylko jeden to za drugi masz z automatu -100.

2. Każdego dnia konkursu uczestnik musi podać dwa typy liczone jako single (wyjątkiem są dni kiedy w ofercie będzie tylko jeden mecz np. finał).
4. W danym dniu z jednego meczu można typować TYLKO jeden zakład. Obowiązuje zasada 1 dzień = 1 mecz = 1 typ.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ale oczywiście jeśli wczoraj w meczu był walkower mogłem podać typ zastępczy? Pytam bo po prostu nie dopisałem, że to jest typ zastępczy

Tak, mogłeś dodać, nie ma problemu. Kto jednak nie dał innego typu i został ten mecz w poście będzie miał po prostu zwrot za ten mecz, tak jakby go nie było.//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
https://forum.bukmacherskie.com/threads/dzieŃ-2-1-08-sobota.159963/#post-6943917 Chodziło o Maflina oczywiście
Post automatycznie złączony:

#3
Mecz: Gilbert - Maflin 11:00
Typ :Wyścig do 5 frejmów-Gilbert
Kurs: 1.40
Bukmacher:Betclic

#4
Mecz: Higgins - Stevens 15:30
Typ : J. Higgins -2.5
Kurs: 1.58
Bukmacher: betclic


Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o dodanie typu:
#4
1.08. - 15:30
Higgins J. - Stevens M.
typ: Higgins J.
@1.55 TOTOLOTEK

Link do postu:

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o poprawę rozliczenia /dla lepszej przejrzystości/:

#1 50
#2 65
Analiza: 50
= 165

Link do postu:

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Volleyball_Expert 362K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Witam podałem typy na 1 dzień i na 2 dzień. Do tego do każdego dnia podłączyłem analizy, ale patrząc dzisiaj z pierwszego dnia nie ma moich typów są tylko z drugiego. Wynik z tego jakby post był usunięty. Patrzyłem po kilka razy i mojego postu na pierwszy dzień po prostu nie ma nie wiem co się stało. Proszę o przywrócenie tego postu lub sam nie wiem. Pozdrawiam.
Post automatycznie złączony:

Do tego punkty reputacji dostałem od.samego bodajże administratora ale w zakładce składania analiz.
Post automatycznie złączony:

Spotkania które podałem to:

Ding - King, oraz Mark Williams - Alan McManus
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Proszę o poprawę moich nr typów #7 i #8


Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
W drugim typie zamiast #8, podpisałem drugi raz #7, proszę o poprawę.


Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam podałem typy na 1 dzień i na 2 dzień. Do tego do każdego dnia podłączyłem analizy, ale patrząc dzisiaj z pierwszego dnia nie ma moich typów są tylko z drugiego. Wynik z tego jakby post był usunięty. Patrzyłem po kilka razy i mojego postu na pierwszy dzień po prostu nie ma nie wiem co się stało. Proszę o przywrócenie tego postu lub sam nie wiem. Pozdrawiam.
Post automatycznie złączony:

Do tego punkty reputacji dostałem od.samego bodajże administratora ale w zakładce składania analiz.
Post automatycznie złączony:

Spotkania które podałem to:

Ding - King, oraz Mark Williams - Alan McManus
Nikt ci nic nie kasował, ani nie edytował żadnego posta (poniżej masz skrina z akcji moderatorskich w temacie za 1 dzień). Akcja Walidego dotyczyła dodania baneru sponsora, a moje 3 akcje dotyczyły edycji na prośbę użytkowników: 1. kacper091097, 2. shadow89, 3. shadow89. Po edycji twojego posta a już o jego usunięciu nie ma śladu. Zresztą z jakiego powodu miałbym to robic? ScreenShot00568.jpg

W temacie na 1 dzień nie ma śladu po twoim poście, więc prawdopodobnie go po prostu nie dodałeś, zapomniałeś zatwierdzic czy coś, bo cię coś odwiodło na chwilę od kompa i się potem zapomniało, też tak czasem miałem. To że napisałeś analizę w temacie na MŚ, to przeciez nie świadczy że dałeś posta z typami w konkursie.
 
D 1,5K

dawid3009

Użytkownik
Wrzucałem podsumowanie typów z pierwszego dnia w tym dziale i wcięło mi liczby, nie mogę usunąć czy edytować. Więc jakby ktoś mógł dopisać tam odpowiednio: -100, +113, +50 i suma +63 to byłbym zobowiązany.

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Volleyball_Expert 362K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Nikt ci nic nie kasował, ani nie edytował żadnego posta (poniżej masz skrina z akcji moderatorskich w temacie za 1 dzień). Akcja Walidego dotyczyła dodania baneru sponsora, a moje 3 akcje dotyczyły edycji na prośbę użytkowników: 1. kacper091097, 2. shadow89, 3. shadow89. Po edycji twojego posta a już o jego usunięciu nie ma śladu. Zresztą z jakiego powodu miałbym to robic? Pokaż załącznik 1792

W temacie na 1 dzień nie ma śladu po twoim poście, więc prawdopodobnie go po prostu nie dodałeś, zapomniałeś zatwierdzic czy coś, bo cię coś odwiodło na chwilę od kompa i się potem zapomniało, też tak czasem miałem. To że napisałeś analizę w temacie na MŚ, to przeciez nie świadczy że dałeś posta z typami w konkursie.
Rozumiem widocznie z mojej strony błąd.
Post automatycznie złączony:

Chodź przeważnie sprawdzam czy dodałem ale trudno nie ma to nie ma.
 
Do góry Bottom