>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Przepraszam, ale w rozliczeniu dwóch dni (1 i 2 sierpnia) błędnie podałem wartości dla wygranych typów, o 100 za dużo :) Zamiast +155 dla kursu 1.55 miałem dać +55.
Linki do tych postów:
dzień 1) https://forum.bukmacherskie.com/threads/dzieŃ-1-31-07-piątek.159962/post-6944418
dzień 2) https://forum.bukmacherskie.com/threads/dzieŃ-2-1-08-sobota.159963/post-6944422

Od dnia 3 będzie już w porządku :)

Poproszę o poprawę, dziękuję.
PS: szkoda, że nie ma możliwości edycji.

Poprawione.
Aha, jeśli robisz bilans w danym poście to dawaj bilans TYLKO za te dwa typy które są w danym poście, a nie ogólny bilans za wszystkie dni. Bo potem jak będę robił tabelę to będzie zamieszanie. Pozdrawiam//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik

Proszę o zmianę numeru typów podanych w konkursie.

#7
03.08.2020 - 11:00
Jack Lisowski - Anthony McGill
Typ: over 17.5
Kurs: 2.70
Buk: lvbet

#8
03.08.2020 - 15:30
Shaun Murphy - Noppon Saengkham
Typ: Murphy -2.5
Kurs: 1.49
Buk: lvbet

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o poprawę numerów typów:

#7 03.08. - 15:30
S. Murphy - N. Saengkham
typ: powyżej 14,5 frame
@1.45 LVBET

#8 03.08 - 11:00
J. Lisowski - A. McGill
typ: McGill powyżej 0,5 setek
@1.56 LVBET

Link do postu:

Dzięki

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Przepraszam, ale w rozliczeniu dwóch dni (1 i 2 sierpnia) błędnie podałem wartości dla wygranych typów, o 100 za dużo :) Zamiast +155 dla kursu 1.55 miałem dać +55.
Linki do tych postów:
dzień 1) https://forum.bukmacherskie.com/threads/dzieŃ-1-31-07-piątek.159962/post-6944418
dzień 2) https://forum.bukmacherskie.com/threads/dzieŃ-2-1-08-sobota.159963/post-6944422

Od dnia 3 będzie już w porządku :)

Poproszę o poprawę, dziękuję.
PS: szkoda, że nie ma możliwości edycji.

Poprawione.
Aha, jeśli robisz bilans w danym poście to dawaj bilans TYLKO za te dwa typy które są w danym poście, a nie ogólny bilans za wszystkie dni. Bo potem jak będę robił tabelę to będzie zamieszanie. Pozdrawiam//psotnick
OK, dziękuję.
Co do bilansu ogólnego to gdzieś mogę go wpisywać? Pomyślałem, że byłoby to pomocne dla Ciebie. Pozdrawiam

Jak już bardzo chcesz to możesz ten bilans ogólny podawac pod bilansem za dany post.//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Zgodnie z regulaminem:
„Dodatkowo za każdy merytoryczny post z analizą w dziale Snooker gracz otrzymuje +50 punktów do swojego bilansu za dany dzień. W takim wypadku obowiązkowe jest dodanie linka do swojego postu.”

Pytanie: czy trzeba zrobić analizę dla obu spotkań danego dnia, aby otrzymać ekstra 50 pkt.?
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zgodnie z regulaminem:
„Dodatkowo za każdy merytoryczny post z analizą w dziale Snooker gracz otrzymuje +50 punktów do swojego bilansu za dany dzień. W takim wypadku obowiązkowe jest dodanie linka do swojego postu.”

Pytanie: czy trzeba zrobić analizę dla obu spotkań danego dnia, aby otrzymać ekstra 50 pkt.?
Analizę dodajemy do posta konkursowego, więc jest ona przypisana do całego posta a nie poszczególnych typów. Za jeden dzień można dostać tylko 50pkt, nie można dostać extra punktów za więcej analiz ponad te 50pkt. Wydaje mi się że w tym cytowanym fragmencie jest to dość jednoznacznie wyjaśnione.
 
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Analizę dodajemy do posta konkursowego, więc jest ona przypisana do całego posta a nie poszczególnych typów. Za jeden dzień można dostać tylko 50pkt, nie można dostać extra punktów za więcej analiz ponad te 50pkt. Wydaje mi się że w tym cytowanym fragmencie jest to dość jednoznacznie wyjaśnione.
A co jeśli analiza będzie dotyczyła jednego z obu typowanych meczy? Jeden post nie wskazuje na to czy chodzi o 1 czy 2 mecze. Chodzi o to, że nie zawsze mam czas na wpis z analizą obu meczy - dzisiaj na ostatnią chwilę zdążyłem w ogóle wytypować :), więc fajnie byłoby wiedzieć czy np. za jedną analizę otrzyma się punkty do konkursu. Pozdrawiam.
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A co jeśli analiza będzie dotyczyła jednego z obu typowanych meczy? Jeden post nie wskazuje na to czy chodzi o 1 czy 2 mecze. Chodzi o to, że nie zawsze mam czas na wpis z analizą obu meczy - dzisiaj na ostatnią chwilę zdążyłem w ogóle wytypować :), więc fajnie byłoby wiedzieć czy np. za jedną analizę otrzyma się punkty do konkursu. Pozdrawiam.
No przecież to własnie napisałem. TAK, OTRZYMASZ PUNKTY ZA ANALIZĘ NAWET JEŚLI BĘDZIE ONA DOTYCZYŁA TYLKO JEDNEGO MECZU Z POSTU KONKURSIE. Nie wiem w ogóle skąd te wątpliwości i dlaczego dyskusja się tak rozwinęła. Przez tyle edycji konkursu nikt nigdy tego nie kwestionował, bo jakoś to było chyba oczywiste. Zapis Regulaminu jest dość jasny i trochę się dziwię że można go rozumieć inaczej niż jest zapisany.
Dodatkowo za każdy merytoryczny post z analizą w dziale Snooker gracz otrzymuje +50 punktów do swojego bilansu za dany dzień.
Ten zapis miał zachęcić konkursowiczów do udzielania się w dziale Snooker, tylko tyle i aż tyle.

Ergo: Jeśli chcemy dodatkowe punkty to piszemy merytoryczny post w temacie MŚ, i dodajemy linka do tego posta do posta konkursowego. Ten post nie musi nawet dotyczyć meczy zawartych w tym poście konkursowym, kto wygra, ile frejmów itp. Może dotyczyć typów na zwycięstwo w całym turnieju, ilość brejków w turnieju albo czy padnie brejk maksymalny. Może też dotyczyć okoliczności okołoturniejowych, jak np obostrzeń pandemicznych, czy wycofania się z turnieju jakiegoś zawodnika. Jeśli przeczytasz Regulamin to chodzi o "merytoryczny post w temacie poświęconym MŚ", a więc "merytorycznego" tzn bez hejtu i bez spamu, po prostu wpis dotyczącego turnieju Mistrzostw Swiata który coś wnosi do dyskusji.

Sorry, ale dla mnie to zamyka dyskusję i nie zamierzam tracić na nią więcej czasu.
 
D 1,5K

dawid3009

Użytkownik
W czwartkowych typach w pośpiechu wpisałem w meczu Trumpa z Bingtao "Prowadzenie po 3 frejmach", a kurs na lvbet dotyczy tego "kto pierwszy wygra trzy frejmy". Da radę to zmienić?

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o przeniesienie moich typów - link do postu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/dzieŃ-6-5-08-środa.160043/post-6945342

Na: DZIEŃ 7 - 6.08 (czwartek). Przez przypadek wkleiłem typy na zły dzień.
Dodatkowo proszę o zmianę numeracji typów: z #11 i #12 na #13 oraz #14.

Dzięki.
Post automatycznie złączony:

Oraz zmianę daty w typach na 06.08

Sorki za pomyłkę


Poprawione i przeniesione/psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Proszę o korektę mojego wyniku za dzień 6. Powinno być 16. W tabeli też ten błąd został oczywiście powielony.


Poprawione / bukovina

W tabeli tez poprawione, przy następnej aktualizacji będzie to już uwzględnione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
R 611K

rjastrzab

Użytkownik
Jak będzie rozwiązany problem jutrzejszego typowania? Nie ma nowego meczu. Będą dokańczane pojedynki z dni wcześniejszych.
Regulamin nie dopuszcza typowania meczu w trakcie gdy już został typowany wcześniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
K 691

kalsat

Użytkownik
nie możesz typować danego zdarzenia czy jak typowałeś ze wygra Ding to dziś nie możesz grac na Roniego ale wszystkie handi, overy czy co tam jest w ofercie można podawać , w regulaminie masz dokładnie to napisane
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Możesz ten punkt z regulaminu zacytować ?
Rzeczywiście, nie ma takiego punktu w Regulaminie. Może w trakcie kopiowania Regulaminu z poprzednich edycji się gdzieś zawieruszył, bo pamiętam że był. Dlatego po prostu będziemy taką zasadę stosować na podstawie zwyczaju, uzusu. Czyli jesli typowałeś mecz Ronnie - Ding np na wygraną Dinga, to teraz nie możesz typować w tym meczu tego rodzaju typu "kto wygra", tylko wszystkie inne jakie są w ofercie buków: overy/undery, handicap, ilość setek gracza, ilośc setek w meczu, kto pierwszy dojdzie do okreslonej liczby frejmów, kto wygra konkretnego frejma, itd.

Myślę, że to kompromisowe rozwiązanie które zadowoli wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
djkruko 74,4K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Pytanie czy ktoś zna adres strony gdzie znajdziemy ile jest już setek i jakie są najwyższe breaki i kto je uzyskał?
 
Do góry Bottom