>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2020 (31.07-16.08.2020)

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Moja propozycja na pierwszy dzień M. Ś.: Stuart Bingham - Ashley Carty, wygra Carty (+5,5), etoto 1,68

Typ buduję na 3 przesłankach:
- Carty prezentuje się bardzo solidnie, najlepiej w sezonie, który miał co prawda kiepski, wydaje się dobrze radzić sobie z psychiką,
- budzą szacunek jego zwycięstwa z J. Robertsonem i Milkinsem, dwoma bardzo ofensywnymi graczami budującymi wysokie podejścia na poziomie wyższym od średniej wśród zawodowców. Powiedzmy sobe szczerze, w świetle statystyk i wcześniej prezentowanej formy "miał obowiązek" przegrać z każdym z tych dwóch.
- Bingham to kolejny zawodnik ofensywny na kursie kolizyjnym Carty'ego, ale jego kwalifikacje są wyraźnie wyższe niż wcześniejszych rywali. Jednak w tym sezonie Stuart zawodzi, w turniejach rankingowych tylko raz był w ćwierćfinale i raz w 1/16 (pomijam turnieje zaproszeniowe). Odnotował największy spadek punktowy w czołówce, dość powiedzięć, że w rankingu rocznym notowany jest w 4 dziesiątce. Gdy miałem okazję obserwować jego mecze w tym sezonie widać było, że ma problem z utrzymaniem koncentracji, rytmem gry, wyczuciem stołu, w związku z czym nie raz nieoczekiwanie przerywał swoje podejście pudłem.
Nie twierdzę, że Ashley pokona byłego mistrza świata, ale nieduże szanse na to mu daję. Na pewno dopingować pretendenta będzie fakt, że zwycięstwo gwarantuje mu profesjonalny status na następny sezon (na podstawie wyników bieżącego sezonu zajmie 4 miejsce, wśród tych, którzy nie zakwalifikowali się z głównego rankingu, wyprzedzając O"Briena, który teraz na pewno przytula sie i hołubi w myślach Binghama). Gdy Carty przegra, będzie musiał liczyć na łaskę Hearna, który może da finaliście M.Ś. dziką kartę lub też będzie kwalifikował się w rozgrywkach Q-School. Dotąd trzymał ciśnienie, więc jeśli nie porazi go Crucible i psycha mu "nie siądzie" to ma szanse na co najmniej dobry występ. Mam intuicję, że "Ball-run" pomoże mu z powodów, które wcześniej wymieniłem. A to raczej zagwarantuje mi pieniądze. Stawka wysoka - 7/10

Rezultat: 10:7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
R 573,6K

rjastrzab

Użytkownik
Judd Trump vs Tom Ford
Liczba centuries w meczu
Typ : poniżej 2,5
Kurs 2,15

Stuart Bingham - Ashley Carty
Powyżej 14,5 frame
Kurs 1,65
STS
Takie dwie propozycje z STS-u. O formie Trumpa trochę wyżej napisał kolega psotnick psotnick. Rzeczywiście liczba setek nie rozpieszczał ostatnio. Ford w meczu o wejście do turnieju głównego z Carringtonem też tylko 1 raz przekroczył 100 pkt choć jeszcze 3 krotnie było powyżej 90. Ale teraz w turnieju inne nerwy, większe emocje i nie sądzę, żeby uzbierali razem te 3 setki. Według ststystyk w sezonie 19/20 Trump do tej pory uzbierał 98 setek, a Ford 22.

O rewelacji kwalifikacji Carty'm też już kilka słów padło. Też wierzę, że zagra na luzie i swoje 5 framow ugra. Bingham to nie jest jakas potęga i znaczenie będzie miał fakt, że ostatnio grał w ramach Champion League krótkie mecze i nie zawsze zwycięskie. A kwalifikant w gazie i trzymajmy za niego kciuki. Między sobą do tej pory nie grali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Trump - Ford powyżej 15,5 - 2,08 lvbet 10-8

Trump jest faworytem na papierze. Jest obrońca tytułu. Jednak nie trafia na słabego zawodnika na początek. Ford rozegrał 2 mecze w kwalach. Może wyniki końcowe nie robią szału na pierwszy rzut oka ale trzeba przyznać że rywali też miał całkiem niezłych. Jednak to co dla mnie jest najważniejsze to dobra wysoka forma Forda w grze punktowej. Ten gość ma smykalke do wysokich brejkow. Jak złapie taki automatyzm to potrafi kilka partii z rzędu wbijać po +50 a na potwierdzenie moich słów można przytoczyć mecz z kwali z Greenem i 3 pierwszej partie to 101, 63 , 111 i pod koniec meczu dołożył 133. W kolejnej rundzie z Carringtonem po 10 partii też zapunktowal aż miło i kolejno partia po partii: 62,81,60,91,54 oddając łącznie 27pkt rywalowi w tych 5 partiach.
Jeśli tylko z Trumpem zagra podobnie to przeczuwam dość wyrównany mecz .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
K 691

kalsat

Użytkownik
J.Trump - T. Ford
Ford +4.5
2.07 Etoto

W pierwszym meczu jak co roku wystąpi obrońca tytułu ,w tym roku to Judd Trump. Na papierze i w opinie expertów jest on zdecydowanym faworytem nie tylko w tym pojedynku ale i całych MŚ. Na pierwszy test los mu wybrał Toma Forda . W mojej opinie to bardzo nie wygodny rywala i jak ma dzień potrafił bardzo dobrze grać co potwierdził w nie jednym turnieju. Ford w drodze do Cruciblle pokonał dwóch rywali , Greene i Carringtona( 6-3 i 10-8) w oby według mnie grał bardzo dobrze z Greenen 3 setki i jeden wygrywający break , a z Stuartem bez setki ale aż 7 breaków ponad 50 pkt , jak widać forma niezła o jak Judd zostawi mu łatwy stół powinien to umieć wykorzystać. Judd w drugiej połowie sezonu też nie grał jak na początku i zdarzały mu się słabsze momenty i jak Tom będzie umiał to wykorzystać to te 6 frejmów według mnie może spokojnie ugrać
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Odemnie narazie tasiemka na całą pierwsza runde. Wybiorę z tych meczów po 5,6 max 7 pokombinuje kilka kuponów ponieważ widzę ciekawe zakłady z których można skleić fajne Ako.

Bingham - Carty Over 14,5 frejma @1,65 sts
Dla mnie sprawa prosta. Bingham w championship league zaprezentował się średnio, jego forma to nie wiadoma, a Carty przebrnął 3 rundy eliminacji i na pewno postawi się Stuartowi. Nie chcę mi się wierzyc, że Bingham wygra to 10-4, bo na pewno młodszy kolega jest w stanie urwać więcej niż 4 frejmy.

Trump Handicap - 3,5 frejma @1,40 Betclic
Judd będzie bronić tytułu wywalczonego ponad rok temu i pomimo tego, że Ford to doświadczony zawodnik, to jednak uważam, że Judd nie będzie się z nim bardzo męczyć i będzie w stanie wygrac to spotkanie minimum 10-6. Chocia forma Trumpa sprzed miesiąca była średnia, to jednak sądzę, że wyjdzie na maxa zmobilizowany i nie będzie dawał wielu szans swojemu przeciwnikowi.

Mark Williams - Alan McManus
McManus Handicap +3,5 frejma @1,88 sts

Mistrz świata sprzed dwóch lat od dłuższego czasu nie jest w formie i sądzę, że będzie miał bardzo trudną przeprawę ze Szkockim zawodnikiem. Walijczyk jakiś czas temu wspominał, że myśli o zakończeniu kariery, jednak na ten moment te myśli gdzieś od niego odeszły. McManus to doświadczony zawodnik, świetnie zaprezentował się w kwalifikacjach. Nie chcę mi się wierzyc, że to będzie łatwy mecz dla Borsuka, dlatego pobieram fajne handi w kierunku Szkota.

Ding - King Over 15,5 frejma @1,72 sts
Forma Dinga to jedna wielka niewiadoma, a Mark jako tako poradził sobie w kwalifikacjach i sądzę, że spotkanie z Chińczykiem to będzie wyrównany mecz więc taki overek pobieram z chęcią.


Gilbert - Malfin Over 1,5 setki @1,52 sts
Obaj świetnie potrafią budować brejki i jak zobaczylem kurs na linie 1,5 to nie mogłem przejść obojętnie. Nie wiem jak fatalnie musieli by obaj grać żeby nie zrobić dwóch 100 pkt podejść.

Higgins - Stevens Over 15,5 frejma @1,60 sts
Ostanie mecze Higginsa pozostawiały wiele do życzenia, jednak Szkot w Crucible zawsze potrafił odnaleźć dobra dyspozycję. Przeprawę w pierwszej rundzie ma nie łatwa, bo Stevens to dobry doświadczony zawodnik i na pewno tanio skóry nie sprzeda. Minimum 16 Frejmów powinniśmy obejrzeć.


Robertson - Liang Wenbo
Over 2,5 setek @1,60 sts

Podobna sytuacja jak powyżej, tylko linia wyższa. Australijczyk powinien zrobić dwa podejścia 100 pkt, a Wenbo jak wejdzie w swój rytm to potrafi kapitalnie budować brejka więc przynajmniej jedną setkę powinien nam tu zrobić.

Yan Bingtao - Elliot Slessor
Slessor +3,5 frejma @1,84 sts

Pojedynek dwóch młodych zawodników. Elliot fenomenalnie zaprezentował się w kwalifikacjach, a Bingtao ostatnimi czasy był w dobrej formie, ale po tej przerwie widzieliśmy go przy stole tylko raz kiedy uległ Selbiemu. Uważam, że dodatnie handi na Slessora jak najbardziej do grania ponieważ na pewno jest w gazie.

Sullivan - Un Nooh
Over 3,5 setek @ 2,24 sts

Mecz niewiadoma. Wszyscy wiemy jaki jest Sullivan i nie zdziwiło by nikogo gdyby rozniósł Taja, 10-3, a nie zdziwił by też nas Decider.. Ciezko tu coś logicznego wykombinować, dlatego zaryzykuje na wysoką linie podejść 100 pkt. Ronnie sam jest w stanie to pokryć jeśli będzie zmobilizowany, ale Tepchaya też powinien coś dorzucić więc po takim kursie spróbuję.

Lisowski - Mcgill Over 15,5 frejma @1,39 sts.
Na papierze mocniejszy Lisowski, ale wiemy jak słaba ma psychikę, pomimo wielkiego talentu... Mcgill fenomenalne kwalifikacje więc na pewno wyjdzie naładowany na to spotkanie. Kurs marny ale nie chce mi się wierzyc, że jeden z nich mógłby zdominować mecz i wygrać 10-5.

Clarke +5,5 @1,80 sts
Ursenbacher @3,65 sts
Ursenbacher +4,5 @1,50 sts
+3,5 @ 1,80 sts
+2,5 @ 2,24 sts
Over 1,5 setek w meczu @1,60 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +159
Volleyball_Expert 360,5K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Ding - King typ Ding kurs 1.20 Betclic

Ding już jutro rozpocznie w 1/16 spotkanie z zawodnikiem z Anglii (King). Ding już pokazał w turnieju w Welsh Open że jest w bardzo dobrej formie. Wygrał z takimi zawodnikami jak: M.Fu, R.Walden, J.Robertson. Przegrał po dość wyrównanym spotkaniu z finalistą turnieju K.Wilson, który w po wygraniu z J.Ding wygrał z N.Robertson, O' Sullivan R. Następnie po turnieju J.Ding rozegrał spotkanie w turnieju Players Championship z S. Maguire I także przeciwnik J.Ding odpadł z turnieju dopiero w półfinale z J.Trump. King ostatnie dwa spotkania zwyciężył z I.Burns oraz K.Doherty I zremisował z J. Perry. Większość spotkań przegrywa z zawodnikami którzy są zdecydowanie niżej w rankingu. Trzeba powiedziec ze spotkania powinny być wyrownane, poniewaz Mistrzostwa Świata jest to dla zawodników bardzo ważny moment dla rozwijania swojej kariery czy także w znacznym stopniu zadbanie o zdobycie jakieś fajnej kwoty za osiągnięcia w tym turnieju. Według mnie umiejetnosci i jeśli chodzi o dotyczasową formę tutaj według mnie przewaga po stronie faworyta tego spotkania. Wydaje mi się że mimo iż kurs nie jest za wysoki to do dubelka można spróbować. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
D 1,5K

dawid3009

Użytkownik
Judd Trump vs Tom Ford
over 0,5 centuries Ford @2,13 lvbet

Tom Ford- znany "specjalista" od bicia maksów, wg mnie przy ostatnio nieco rozchwianym Trumpie może wbić setkę już podczas pierwszej sesji. Underdog tego spotkania ma ogromną łatwość w budowaniu wysokich podejść. W kwalifikacjach wbił trzy setki, wydaje mi się, że przy spotkaniu, które powinno potrwać przynajmniej 15 partii (nie wierzę tutaj w jakąś niespodziankę na tym dystansie) wbicie setki jest bardzo możliwe. Jak zobaczyłem tę parę od razu pomyślałem, żeby zagrać również wyższego breaka Forda w meczu, jednak Judd to wielki mistrz i w każdej chwili może zrobić bardzo wysokie podejście. Jednak przy takim kursie nie mogłem przejść obojętnie i musiałem go pograć.

Stuart Bingham vs Ashley Carty
Carty wygra wyścig do 3 frejmów @3,50 betclic
Debiutant na tych mistrzostwach zaskoczył mnie niesamowicie, szczególnie w spotkaniu z Milkinsem. Wszedł w mecz bardzo dobrze i liczę na to, że na fali jakiejś ułańskiej fantazji dobrze zacznie również z Binghamem. Bingham w tym sezonie gra bardzo słabo. W jednorocznym rankingu spadł poza top32. To kolejny mecz, w którym wątpię w jakąś niespodziankę, ale nie widzę tak łatwej przeprawy mistrza świata tak jak bukmacherzy. Jeśli Carty nie spali się psychicznie (a nie ma w sumie nic do stracenia) powalczy ze Stuartem i jakiś niezły over zapewne nabiją. Trzymam kciuki za underdoga.

Z pozostałych spotkań ciężko coś wytypować. Forma Dinga to może być kompletna loteria, King również jest bardzo chimeryczny. Nie wierzę w tym roku w Dinga, więc jeśli coś tutaj będę grał to over lub dodatni handicap w stronę Anglika (+4,5 po kursie @1,55 na betclic).
W pojedynku dwóch najstarszych zawodników chyba również skłoniłbym się w stronę McManusa,na którego kurs jest dość wysoki i nawet handicap +4,5 można złapać do dubla po kursie @1,50 (betclic).
 
Otrzymane punkty reputacji: +172
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Stuart Bingham vs Ashley Carty
over 14.5 frejmów było nerwowo, ale siedzi
1.65
STS
Typ uważam jak najbardziej nadaje się do wrzucenia do jakiegoś AKO. Dużo zostało powiedziane już powyżej, ale postaram się nie powtarzać po kolegach. O formie Binghama wiemy niewiele. Grał co prawda przez jeden tydzień w rozgrywkach CL, ale miał wtedy nie najlepsze wyniki. Nie prezentował wysokiej formy i coś czuję, że nie musi się to zmienić. Choć nie uważam, że do kolejnej rundy przejdzie Carty to jednak mocno rozważam gry na nawet wyższe overy lub handi w strone Ashleya. Spisywał się on bardzo dobrze w kwalifikacjach. O ile wygrana z Muirem nie była może wielką sensacją o tyle wyeliminowanie Robertsona czy bardzo dobry mecz z Milkinsem dają powody do stawiania w jego stronę. Wielu faworytów nie musi prezentować wybitnej formy w pierwszych meczach, a kursy, które są na nich wystawione są tak naprawdę nie do grania. Jeżeli już to wiadomo można rozważać handicapy jednak w początkowej fazie rozgrywek widzę tutaj raczej parę niespodzianek w tym meczu Binghama.
Ponadto ciekawą opcją wydaje mi się granie w stronę McManusa z handicapem +3,5/+4,5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
J. Trump - T. Ford
powyżej 14,5 frejmów
@1.50 BETCLIC
Judd Trump jest wg bukmacherów faworytem do wygrania rozpoczynających się dziś Mistrzostw Świata. Jednak ubiegłoroczny zwycięzca nie będzie miał łatwego zadania, bowiem nikomu przed nim nie udało obronić tytułu mistrza po premierowym zwycięstwie. Mistrzostwa Świata w snookerze odbywają się w Crucible Theatre od 1977r. i jeszcze nigdy nikomu nie udało się tu obronić tytułu po pierwszym zwycięstwie. Czy uda się to Trump'owi? Ciężko powiedzieć, ponieważ rozgrywki snookera wracają po długiej przerwie wywołanej COVID-19 i pytanie brzmi, komu uda się teraz wstrzelić z formą. Może być też w obecnych Mistrzostwach sporo niespodzianek. Presja jaka będzie ciążyć na Trumpie będzie ogromna, szczególnie w pierwszym spotkaniu. Wypowiedział się też na ten temat Steve Davis: "Presja związana z grą w finale mistrzostw jest niczym w porównaniu z tą w pierwszej rundzie. Kiedy bronisz tam tytułu po raz pierwszy, oczekiwania i napięcie są zwielokrotnione". Dodatkowo będzie to wydarzenie sportowe na wyspach z udziałem publiczności. Ford przeszedł przez kwalifikacje pokonując: Greene'a oraz Carringtona. Liczę, że Ford może uzyskać przewagę na początku spotkania, bowiem już miał okazję żeby wyczuć stoły oraz rozegrał 2 pojedynki a dokładając do tego presję ciążącą na Trumpie liczę na ciekawy pojedynek. W ogólny rozrachunku Trump powinien sobie poradzić z Fordem ale kurs na over 14,5 frejmów jest bardzo atrakcyjny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Ding Junhui - Mark King
Pierwszy wygra 3 frejmy - Mark King, @2.90, STS

King lubi dobrze wejść w spotkanie, czego przykładem jest choćby ostatni mecz z Burnsem, gdy zaczął od 3:0. W trzeciej rundzie kwalifikacji z Dohertym również pewny początek - pięć frejmów wygranych z rzędu. Forma Dinga jest niewiadomą, w dodatku Chińczyk bardzo często jest nieregularny i potrafi przespać kilka partii. To początek turnieju, więc faworyci, którzy nie są w rytmie meczowym mogą mieć sporo problemów. Jest value w tym kursie, dlatego próbuję, choć warto zaznaczyć, że jest to bardzo ryzykowny bet.
 
X 0

xx02pl

Użytkownik
Witam (mam nadzieję że to odpowiednie miejsce) mam pytanie postawiłem jeszcze kilka dni temu że w każdym meczu mś padnie przynajmniej jeden brejk >100. Czy walkower który jest w jednym z meczów pierwszej rundy będzie miał na to wpływ że zakład zostanie odwołany albo kurs obniżony? Bo jakby nie było im mniej meczów tym większa szansa że to wejdzie?
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam (mam nadzieję że to odpowiednie miejsce) mam pytanie postawiłem jeszcze kilka dni temu że w każdym meczu mś padnie przynajmniej jeden brejk >100. Czy walkower który jest w jednym z meczów pierwszej rundy będzie miał na to wpływ że zakład zostanie odwołany albo kurs obniżony? Bo jakby nie było im mniej meczów tym większa szansa że to wejdzie?
Na logikę nie powinno to mieć wpływu, ale najlepiej sprawdzić u buka. Czy już rozliczyli (w innych typach) ten mecz jako walkower, bo jesli tak a twój długoterminowy zakład jest dalej nierozliczony to pewnie już z tego powodu nie będzie anulowany. A tak z ciekawości, to w którym buku był taki zakład?
 
X 0

xx02pl

Użytkownik
Na logikę nie powinno to mieć wpływu, ale najlepiej sprawdzić u buka. Czy już rozliczyli (w innych typach) ten mecz jako walkower, bo jesli tak a twój długoterminowy zakład jest dalej nierozliczony to pewnie już z tego powodu nie będzie anulowany. A tak z ciekawości, to w którym buku był taki zakład?
Unibet, kurs 10
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Dla mnie to paranoja i glupota, ale to troche tak jak mistrzostwa Swiata w siatkowce bylyby z publicznoscia i jakis Polski siatkarz sie obrazil to tez pewnie nazajutrz Mati z Szumim zrobiliby konferencje ze wszystko zamkniete. Snooker popularnoscia w UK jest tak jak niszowa na Swiecie siatkowka w Polsce.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Moja propozycja na drugi dzień M. Ś, czyli sobotę 1 sierpnia.: David Gilbert - Kurt Maflin, wygra Muflin (+3,5), LVbet 1,77

Typ buduję na takich przesłankach:
- Maflin to gracz z aspiracjami i potencjałem sportowym, który dotąd nie potwierdził tego spektakularnymi sukcesami, ale nawet w przeciętnych dla siebie 2 ostatnich sezonachy grał wyrównane pojedynki z graczmi ścisłej czołówki, a nawet brał na nich skalpy (np. Higgins w tym sezonie),
- w elliminacjach Norweg był rozstawiony, bo jest obecnie notowany w 5 dziesiątce rankingu, więc zagrał tylko 2 mecze. W pierwszym pokonał w decydującej partii utalentowanego O"Connora, który jednak ma za sobą słaby sezon. W ostatnim meczu eliminacji dokonał gwałtu na Selcie i odprawił go z wynikiem 10:1. Wydaje się, że Selt, który ma sportowe argumenty i uzasadnione aspiracje, przegrał ten mecz mentalnie, załamany wykradzeniem mu 3 frejma, a potem jeszcze dość szybką porażką w 4. frejmie. Tym niemniej Maflin w kolejnych frejmach systematycznie karał rywala, który robił coraz więcej błędów i pokazywał lęk. Maflin w tym meczu zbudował 6 wysokich brejków, w tym setkę,
- Gilbert to znakomity gracz ofensywny, ale dość wszechstronny, który od 2 sezonów zasłużenie notowany jest w ścisłej czołówce rankingu. Nieżle poradził sobie w czerwcowej Lidze Mistrzów, bo nie przegrał żadnego meczu. Nie zagrał w decydujących meczach, bo w grupie finałowej wszystkie mecze zremisował. Należy przyjąć, że do meczu przystąpi w pozytywnym nastroju i zapewne w dobrej formie, nie ma wskazówek żeby miało być inaczej,
- talent "Farmera" znakomicie się rozwinął, jednak mimo wszystko pozostała pewna skaza tego zawodnika. W mojej opinii ma problem z psychiką, zbyt miękką jak na rywalizację sportową na najwyższym poziomie. Moje stwierdzenie nie jest gołosłowne, wystarczy zauważyć, że jest jedynym zawodnikiem pierwszej 16-tki, który jeszcze nie wygrał turnieju. Mam ogromny szacunek dla Gilberta, ale ten mankament widzę i sądzę, że rozpędzony już teraz Maflin będzie mógł na tym budować swoją przewagę, o ile zajdą sprzyjające okoliczności i będzie umiał utrzymywać Davida pod presją,
- o tym, że Maflin ma argumenty by pokonać Gilberta świadczą statystyki personalne ich gry, które są bardzo podobne, a różnica widnieje w 2 elementach: Gilbert wygrał 53% decydujących partii, a Maflin - 48%, a także Gilbert buduje częściej brejki 100+ - raz na 19 partii, gdy Maflin - raz na 24 frejmy. Reszta jest podobna, tylko, że zarobiona kasa przez Maflina jest 3 razy mniejsza. Musimy jednak pamiętać, że Norweg jest młodszy od Anglika o 3 lata i zaliczył w Main Tourze 4 sezony mniej,
- kwestia ostatnia to rywalizacja H2H. W niej prowadzi Gilbert 4:0, we frejmach 15:8. Wszystkie mecze odbyły się na dystansach do 3 lub 4 wygranych frejmów.
Podsumowująć: przypuszczam, że będzie to wyrównany pojedynek dwóch graczy mających uzasadnione aspiracje do gry w następnej rundzie. Przy ich podobnym, moim zdaniem, poziomie sportowym, wolę postawić na Maflina, bo płacą za niego więcej, a więc mogę asekurować moje pieniądze handikapem. Do tego uważam Norwega za gracza z mocniejszą psychiką. Wreszcie dane dotyczące formy Maflina są świeższe niż Gilberta, dla którego będzie to pierwszy mecz o stawkę, przy okazji tak wielką, od początku czerwca. Stawka średnia - 6/10

Rezultat: 8:10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
R 573,6K

rjastrzab

Użytkownik
Gilbert - Maflin
Typ : powyżej 15,5 framów
Kurs 1,52
STS

Maflin dostał się do turnieju głównego z kwalifikacji, gdzie w finałowej rundzie rozbił 10:1 Matthew Selta, czyli zawodnika który jest wyżej od niego w rankingu (43 pozycja vs. 27 lokata). Teraz stanie przed nim Gilbert, który w rankingu zajmuje 12 miejsce. Dlatego faworytem jest Gilbert, ale czy będzie to jednostronny pojedynek. Szczerze w to wątpię. Jak popatrzymy na H2H między nimi to można znaleźć 4 wygrane Gilberta, ale nie były to jednostronne wygrane. 4:2, 4:3, 4:2 i 4:1. Liczę, że Maflin zrobi wszystko aby nie oddać pola bez walki i zobaczymy minimum 16 framów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom