>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
@dawczan - czytałem regulamin, nie raz, sam do teraz zastanawiam się, czy 5 kuponów = 5 typów, bo to nie jest jednoznacznie napisane: 5 kuponów lub 5 typów, ale dalej możemy przeczytać, nie mniej, nie więcej; a więc sam sobie odpowiedz, skąd te wątpliwości ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
5 kuponów lub 5 typów
Jeśli to znaczyłoby to samo to jaki byłby sens pisania tego samego po sobie ? ;) Kupon to kupon - może sie składac z dowolnej ilości zdarzeń, ale z zachowaniem kolejnego punktu z regulaminu czyli minimalnym kursie 1,40 :] Pzdr.
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
a właśnie ten pkt regulaminu jest notorycznie łamany kurs poniżej 1,4 to norma
właśnie ja się do tego nie dostosowałem nie przeczytałem dokładnie regulaminu i pierwszy kupon taki poszedł z kursami poniżej 1.4 ale po zoriętowaniu się odrazu rozliczyłem kupon na ⛔ jeszcze przed rozpoczęciem meczy
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Każdy kurs poniżej 1,40 czy to w kuponie złożonym czy pojedyńczym będzie rozliczany na ⛔ 100. Nie piszcie też próśb o edytowanie postów bo będzie to ignorowane. Przejrzyjcie kilkukrotnie wiadomość i dopiero wtedy ją zatwierdzajcie do wysłania.
 
C 7

czarnob

Użytkownik
12. W przypadku przełożenia spotkania bądź przerwania typ liczony jest jako 0 lub jeśli kupon postawiony jest jako singiel zwrot. Możemy oddać dodatkowy 6 kupon/typ. Również w przypadku typu DNB, AH 0.0 etc. jeśli mecz okaże się zwrotem, uczestnik konkursu ma możliwość oddania dodatkowego 6. kuponu. Każdy ma prawo tylko raz podać dodatkowy 6. kupon w przypadku zwrotu, przełożenia spotkania etc.
Raz na rundę czy cały konkurs?
 
act 8,6K

act

Użytkownik
jeżeli podliczałem kupony przez cytowanie i nie zauważyłem, że nie zacytowało mi nr pary i z kim rywalizuję to -100 za każdy kupon?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
spokojnie może sprawdzają, pełno jest niezgodności z regulaminem ludzie sobie kursy poniżej 1,4 na plus podliczają np więc daj im czas;]
No to -100 za kupon i tyle. Jakby moj przeciwnik sobie podliczyl plus za kursy ponizej 1,40 no to od razu zgloszenie i czesc.
Chodzi po prostu o to, ze sporo ciekawych betow juz przepadlo, a zawsze w tego typu konkursach nowe zestawienie par bylo w niedziele po 24 lub w poniedzialek rano, ale no ok czekamy.
 
Do góry Bottom