>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Strasznie uboga oferta w tym Oddsring... Myślałem, że coś się poprawiło od ostatniej mojej bytności, ale widzę, ze nie bardzo.
Tylko 5 typów na finał US Open?! Bez jaj..
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Strasznie uboga oferta w tym Oddsring... Myślałem, że coś się poprawiło od ostatniej mojej bytności, ale widzę, ze nie bardzo.
Tylko 5 typów na finał US Open?! Bez jaj..
a po co Ci więcej, masz typ na zwycięzcę, liczbę gemów, inne typy to juz loteria, a oddsring dba o to aby z bukmacherki nie zrobic ruletki ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Strasznie uboga oferta w tym Oddsring... Myślałem, że coś się poprawiło od ostatniej mojej bytności, ale widzę, ze nie bardzo. Tylko 5 typów na finał US Open?! Bez jaj..
To jest nic...W kosza maja linie HC do połowy a na koniec spotkania już nie. Z taka anomalią sie jeszcze nie spotkałem...
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
proszę o dopisanie do mojego postu w konkursie, ponieważ zapomniałem uwzględnić. 21.ciumar1 - baku193
9. Zakaz zmiany typów/kuponów. Post raz wysłany nie ulegnie zmianie. Proszę o rozważne wysyłanie postów.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
W moim kuponie uciekla mi jedynka na Chorwacje a zostal tylko kurs.przepraszam za niedokladnosc ale przeciez spokojnie mozna sprawdzic na kogo byl taki kurs w okoiicach 1,45.
 
K 163

koticzek

Użytkownik
co w sytuacji gdy wpisalem sobie jeden typ w kombinacji ponizej 1.4 caly kupon jest przegrany czy liczec sobie punkty za kupon bez tego jedengo meczu
⛔ 100 Dlaczego?
5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40 (w przypadku ako każde ze spotkań ma mieć kurs min.1.40). Możemy korzystać tylko z oferty Oddsring.com
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Mam pytanie.

Dodałem kupon numer 1 - zawierał 3 typy.
Kupon numer 2 - 1 typ.
Kupon numer 3 - 1 typ.

Razem 5 typów i 3 kupony.

Już więcej podać nie mogę ? Czy jeszcze dwa kupony mogę?
 
Do góry Bottom