>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
ja czasami gram typy z lig Ameryki Poludniowej bo dopiero wieczorem mam czas obstawic.nie patrze nawet na typy przeciwnika i nie kalkuluje przez co nawet podalem typ niezgodny z regulaminem bo przeciwnik juz go mial.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
W ostatniej dwudniowej kolejce część graczy zastosowało taktykę nie do końca fair, czekając aż skończą się mecze ich rywali grali późnym wieczorem na ligi gwatemalskie i salwadorskie - ustawiając dokładnie takie kursy by w przypadku 1 trafienia już wygrać - tak zrobił mój przeciwnik.

Nie ma to nic wspólnego z wiedzą na temat typowania, tylko cwaniactwem - także nie wiem czy to jest zgodne z ideą konkursu, jak ktoś mając do dyspozycji ligę angielską i polską - czeka na sam koniec by grać egzotykę na zasadzie tylko przeskoczenia rywala o 0.01 obstawiając nie na zasadzie wiedzy, tylko szukając pasujących kursów. To konkurs typerski a nie matematyczny.
Jakbyś trafił pięć typów i miał ako 30, to byś rywala postawił w trudnej sytuacji. Nie trafiłeś i teraz szukasz usprawiedliwienia. Miał prawo tak zagrać zgodnie z regulaminem. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem.
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Pomyłka ???? Typowałem źle 8. kolejkę myśląc, że jest ona w piątek (19.04). Liga nr 5. Proszę usunąć całkowicie mój typ. Przepraszam za problem.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
8 kolejka:20.04
Jacio vs roan79

AZ Alkmaar - PSV Eindhoven Liczba bramek powyżej 3.5 2.1
5Sandecja Nowy Sacz - Miedź Legnica Zwycięzca Meczu X 3.10
Źle postawiłem enter. Powinno być tak:

AZ Alkmaar - PSV Eindhoven Liczba bramek powyżej 3.5 2.15
Sandecja Nowy Sacz - Miedź Legnica Zwycięzca Meczu X 3.10
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Maciekpoland:
Nie był gopodarz z gościem miejscami zamieniony a mecz był na terenie neutralnym ????

tak tak, spoko, na roznych wynikach na zywo, rozne byly miejsca ???? ale kurs i typ sie zgadzaja wiec okej // mp
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Grupa 2 - podliczone 9 kolejek, tabela zrobiona.
Gracz mefisto666 - dyskwalfikacja, nie podal typow w wiecej niz polowie kolejek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czy będzie w najbliższym czasie tabelka w 4 lidze ? ???? ???? ????
Jak zrobisz to będzie...
Po co w ogóle co kolejkę robić tabelkę ? Czy bez niej sobie nie poradzisz w typowaniu nastepnych kolejek ? Bo nie ogarniam dlaczego się co chwila o to dopominasz, jak moderator danej ligi będzie miał chwile i chęć to zrobi i wstawi tabelę, nie musisz się tak pieklić ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W lidze nr 7 również. Sprawdzajcie i jak coś to PW.
Przy kolejnej aktualizacji, pewnie w piątek jakoś, wywalimy userów, którzy nie będą sklasyfikowani i dodamy punkty tym, którzy przegrali z takimi userami.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Jak zrobisz to będzie...

Po co w ogóle co kolejkę robić tabelkę ? Czy bez niej sobie nie poradzisz w typowaniu nastepnych kolejek ? Bo nie ogarniam dlaczego się co chwila o to dopominasz, jak moderator danej ligi będzie miał chwile i chęć to zrobi i wstawi tabelę, nie musisz się tak pieklić ;)
Inteligentne Robson, naprawdę. &quot;Jak zrobisz to będzie...&quot; - w stylu powiedział urzędnik do mieszkańca. :grin:

Na przykładzie innych lig, a konkretniej moderatorów tych lig, widać jak z profesjonalizmem wszystko uaktualniają. Tu widać mrówczą pracę i za to wielki szacunek. Dlaczego tak nie może być w każdej z lig ?

Poradzę sobie bez tabeli, więc spokojnie Robson.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Przy kolejnej aktualizacji, pewnie w piątek jakoś, wywalimy userów, którzy nie będą sklasyfikowani i dodamy punkty tym, którzy przegrali z takimi userami.
A tak mówi regulamin ? Bo nie uwazam, żeby to było specjalnie uczciwe. Przegrali to przegrali, a że teraz Ci nie typują to walkower i już. ŁKS jak sie wycofał to oddają pkt innym ?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
@ dawczan

28. Podawanie typów jest obowiązkowe - Osoby, które nie podadzą typów (nie musi być trafione żadne AKO) w więcej niż połowie kolejek, zostaną wyrzucone z konkursu i dożywotnio pozbawione możliwości, uczestnictwa w kolejnych edycjach Uczty. Osoby wyrzucone, stracą oczywiście też swoją pozycję a ich wszystkie pojedynki zostaną anulowane. Oczywiście AKO z pojedynków ze &quot;zbanowanymi&quot; nadal się liczy w końcowej tabeli!
29. Jeżeli użytkownik nie poda typów w danej kolejce, to otrzymuje automatycznie karę -3 punktów, a jego rywal, niezależnie od AKO (nawet gdy nic nie trafi i AKO wyniesie 0) wygrywa spotkanie (+3pkt.).
W przypadku, gdy obaj nie podadzą typów to para jest karana -3 pkt.
Zgodnie z regulaminem ,każdy wygrany mecz zbanowanego usera zostaje anulowany a rywal dostaje automatycznie 3pkt o ile podawał typy.
Każdy kolejny pojedynek wyrzuconego użytkownika to AKO = 0. Tak więc by rywal, z którym rywalizuje wyrzucony user mógł zainkasować 3pkt w danej kolejce musi tylko podać typy. Nawet jeżeli jego AKO wyniesie 0 to i tak do tabeli dostanie 3pkt .. ????
 
Do góry Bottom