>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
@ dawczan
Tak nawet te rozegrane. Dajmy przykładowo taki ŁKS. Rozegrał ponad 50 % spotkań , dlatego, tylko jego zaplanowane mecze są weryfikowane jako walkower. Gdyby wycofali się już w rundzie jesiennej (gdy nie rozegrali jeszcze 50% spotkań) wtedy wszystkie mecze zostałyby zweryfikowane na niekorzyść ŁKSu.
Tak samo jest w regulaminie konkursowym. Użytkownik nie rozegra przynajmniej 50 % spotkań to zostaje automatycznie wyrzucony z ligi a jego rozegrane mecze są weryfikowane na korzyść przeciwnika.
????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
OK pestka rozumiem. Trochę to zmienia postać rzeczy, choć tak naprawdę w naszym konkursie to jednak nie do końca jest uczciwe...
Nie mówię już o patologicznej sytuacji jak 2 ostatnie kolejki w których Ci już bez szans na nic po prostu olali konkurs i nie oddali typów przez co nie było tak naprawdę rywalizacji...I uważam, że za takie coś też powinny być jakieś konsekwencje...
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Ale Dawczan przeciez tak bylo od poczatku organizowania konkursow ???? Zawsze byly osoby, ktore nie braly udzialu a sie zapisaly...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale Dawczan przeciez tak bylo od poczatku organizowania konkursow Zawsze byly osoby, ktore nie braly udzialu a sie zapisaly...
Dobra, ale ja mówię teraz o tych co np nie biorą udziału już powiedzmy na 2-3 kolejki do końca...bo nie mają już szans na nic. I to wypacza trochę końcówkę konkursu i powinny tez byc dla takich ludzi jakies negatywne konsekwencje. Jak grac to grac do konca...
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
15 kolejka, 05.05.2013
adwokat_typera vs enriquess
1. WARTA POZNAN (+1)- ZAWISZA BYDGOSZCZ 2 2.50 +
2. LEGIA WARSZAWA - LECHIA GDAŃSK (+1) 1 1.95
3. Catania - Siena 1 2.24 +
4. SC Freiburg - FC Augsburg 1 2.00 +
5. Sturm Graz - Rapid Wien 1 2.45
AKO: 53.51
Betsafe
11,20
Zbyt wysokie AKO mi naliczono. Zawisza nie wygrała różnicą dwóch goli. Pozdrawiam ????
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
14 kolejka 4.05
krystian95 vs radomiak1910[/B

1. Granada - Malaga 2 3.00
2. Lazio - Bologna 1 1,61
3. Werder - Hoffenheim 1 2,05
4. Stuttgart - Fortuna 1 1.78
5. Dortmund - Bayern over 2,5 gola 1,68

Mecz Lazio był 5 maja a nie 4, taka ciekawostka dla rozliczającego typy zeby przypadkiem nie podliczył na +
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Liga nr 2 - 15 kolejek podliczonych, tabela zrobiona. Ciekawa sytuacja z drugim i trzecim miejscem, po kilkudziesięciu typach różnica jest 0,01 ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ciekawa sytuacja z drugim i trzecim miejscem, po kilkudziesięciu typach różnica jest 0,01
Dla kogo ciekawa dla tego ciekawa...Dla mnie to jest nie do opisania żeby po 15 kolejkach przegrać o 0,01 :] Kulminacja pecha. Najpierw dzień wcześniej trafione ako 0 :| a wczoraj Ćwielong gdyby nie strzelił na 1-0 Pogoni to by było pozamiatane...Brak słów ???? Ale niech to będzie nauczka dla każdego, że liczy się każdy pojedynczy meczyk :]
Z czystej ciekawości kto by wygrał gdyby AKO było równe ?
posty do połączenia.
ciezko powiedziec, jeszcze takiej sytuacji nie widzialem ???? // mp
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Nie mówię już o patologicznej sytuacji jak 2 ostatnie kolejki w których Ci już bez szans na nic po prostu olali konkurs i nie oddali typów przez co nie było tak naprawdę rywalizacji...I uważam, że za takie coś też powinny być jakieś konsekwencje...
Nie wszyscy-ja nie miałem już na nic szans i sumiennie typowałem do końca.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
W następnej edycji proponuje dodać jakąś symboliczną nagrodę dla 2-3 osób które typują we wszystkich kolejkach ???? Może to jakoś rozwiąże problem braku typów w końcowych kolejkach granych o pietruszkę.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Że niby nagrody komuś dawać za to, że ma przywilej uczestnictwa w konkursie i się z tego wywiązał do końca?!! Ja raczej proponuję wypieprzyć takie osoby dożywotnio z wszelkich konkursów na forum i będzie spokój.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
oj , przepraszam , nie wszyscy grający o pietruszkę olewali konkurs. Mnie gość załatwił 3 kolejki temu , jak miałem AKO ponad 20 , a wyczekał i sprawdził wyniki, dalej postawił na egzotykę i 3 remisy weszły !! I lipa ze zwycięstwa w Lidze. wniosek zależy w jakich grupach ktoś grał. Generalnie widzę ,że jakiś patologii nie było. 15 kolejek , weekend majowy , więc należało się spodziewać mniejszej frekwencji. Trochę to frustrujące dla zainteresowanych, dla mnie tez ( lider miał walkowera w 15 kolejce), ale cóż , zycie...Gramy dalej w pucharach ( choć nie mam jeszcze wyników czy utrzymałem 4 pozycję). Pozdrawiam wszystkich biorących czynny udział w zabawie ????
 
andrzejpluuu 42

andrzejpluuu

Użytkownik
Dzięki wszystkim z ligi nr 2 za rywalizację do upadłego (0,01 wow) , co do mega typerów którzy zaczynają udział w konkursie i jak im 4-5 kolejek nie pójdzie zapominają o nim , to jest za rychłym rozprawieniem się z kolesiami !
Każdy dłubie swoje wyniki, chcemy żeby te konkursy były na jak najwyższym poziomie , to musimy się pozbyć takich graczy , bo później wychodzi że ktoś ma łatwiej itd. , albo te nieszczęśliwe 0,01 , a już o tym pisałem ;)
Tak więc Panowie Moderatorzy , do dzieła .
P.S.
Nagrody za wygranie poszczególnych lig będą teraz przyznawane czy na koniec konkursu ?
Pozdrawiam
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Liga 8
Tabela końcowa zrobiona. Chciałem wszystkim podziękować za rywalizację, jednak szkoda , że ,aż dziewięciu użytkowników pod koniec odpuściło typowanie co ostatecznie wypaczyło wyniki. I takie małe podsumowanie z mojej strony, jako moderatora Waszej ligi:
Zwycięzcą został Edyp, który zgromadził ostatecznie 39 punktów na 45 możliwych uzyskując przy tym trzecie AKO w lidze (103,08). Jako drugi do Ligi Mistrzów awansował radomiak1910, który uzyskał czwarte AKO w lidze (79,36)
Do Ligi Europejskiej awansowali Lantz oraz AcT zdobywając równo po 33pkt. O sporym pechu może mówić użytkownik Morzewo, który zgromadził podobną ilość punktów jednak o jego braku zadecydowało niższe AKO ( gorsze o 4,04 od usera AcT).
Najwyższe AKO ligi: sumada90 (107,89)
Najwyższe AKO kolejki: sumada90 (1 kolejka AKO:36,48)
Walkowery:
Po dyskwalifikacji użytkownika krzosz1987 3pkt otrzymali:
-morzewo
-ciumar1
Po dyskwalifikacji użytkownika Cavior 3pkt otrzymał:
-Edyp
Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI dla tych wytrwałych! ????
-----------------------------------------------------------------------
Liga 1
Waszą grupę postaram się ogarnąć dziś wieczorkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Liga nr 3 - podliczona , końcowa tabela wykonana ???? podziękowania dla wytrwałych co typowali do końca walcząc o nic ????
Jeszcze prośba do opiekunów w sprawie co pisał użytkownik Hajduk wcześniej ???? Bo jeśli zostanie rozpatrzone pozytywnie to zmieni się pozycja w tabeli Hajduka z 2 na 1 miejsce.
Ale jednak chyba nie ma za bardzo podstaw aby w pozytywny sposób rozpatrzeć tą decyzję ???? , ale sam nie chce decydować ???? pozdrawiam i jeszcze raz dzięki wszystkim użytkownikom ???? aha w razie błędów w tabeli pisać ???? Co złego to nie ja ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Jeżeli spojrzymy na regulamin:

29. Jeżeli użytkownik nie poda typów w danej kolejce, to otrzymuje automatycznie karę -3 punktów, a jego rywal, niezależnie od AKO (nawet gdy nic nie trafi i AKO wyniesie 0) wygrywa spotkanie (+3pkt.).
W przypadku, gdy obaj nie podadzą typów to para jest karana -3 pkt.
i dodany punkt przez Ted&#39;a:

1) Pierwsze kolejki były &#39;przejściowe&#39; od teraz każdy ma podawać buka, parę oraz AKO , jeśli tego nie będzie = 0
To mimo wszystko wychodzi na to, że mbmartin ma 0 , więc ma tym samym remis z Hajdukiem. Fakt faktem, przyznaję typy są wręcz skopiowane. Może mbmartin nie miał czasu i wybrał coś na szybko od kolegi, co nie zmienia faktu, ze przez wszystkie kolejki podawał.

Sporów rozwiązywać nie mam zamiaru, a że wraz z Hajdukiem jestem w Lidze Mistrzów, nie robi mi różnicy pozycja. Mimo tego, że są za nią nagrody.
 
Do góry Bottom