>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dlaczego moje typy na 12 kolejkę nie zostały uznane !
Bo typy można podawać dopiero po zakończeniu poprzedniej kolejki, a każda trwa do 8:00.Nie wolno podawać typów gdy się toczy jeszcze poprzednia kolejka.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
czy jeśli mój przeciwnik zagrał w meczu over 2,5 to ja mogę zagrać w tym samym meczu under 1,5 samych gospodarzy?
Moim skromnym zdaniem nie możesz. Overy/undery tylko w całym meczu, nie na daną drużynę.

16. W każdym z meczów można typować następujące zdarzenia:
- 1, x, 2.
- under / over
- podwójna szansa 1X, X2, 12
- Czy oba zespoły strzela gola
- Czy dany zespół strzeli/ nie strzeli gola
- handicapy (nie dotyczy asianów:! ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
niepamietam kto jest opiekunem naszej grupy wiec zglaszam tu ????
hej wydaje mi sie, ze Edyp powinien miec w naszej lidze 30pkt, liga nr 8
Ja z Ajaxem jestem Waszym opiekunem. Liczba punktów Edypa się zgadza bowiem jego porażka w drugiej kolejce została unieważniona na skutek dyskwalifikacji jego przeciwnika. Tym sposobem Edyp dostaje 3 punkty ???? // pestka7
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
hej wydaje mi sie, ze Edyp powinien miec w naszej lidze 30pkt, liga nr 8
8 liga Aktualizacja tabeli po 12 kolejkach , sprawdzać 4 użytkowników już definitywnie zakończyło grę więc ewentualne ich zwycięstwa zostały unieważnione.
dostałem 3 pkt za anulowany mecz z wykluczonym użytkownikiem Cavior - stąd 33 pkt ????
i jeszcze pytanie co do mojego typu na under 1,5 gola Barcelony...
jeden użytkownik odpisał mi, że typ OK
drugi, że już chyba nie...
proszę o głos moderatora... to w razie potrzeby do 20:44 zmienię mój typ...
Typujemy tylko zdarzenia podane w regulaminie ???? // pestka7
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
dostałem 3 pkt za anulowany mecz z wykluczonym użytkownikiem Cavior - stąd 33 pkt ????

i jeszcze pytanie co do mojego typu na under 1,5 gola Barcelony...
jeden użytkownik odpisał mi, że typ OK
drugi, że już chyba nie...
proszę o głos moderatora... to w razie potrzeby do 20:44 zmienię mój typ...
aha okej ????


ale wydaje mi sie ze typu nie bedziesz mogl zmienic, bo powinienes sugerowac sie regulaminem, ktory mowi jasno, ze takiego typu podac niemozesz, po drugie mowi ze nie mozna typow zmieniac, czytaj regulamin, a nie wypociny jednego czy drugiego usera! pzdr
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Informacja dla ligi 4, wyjeżdżam dzisiaj i tabele możliwe że uda mi się zrobić najwcześniej w sobotę, jeśli nie, stanie się to dopiero w niedzielę około 12-13 ;)
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f413/liga-nr-8-a-90441-7.html#post3574119
w takim razie proszę o zmianę 1 typu na:
Barcelona - Bayern under 2,5 2,70
Nie wiem czy mogę zmienić. Jeśli nie to trudno. Decyzję zostawiam moderatorom. Na swoją obronę dodam tylko, że najpierw spytałem czy taki typ mogę oddać. Dostałem odpowiedz, że tak, więc go oddałem. Potem ktoś inny napisał, że nie mogę. Moja wina, że nie czekałem na odpowiedź moderatora, ale czasem zdarza się, że akurat nikogo nie ma i na odpowiedź się czeka kilka godzin. Poza tym nie jest to zmiana taktyczna. Nie zmieniam typu na niższy kurs, bo taki mi wystarczy do pokonania przeciwnika. Nie zaczął się jeszcze żaden z moich 5 meczy, więc myślę, że ewentualna zmiana jest fair w stosunku do przeciwnika. To tyle. Czekam na odpowiedź. ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f413/liga-nr-8-a-90441-7.html#post3574119

w takim razie proszę o zmianę 1 typu na:
Barcelona - Bayern under 2,5 2,70

Nie wiem czy mogę zmienić. Jeśli nie to trudno. Decyzję zostawiam moderatorom. Na swoją obronę dodam tylko, że najpierw spytałem czy taki typ mogę oddać. Dostałem odpowiedz, że tak, więc go oddałem. Potem ktoś inny napisał, że nie mogę. Moja wina, że nie czekałem na odpowiedź moderatora, ale czasem zdarza się, że akurat nikogo nie ma i na odpowiedź się czeka kilka godzin. Poza tym nie jest to zmiana taktyczna. Nie zmieniam typu na niższy kurs, bo taki mi wystarczy do pokonania przeciwnika. Nie zaczął się jeszcze żaden z moich 5 meczy, więc myślę, że ewentualna zmiana jest fair w stosunku do przeciwnika. To tyle. Czekam na odpowiedź. ????
jakbys przeczytał regulamin wszystko byś wiedział, miałem kiedyś podobną sytuację w którejś z edycji, wtedy nie bylo mowy o jakiejkolwiek zmianie, jesli moderatorzy Ci to zalicza, bedzie to oznaczalo, ze regulamin nie jest rowny dla wszystkich, pzdr
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Czytam regulamin 3 raz i nie widzę pkt, który zabrania zmiany typu. Do tego przeglądam temat z pytaniami i widzę, że wielokrotnie typy były zmieniane przez moderatorów na prośbę użytkowników. Nie wiem czemu kolega radomiak tak negatywnie nastawiony. To tylko zabawa. ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Czytam regulamin 3 raz i nie widzę pkt, który zabrania zmiany typu. Do tego przeglądam temat z pytaniami i widzę, że wielokrotnie typy były zmieniane przez moderatorów na prośbę użytkowników. Nie wiem czemu kolega radomiak tak negatywnie nastawiony. To tylko zabawa. ????

hmm wydawało mi się, ze widnial taki punkt, ale jesli go nie ma to nie ma problemu. Sytuacja, którą opisałem miała miejsce w ktorejs z edycji i wydaje mi sie ze wtedy taki punkt był, bo możliwosci zmiany niemialem, pzdr
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
mam jedno pytanko do opiekunów konkursu ???? bo prawdopodobnie taka sytuacja będzie miała miejsce w grupie co rozliczam, jest osoba zdyskwalifikowana i czy jeśli inny użytkownik nie podał typów w pojedynku z osobą zdyskwalifikowaną dostaje z nim +3 punkty, czy zostają -3 ?? ???? pozdrawiam
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
mam jedno pytanko do opiekunów konkursu ???? bo prawdopodobnie taka sytuacja będzie miała miejsce w grupie co rozliczam, jest osoba zdyskwalifikowana i czy jeśli inny użytkownik nie podał typów w pojedynku z osobą zdyskwalifikowaną dostaje z nim +3 punkty, czy zostają -3 ?? ???? pozdrawiam
Jeżeli zdyskwalifikowany user wygrał pojedynek z userem ,który NIE podał typów to obaj dostają po -3. Jeżeli natomiast zdyskwalifikowany user wygrał a przegrany podał również typy (nawet jeżeli jego AKO wynosiło 0) to +3 punkty otrzymuje przegrany tego pojedynku a zdyskwalifikowany -3. ????
 
snajp 536,7K

snajp

Użytkownik
LIGA Nr.6
Sytuacja przedstawia się następująco:
- mamy na pewno dwóch zdyskwalifikowanych ; prof oraz owenzks i jak na razie nikt nie skorzysta z dodatkowych punktów za pojedynki z tymi userami.
- Jeśli user milan78 nie poda typów do jutra godz 8 :00 zostanie zdyskwalifikowany i w tym przypadku dodatkowe punkty +3 otrzyma user Moniek131 za kolejkę 10-tą.
Tabela powinna się pojawić jak zwykle jutro wczesnym rankiem,jeśli są jakieś wątpliwości pisać na PW.
E// : mała korekta; userzy milan78 oraz jeckob10 do tej pory nie podali typów w 7- iu kolejkach,jeśli nie będą typować jeszcze w jednej z ostatnich dwóch kolejek wtedy będziemy dodawać punkty za przegrane z Nimi pojedynki.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
pany (gr 5) jadę na majówkę, w sb wieczorem podlicze albo w nd jak najwcześniej, mam nadzieję, że wybaczycie ;)
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Co w sytuacji jak pomyliły mi się dni i mam same minusy !!! a rywal wogóle nie podał typów to ja mam 3 pkt czy jako remis ?
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Co w sytuacji jak pomyliły mi się dni i mam same minusy !!! a rywal wogóle nie podał typów to ja mam 3 pkt czy jako remis ?
będziesz i tak miał 3 punkty za ten mecz, bo rywal zostaje zdyskwalifikowany ???? nie podał już typów w 8 kolejkach . pozdro
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Liga nr 2 - ogarniete 13 kolejek... jestem na wyjazdach ale ogarne sobotnia kolejke w niedziele, postaram sie w miare szybko ????
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
kolejka 13 podliczona, tabelę zrobię w niedziele rano przed ostatnią kolejką, użytkownik pancio zdyskwalifikowany
 
W 13

wsl90

Użytkownik
Nie wiem czy to istotne czy nie, ale w razie czego prosze o dopisanie w moim poście daty. ????
czyli będzie tak: 14 kolejka 04.05.2013
done, wiem, ze jestes w grupie ktora obsluguje, ale jakbys podal linka by bylo szybciej ???? // mp
 
Do góry Bottom