>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Nie żebyście odebrali to, że znów się czepiam, ale na trzy, istotne kolejki przed końcem, tabelki przydałyby się we wszystkich ligach ????
JR08: Będzie dzisiaj tabela ;)
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
niestety ale tak zostanie, mogłeś je podać na pw osobom odpowiedzialnym za konkurs
Co by to zmieniło ? Przecież to jeden ****, czy wkleiłem to o 21:XX czy zrobiłby to moderator o 8:00.

dziadostwo.
ale co ja Ci poradze? Jest regulamin i jako osoba sprawdzajaca typy wymagam jego uwzglednienia... // mp
edit2 i tak wygrales pojedynek bo przeciwnik nie podaje typow od kilku kolejek...
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Dzięki kasztan za poprawienie ????
Wyniki, tabela gr. 5 po 12 kolejce gotowa. Doberman prawdopodobnie zostanie DNS, pozdrawiam resztę graczy, która gra &quot;uczciwie&quot; do końca i zaczyna również odpuszczać, co prawda chyba nie przekroczą połowy liczby kolejek, ale i tak poniosą pewnie jakieś konsekwencje.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
8 liga
Aktualizacja tabeli po 12 kolejkach , sprawdzać ???? 4 użytkowników już definitywnie zakończyło grę więc ewentualne ich zwycięstwa zostały unieważnione.
 
Z 788,4K
Mam pytanie za ten pojedynek
johnnygangsta ma 3 punkty a czy niepowinien miec minus 3.Typy podane 25.04/05,31 czyli po czasie po kolejke mozna bylo typowac 23.24.04.Prosze to wyjasnic jezeli sie myle


25-04-2013, 05:31 #120 johnnygangsta



Dołączył: 03.06.2006
Postów: 1,281
Reputacja: 90


10 kolejka 23-24.04
urbasag vs johnnygangsta

1.brak
2.brak
3.brak
4.brak
5.brak

AKO: 0.00
Betsafe

AKO:0
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
heja, w lidze nr 7 podliczone, zaraz tabelka + usunięcie zdyskwalifikowanych.
Podajemy typy w meczach z nimi oczywiście
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Mam pytanie za ten pojedynek
johnnygangsta ma 3 punkty a czy niepowinien miec minus 3.Typy podane 25.04/05,31 czyli po czasie po kolejke mozna bylo typowac 23.24.04.Prosze to wyjasnic jezeli sie myle



25-04-2013, 05:31 #120 johnnygangsta



Dołączył: 03.06.2006
Postów: 1,281
Reputacja: 90


10 kolejka 23-24.04
urbasag vs johnnygangsta

1.brak
2.brak
3.brak
4.brak
5.brak

AKO: 0.00
Betsafe

AKO:0
Wszystko jest ok. ????
25. Dany dzień konkursowy, w którym rozgrywana będzie kolejka liczymy od 8:00 do 8:00 kolejnego dnia.
Jest to zrobione ze względu na rozgrywki w Ameryce Płd, żeby można było je uwzględniać na ten sam dzień co mecze odbywające się w Europie.
Np.: 20 kolejka jest dnia 08.08 to typy można podawać z przedziału 8:00 dnia 08.08 do 8:00 09.08.
LICZY SIĘ CZAS ROZPOCZĘCIA SPOTKANIA.
Tak więc typy ,mógł podać max do godziny 8:00 dnia następnego czyli właśnie do 25 kwietnia
 
Z 788,4K
Ja rozumiem ze mozna podac typy na mecze do nastepnego dnia do 8,00.Tylko czy jak jest kolejka przykladowo 10-11 to typy czasem niemusza byc podane do 11 do 24,00 a mecze moga byc 12 do 8,00
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Nie. Przykładowo mamy dziś 20 kolejkę a jutro 21. Tak więc typy na dzisiejszą kolejkę możemy podawać do jutra, do godziny 8 włącznie. Każdy podany typ bądź mecz , który rozpocznie się PO godzinie 8 jest uznany za błędny i nie zaliczany. Jeżeli jednak podamy go przed godziną 8 lub równo o 8:00 jest zaliczany. ???? Teraz rozumiesz? ????
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f413/liga-nr-3-a-90436-10.html#post3571452
Ma ma pewne wątpliwości, proszę zapytać wyżej postawione osoby, bo W meczu Brechin - Albion nie było normalnie okrełśonego handicaapu tylko margines zwycięstwa, ( nie wiem dlaczego akurat tak było) Wygrała drużyna gospodarzy 2-0 tak jak chciałem. prosz eo zaliczenie tego typu jako zgodnego z regulaminem , no chyba że sie nie da, Proszę o rozpatzrenie, nie było innych meczy abym intuicyjnie cos postawił , a tutaj handicap jest tylko tak dziwnie ukryty, .... Sam juz nie wiem co sądzić o tym. Ewidentnie to złamanie regulaminu na pewno nie jest , ale prawnik
wnik mógłby sie doczepić stąd moje wątpliuwości
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
czy jeśli mój przeciwnik zagrał w meczu over 2,5 to ja mogę zagrać w tym samym meczu under 1,5 samych gospodarzy?
 
Do góry Bottom