>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

edyp 186

edyp

Użytkownik
ale tych meczy we wtorek i środę.... :/
nie lepiej półfinały w weekend, a finały za tydzień... będzie jeszcze ekstraklasa, 1 liga, la liga...
a tak w decydującym etapie tj. półfinałach musimy grać jakieś egzotyczne ligi :/
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
La Liga gra w ten weekend ostatnią kolejkę niestety. ???? W środę oferta dość bogata, czwartek także całkiem przyzwoity jak na tę porę więc zagramy teraz. Potraktujcie to jako pewien, dodatkowy szczebel trudności. ???? Powodzenia wszystkim półfinalistom!
 
P 5

piostar

Użytkownik
W moim spotkaniu półfinałowym Ligi Mistrzów zostało mi policzone Koper jako wygrana. Chciałbym, lecz niestety przegrali 0-1. Proszę poprawić i zmniejszyć bilans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
W moim spotkaniu półfinałowym Ligi Mistrzów zostało mi policzone Koper jako wygrana. Chciałbym, lecz niestety przegrali 0-1. Proszę poprawić i zmniejszyć bilans.
poprawione , brawo za uczciwość ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
No i zbliżamy się do końca. Tematy na finały otworzone, można już typować. POWODZENIA! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 5

piostar

Użytkownik
Niestety znów muszę zareagować. W pojedynku finałowym Kaizer owszem wygrało ale po dogrywce, więc typ nietrafiony niestety. I tym razem policzone za dużo na moją korzyść.
poprawione ,dzięki ???? // p7
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Mimo, że mecze jeszcze trwają poznaliśmy już zwycięzców VII edycji Uczty Piłkarskiej.

Zwycięzcą Ligi Mistrzów został geryx!
Zwycięzcą Ligi Europejskiej został mucios88!
Gratulujemy:!:

Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom za pasjonujące rozgrywki, moderatorom za pomoc w prowadzeniu faz grupowych oraz administracji za zorganizowanie konkursu z bardzo fajnymi nagrodami. Mam nadzieję, że spotkamy się na jesienni w VIII już edycji Uczty Piłkarskiej.
Jeszcze raz wielkie DZIĘKI :!: :!: :!: ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 277

geryx

Użytkownik
dzięki, jak to się mawia przy takich okazjach- zupełnie się nie spodziewałem zaczynając zabawę:?
pochwały i podziękowania dla prowadzących konkurs oraz oczywiście dla sponsora
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Siemka ! Brakuje ciągle jednego loginu z grupy 7. Wysłałem tej osobie PW i czekam na odpowiedź. Jak podeśle od razu lista idzie do Marcina.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ok, ostatnia sprawa z mojej strony, a więc loginy została ogarnięta i przesłana do Marcina. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za konkurs! Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom