>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W jakim celu ustawiony jest kurs maksymalny? Rozumiem że w niektórych konkursach jest to potrzebne ale w skokach czy biathlonie? Na zwycięzce jutrzejszego konkursu są kursy 2,50 i 5,00, reszta jest powyżej maksymalnego kursu...
dawid// była masa konkursów, gdzie uerzy nie mieli szans na wysokie miejsce to celowali na pałę w kursy over @25 i jakimś fartem wchodziło pomimo tego że wcześniejsze 20 typów nie weszło i wygrywali konkurs. Nie na tym to polega, maksymalny kurs jest po to by w miarę sensowny sposób wyłonić najlepszych typerów z danej dyscypliny.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Zrobiłem bałagan ze skokami prosz o usuniecie pierwszego typu i skorygowanie drugiego
dawid// nie ma linku do postu, nie ma zmian.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
W terminarzu jest Klingenthal wiec powinno sie liczyć..
Sytuacja wyszła tak że opiekunowie konkursu dali cała, jest godzina 11 a skoki o 15, biatlon o 17 a tematów nie ma, wiec je pozakładałem, powodzenia!
 
premqu 8

premqu

Użytkownik
Niedługo się kończy 3 kolejka, 2 nie podliczona. Konkurs stoi w miejscu, nie wiadomo z jakich przyczyn. Proszę o wypowiedzenie się o tą sprawę, rozumiem każdy jest człowiekiem ma życie prywatne i problemy, ale są też obowiązki, z których też trzeba się wywiązywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Podliczona 2 kolejka biathlonu, sprawdźcie czy wszystko gra.
@Up wszystko będzie nadrobione raczej w ten weekend.
 
premqu 8

premqu

Użytkownik
levy chyba zasnął w tym konkursie ...
dawid// to czy Levy śpi czy może siedzi nie powinno Cie obchodzić, sam możesz się wykazać, bo u kogoś jakieś niedociągnięcia to łatwo wytykać a samemu nic nie wnosić na forum.
 
premqu 8

premqu

Użytkownik
dawid, ale przykładowo jeśli się zgłaszasz na Administratora konkursu to Twoim obowiązkiem jest na bieżąco tego konkursu pilnować. A dlaczego ja mam wnosić coś na forum? Wnoszę Typy i czasami analizy, po to jest te forum jakby nie patrzeć. A konkursu się pilnuje bo to jest obowiązek jak chodzenie do pracy, szkoły czy chociażby posprzątać dom... Bo jeśli ja czegoś się podejmuje to staram się to wykonać za wszelką cene... Takie jest Moje zdanie, Polska to wolny kraj, więc mogę wygłosić (napisać) co myślę.
 
Do góry Bottom