>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Toć napisałem &#39;Dziękujemy ;)&#39;
Innym przepuściłeś, więc myślałem, że nie będzie problemu z dodaniem linku, ale trudno. Pozdrawiam ;)
Dodałem, ale następnym razem link, szanuj nasz czas, poza tym mogłeś teraz podać link ;)
W tabeli aktualizacja będzie przy następnej kolejce, ale więcej info u Levego jak by co.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
premqu 8

premqu

Użytkownik
Dzięki alkooterror ???? Wielkie Dzięki
Przepraszam ale przy oddawaniu typu na Biathlon nie chcący o minutę wcześniej wpisałem start biegu ???? Powinno być 16:15 a wpisałem 16:14, myślę, że to nie jest zbyt duży problem?
dawid// krótko mówiąc nie zawracaj gitary takimi sprawami ????
aa i jak reklamujecie swoje typy to link do posta :!:
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Jestem w ekipie konkursowej z userem Levy. Niestety, po wczorajszym incydencie( nie wiem o co dokładnie chodzi) Levy mi napisał że przestaje być aktywnym uczestnikiem forum, i żebym grał sam. Ja podejmując próbę rywalizacji w tym konkursie grałem z Levy&#39;m ponieważ zna on się na biathlonie, natomiast ja operuję dyscypliną Skoki Narciarskie, a o wyżej wymienionym Biathlonie nie mam pojęcia. W związku z tym, czy mogę sobie dobrać osobę w trakcie rywalizacji?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jestem w ekipie konkursowej z userem Levy. Niestety, po wczorajszym incydencie( nie wiem o co dokładnie chodzi) Levy mi napisał że przestaje być aktywnym uczestnikiem forum, i żebym grał sam. Ja podejmując próbę rywalizacji w tym konkursie grałem z Levy&#39;m ponieważ zna on się na biathlonie, natomiast ja operuję dyscypliną Skoki Narciarskie, a o wyżej wymienionym Biathlonie nie mam pojęcia. W związku z tym, czy mogę sobie dobrać osobę w trakcie rywalizacji?
Cześć. Niestety nie ma takiej możliwości. Bo jeśli zdobyli byście nagrodę to nie było by możliwości podziału jej. Możesz kontynuować grę samemu, pobierając galante peffki biathlonowe z działu :cool: albo namówić Levego na jak najszybszy powrót, bo i tak wróci prędzej czy później ;):grin:
 
Do góry Bottom