>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

S 7

scyzoryk73

Użytkownik
nie mam zamiaru sie kłócic, widzę że jakaś dyskusja odnośnie moich analiz. W regulaminie jest tak napisane:
&quot; Zgodnie z nowym trendem na forum, my również będziemy nagradzać aktywność na forum. Do postu linkujemy po prostu link do naszej analizy odnośnie meczu MŚ w najlepszym dziale na forum, ..&quot;

ja to rozumiem ,że ma to buc analiza odnośnie mistrzostw i nie pisze,że musi byc ona związana z moim typem konkursowym. Są to dodatkowe punkty za ogólną aktywność/ zainteresowaniem tymi mistrzostwami , nie wpisanie tylko typów. Tyle z mojej strony , powodzenia wszystkim ;)
z korzystając z okazji rozbawił mnie wpis jednego z user-ów ????
4.Dania - Tunezja Wynik pierwszej połowy - handicap H(0 - 0.5) Typ: Turcja 5.30 Tobet
????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
podliczone dzis, wpisane osoby do top16, zrobiona tabelka do top16 (nie ma sensu wrzucac, po 1. dniu sie wsadzi), zalozony temat na jutro.
dziwi brak typow paru osob majacych szans na awans, ale OK.
powodzenia wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 224

dboniem

Użytkownik
Czy teraz w TOP16 typy mogą się powtarzać (1 lub 2 jeśli ktoś typuje jako 13-sty, 15-sty), tzn. nie ma już rywalizacji w parach, jeśli dobrze zrozumiałem każdy do dnia finałowego może postawić 6 kuponów (max)?
I na podstawie bilansu z tych 6 dniu rozgrywek dodaje się bilans z trzech rund kwalifikacyjnych i wylicza ogólny współczynnik?

Tak, jasne że te typy będą się powtarzać zwłaszcza biorąc pod uwagę taką a nie inną ofertę głównego sponsora konkursu. Oczywiście liczna typów min i max każdego dnia pozostaje bez zmian. O końcowym miejscu decyduje bilans uzyskany podczas wszystkich dotychczasowych rund (począwszy od 1/64 finału) + rzecz jasna TOP 16 + typy długoterminowe. Jeśli dobrze liczę to macie jeszcze po min 10 typów do zagospodarowania.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale dlaczego tabelka jest nie wrzucona ? Wg mnie powinna być wrzucona co by każdy miał obraz gry jak wygląda tabela...Swoją drogą uważam, że typy długoterminowe są za bardzo punktowane...150 pkt za coś tam to jest dużo...Powinno być jako dodatek po 20-50. Takie skromne moje zdanie.
A odnośnie tych analiz to rozumiem, że stawiam np na Polskę i Francję a analizę sobie napiszę na zwycięstwo Argentyny z Chile i dostaje 50 pkt ? Bo szczerze byłem przekonany, że analiza ma się odnosić do typów podanych w konkursie...
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Powtarzam pytanie
4 dzien 14.01.2013

Para 53
bot_13 - alkoterror

po 2: ⛔175

Mam pytanko dlaczego Egipt z Hiszpanią został zaliczony na minus?
1. Egipt (+4.5) v Hiszpania - 2 HT @ 1.75 Sportingbet 11-16 po HT czyli typ na plus
2. Australia (+11.5) v Węgry - 1 HT @ 1.85 Sportingbet

⛔200/⛔375

czyli po 3: ⛔200

Z góry dziękuję za odp.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Pierwszy dzień TOP16 podliczony. Ew błędy i niedopatrzenia zgłaszajcie tutaj bądź na PW.
:!: Temat na drugi dzień TOP16 założony. Zwróćcie uwagę że jest on rozbity na wtorek i środę. Zatem liczymy te 2 dni jako jeden czyli na te 2 dni przysługują wam łącznie min 2 a max 4 typy. Oczywiście wszystkie muszą znaleźć się w jednym poście. Także apeluję o rozwagę podczas typowania aby nie było później niedomówień.
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
u mnie chyba jest błąd - chodzi o punkty za faze pucharowa
http://forum.bukmacherskie.com/f408/trzeci-dzien-1-16-20-01-a-86956.html#post3336047
to link do mojego podliczenia z 1/16 (fazy pucharowej)
prosilbym o sprawdzenie, jesli cos mieszam to przepraszam
u mnie chyba jest błąd
chodzi mi o pkt w tabeli ????


No skoro wpisałeś sobie wczoraj bilans 1/16 zamiast całej fazy pucharowej to nie dziwota.
Twój bilans : -160+106+307 (faza pucharowa) - a Ty wpisujesz nam jedynie to 307. Zatem nie dziwne że Ci się nie zgadza.
Czyli masz tak : 253 (faza pucharowa) + 192 + 125 = 570 już po 2. dniu TOP16.
 
B 4

bot_13

Użytkownik
I nadal nie poprawione. W głównej tabeli top16 ⛔339 a powinno być ⛔164
Jak długo można czekać
Powtarzam pytanie
4 dzien 14.01.2013

Para 53
bot_13 - alkoterror

po 2: ⛔175

Mam pytanko dlaczego Egipt z Hiszpanią został zaliczony na minus?

1. Egipt (+4.5) v Hiszpania - 2 HT @ 1.75 Sportingbet 11-16 po HT czyli typ na plus
2. Australia (+11.5) v Węgry - 1 HT @ 1.85 Sportingbet

⛔200/⛔375


czyli po 3: ⛔200
Z góry dziękuję za odp.

Słusznie prawisz. Poprawione
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Mój bilans z fazy pucharowej wygląda tak :
Bilans ogólny ✅392.3 [1/64&lt;&gt;⛔51.7 | 1/32&lt;&gt;✅80 | 1/16&lt;&gt;✅364]
natomiast w tabeli mam wpisane ⛔73

Ok, faktycznie masz rację. Nawet wiem gdzie tkwił błąd ???? . W każdym razie zostanie to poprawione przy następnym podliczeniu.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Wszystkie prośby o poprawę uwzględnione, dzisiejsze spotkania podliczone. Tam gdzie było to możliwe aktualny bilans podany i odnotowany w poprawionej tabelce.
Macie zatem swój aktualny bilans znany i potwierdzony. :!: Prosiłbym w tym momencie o wpisywanie w kolejnych dniach właśnie tego aktualnego bilansu co ułatwi przyspieszy podliczanie. W każdym podliczeniu będzie teraz zarówno podliczenie typów dziennych jak i tenże aktualny bilans całego konkursu.
Jeśli coś się komuś jeszcze nie zgadza niech pisze byle w miarę szybko bo potem nie ręczę za szybką odpowiedź, przynajmniej ze swej strony :cool:.
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Mam pytanie jak będzie wyglądała końcówka turnieju ?
Zostały już tylko 2 dni typowania dla wszystkich ?
Tylko TOP 4 weźmie udział w dodatkowym dniu typowania ?
Miejsce 1-2 gra o pudło, a 3-4 o brąz ?
Czy liczy się ich dotychczasowy bilans czy ten jeden typ przesądzi o tym czy skończymy na 1 bądź 2 miejscu i analogicznie w drugiej parze 3 lub 4 miejscu ?
I jak z dodawaniem pkt za typy długoterminowe jeżeli bierzemy pod uwagę zajęte miejsce jeszcze przed rozegraniem finału ?
Sorry za gradobicie pytań ale nie do końca jest to dla mnie jasne i potrzebuje &quot;oświecenia&quot; w tych kwestiach ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nie ma żadnego punktu decydującego o tym, że typuje 4 czy 8 userów, typuje cała 16.
Dodawanie pkt za długoterminówki po turnieju.
Myślę nad tym, żeby na jutro dać Wam max 2 typy na jedno i jeden na drugie spotkanie, czyli razem 2-3, bo trochę mogłoby to przewrócić tabelę, ale póki co to mój pomysł.
 
Do góry Bottom