>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

D 224

dboniem

Użytkownik
12. Punktacja typów długoterminowych:
150 punktów za wskazanie miejsca drużyny
50 punktów za umieszczenie drużyny w gronie półfinalistów (np. mamy Francję na I miejscu, a ona zajmuje miejsce IV - wtedy otrzymujemy 50 punktów)
100 punktów za wskazanie zawodnika najlepszego na danej pozycji
200 punktów za wskazanie króla strzelców
150 punktów za wskazanie MVP
Tak dokładnie będzie wyglądać dodawanie punktów za trafione typy długoterminowe, czy będą to nieco zmniejszone ?
Jeśli tak to zrobi się bardzo ciekawie, bo można dostać mnóstwo punktów z tego tytułu i znacząco poprawić sobie miejsce w tabeli.
Czy istnieje górna granica, maksymalna, po której nie można już więcej dodać punktów do tabeli?
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Nie ma żadnego punktu decydującego o tym, że typuje 4 czy 8 userów, typuje cała 16.
Dodawanie pkt za długoterminówki po turnieju.
Myślę nad tym, żeby na jutro dać Wam max 2 typy na jedno i jeden na drugie spotkanie, czyli razem 2-3, bo trochę mogłoby to przewrócić tabelę, ale póki co to mój pomysł.
a jak czytać ten fragment regulaminu ?
&quot;(mecz o 3. miejsce, finał to oczywiście inna bajka, bo wówczas rozgrywany jest tylko jeden mecz i podajemy jeden typ).&quot;
W jaki sposób będzie się to odbywało ?
Na koniec mistrzostw, po podliczeniu typów długoterminowych miejsca 1-2,3-4 walczą o wyższą pozycję na finiszu i odbywa się to pojedynkiem na jeden typ ?
np. w całym konkursie zająłeś 2 miejsce ale wygrywasz &quot;pojedynek rewolwerowy&quot; i wskakujesz na 1 lokatę (taka sama sytuacja przy graczach 3-4)?
Nie kumam tego do końca (albo rozkminiam to w nie tą stronę) ;)
Co do typów na jutro to moim skromnym zdaniem przy 2 meczach, 1-2 typy wydawałyby się adekwatne do ilości rozgrywanych meczy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
MeHow za bardzo kombinujesz...Jest rozgrywany mecz o 3 miejsce i finał i każdy może to typować i normalnie są dodawane lub odejmowane pkt za te mecze...Z tym że adqs napisał, że być może będą po 2 typy z 1 meczu możliwe do podania. Ot tyle. Gdzie Ty masz jakieś pojedynki czy że tylko 1wsza 4ka podaje ?
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
MeHow za bardzo kombinujesz...Jest rozgrywany mecz o 3 miejsce i finał i każdy może to typować i normalnie są dodawane lub odejmowane pkt za te mecze...Z tym że adqs napisał, że być może będą po 2 typy z 1 meczu możliwe do podania. Ot tyle. Gdzie Ty masz jakieś pojedynki czy że tylko 1wsza 4ka podaje ?
Faktycznie chyba popłynąłem z fantazją trochę :grin:
ale ciekawa wizja swoją drogą :cool:
 
D 224

dboniem

Użytkownik
I jeszcze dorzuce pytanie, czy punkty z zakładów długoterminowych doliczane do rostrzygnięcia konkursu będą brane pod uwagę tylko dla graczy z TOP 16 ?
Bo jeśli ktoś kto odpadł w 1 rundzie (ma np. bilans -100 i trafi wszystko to może mieć nawet 1 miejsce)
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
I jeszcze dorzuce pytanie, czy punkty z zakładów długoterminowych doliczane do rostrzygnięcia konkursu będą brane pod uwagę tylko dla graczy z TOP 16 ?
Bo jeśli ktoś kto odpadł w 1 rundzie (ma np. bilans -100 i trafi wszystko to może mieć nawet 1 miejsce)
Punkty z longtermów wliczamy jedynie do bilansu uczestników fazy TOP16 aczkolwiek podliczamy wszystkie długoterminówki ponieważ:
Najlepszy bilans długoterminówek (może być spoza TOP16): 50 PLN
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
proszę o dopisanie kursu 1.75 do typu poniżej 53,5 w spotkaniu Dania - Chorwacja, dzięki.
kapszti // zrobione ale czy tak ciężko link wkleić?...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
spoko, następnym razem wkleję ;)
mam pytanie (być może było już o tym wcześniej, nie czytałem całego tematu) czemu niektórzy oddają jeden typ ze sportingbet a drugi z tobet skoro jest napisane że 2 muszą być ze sportingbet, a ewentualnie kolejne mogą być z tobetu...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
mam pytanie (być może było już o tym wcześniej, nie czytałem całego tematu) czemu niektórzy oddają jeden typ ze Sportingbet a drugi z Tobet skoro jest napisane że 2 muszą być ze Sportingbet, a ewentualnie kolejne mogą być z tobetu...
Bo są tylko 2 spotkania w ofercie ?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja nie wiem czy było tak wcześniej, nie interesowały mnie typy innych poza moimi przeciwnikami, teraz na to zwróciłem w fazie finałowej, od początku typowałem dwa typy ze sportingbet + ewentualnie coś z tobet, w ten właśnie sposób rozumiejąc regulamin oddawania typów.
&quot;Można podać 2, 3 lub 4 typy, z czego dwa mogą pochodzić z oferty Tobetu, zaś pozostałe 2 mają pochodzić z Sportingbet.&quot;
jeśli wcześniej także w ten sposób ktoś nie oddawał typów to znaczy że było to niezgodne z regulaminem.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
teraz widzę że w regulaminie jest zapis: &quot;W przypadku typowania dwóch spotkań, jedno może być z oferty jednego, drugie z oferty drugiego.&quot;
sugerowałem się niestety ciągle postem rozpoczynającym dany dzień typowania.
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
dopiero wrocilem do domu, wiec przegapilem mecz o 3cie miejsce.
i mam pytanie, czy w zwiazku z tym:
W tym temacie podajemy typy na czternasty dzień Mistrzostw Świata Hiszpania 11-27.01. Można podać 2, 3 lub 4 typy,
nie moge podac typu na jutrzejszy final ?
czy moge podac 2 typy na final?
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
nie moge podac typu na jutrzejszy final ?
czy moge podac 2 typy na final?
Oczywiście że możesz podać typ na finał. Jasnym jest również że może być to co najwyżej jeden typ bo to akurat wynika z regulaminu. Zatem podajesz 1 typ a za brak drugiego typu (czyli min 2 typów na dzień) masz niestety ⛔100.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
nie moge podac typu na jutrzejszy final ? czy moge podac 2 typy na final?
Oczywiście że możesz podać typ na finał. Jasnym jest również że może być to co najwyżej jeden typ bo to akurat wynika z regulaminu. Zatem podajesz 1 typ a za brak drugiego typu (czyli min 2 typów na dzień) masz niestety 100.
Z tego co pisaliście Unicaja to można było podawać po 2 typy na 1 mecz w tej fazie ?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tabela zaktualizowana, policzone długoterminówki TOP16, reszta w najbliższym czasie.
e: Loginy z sb do mnie
 
Do góry Bottom