>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Marcin pisał że do dzisiaj czeka z nickami więc pewnie wszystko za jednym zamachem załatwi żeby mieć mniej roboty.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Vouchery zostały wysłane.
Betsson wprowadził zmiany, voucher o danym nominale można wygrać/aktywować tylko raz w danym konkursie.
Jeśli nie macie manualnie dopisanych nagród to niestety przepadają.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czyli skoro ja mam 3 nagrody o różnych nominałach to nic mi nie przepada?
Wpłaciłem kasę wcześniej i skorzystałem z bonusu podwojenia. Teraz mi wyskakuje przy wpisaniu kodu &quot;Twój bonus w Zakładach jest już aktywny i nie możesz aktywować innego. Wykorzystaj obecny bonus i następnie aktywuj swój voucher.&quot; Czyli muszę obrócić tamto 6x żeby skorzystać z jednego vouchera i za każdym razem robić tak samo?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
ja wygrałem drugi 99 i nie dopisali, nie da się nawet załatwić tego vouvhera za 2 miejsce którego jeszcze nie realizowałem?
trochę kulawo ze strony buka że po konkursie nagle zmienia zasady, zwłaszcza że 20 dni z wyprzedzeniem depo wymaga.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli nie macie manualnie dopisanych nagród to niestety przepadają.
Trochę z tym pośpieszyłem. Na tą chwile nagrody są &quot;zawieszone&quot;, ale jutro postaram się pozytywnie sprawę załatwić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W poniedziałek powinni Ci dopisać nagrodę do konta.
Pozostali otrzymali vouchery o ciut niższym nominale.
 
Z 582K
W poniedziałek powinni Ci dopisać nagrodę do konta.
Pozostali otrzymali vouchery o ciut niższym nominale.
Dalej nic niemam i niewiem czy mozna jeszcze liczyc na ten bonus.Euro sie zaczyna i przydalbysie.Prosze o wyjasnienie tej sprawy
 
Z 582K
Dziękujemy za kontakt z Betsson.
Z informacji jakie uzyskaliśmy w Panskiej sprawie wynika, iż został Pan poinformowany przez administratora forum, iż nie może Pan dostac 2 razy vouchera na taka sama kwote.

W razie jakichkolwiek nieprawidłowości z tym związanych, prosimy skontaktować się z administratorem, który w razie potrzeby wyjasni tą sytuację z pracownikiem naszej firmy odpowiedzialnym za promocję.

Jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania, proszę skontaktować się z nami ponownie, a my z przyjemnością udzielimy odpowiedzi.
Serdecznie pozdrawiam
Karolina
Betsson Support


Taka dostalem odpowiedz z betsson.Przeciesz mialem miec dopisny bonus recznie.Prosze w koncu wyjasnic czy mi sie nalezy bo bylo mowione ze tak
 
Z 582K
Widze ze z tego bonusu to beda nici.Trudno tylko szkoda ze wygralem konkurs i niedostalem nagrody.Prosze tylko potwierdzic ze niedostane tego bonusu.Mozna bylo przyznac ten bonus nastepnemu w klasyfikacji,a betsson troche zawiodl
 
Do góry Bottom