>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Otóż mam taką propozycję żeby w rubryce wyniku (jak i wyniku 1 polowy) wprowadzić oznaczenie 3 lub więcej dla wiekszej ilości goli danej drużyny. Bo przecież przy wysokich wynikach to jaka to różnica czy będzie 3 czy 4 zero? Bardziej to będzie z duchem gry moim zdaniem.
Szczerze ?? Czytam to kolejny raz i nie rozumiem o co chodzi... Poza tym domyślam się, że jakąś zmianę masz na myśli, a zasad gry w trakcie się nie zmienia...
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Szczerze ?? Czytam to kolejny raz i nie rozumiem o co chodzi... Poza tym domyślam się, że jakąś zmianę masz na myśli, a zasad gry w trakcie się nie zmienia...
Może niejasno się wyraziłem, najlepiej będzie pokazać to na przykładzie. Chodzi mi o to zeby to było podobnie rozwiązane jak np w Totogolu w ofercie Totomixa, jak np na tym kuponie:
http://totolotek.pl/totogol/wyniki/z3/454
Czyli jesli gracz spodziewa się ze jedna drużyna strzeli 3 lub więcej goli to zaznacza np. 3+ i wtedy niezależnie czy padnie 3 czy 7 goli (a liczba goli drugiej drużyny tez poprawnie wytypuje) to &quot;trafia&quot; typowanie. Bo teraz kiedy ktoś typuje np wynik 5:1 a będzie 6:1 to jest to błedny typ a różnica przecież niewielka.
Oczywiście zdaje sobie sprawę że to mało ważne może, bo Esktraklasie mało pada wysokich wyników, ale jednak się zdarzają (vide piątkowe mecze). Reguł w trakcie gry się nie zmienia, ale przecież jak się domyślam będą nastepne edycje konkursu. Propozycja do rozważenia, moim zdaniem. Pozdrawiam.
O(M); aha, no teraz wiem, o co chodzi... No na przyszłość do rozważenia:spokodfhgfh:, teraz nie...
 
Z 582K
W czwartej kolejce zdobylem 29 puktow i dlaczego niema mnie na liscie zwyciezcow
O(M) ; odpowiedziałem na PW, ale odp i tu. kar512 podobny przypadek, raz dostaliście nagrody trochę na wyrost, jednak poprawy co do ilości i jakości postów na forum nie ma, więc tym razem administracja podjęła decyzję o nie przyznaniu Wam nagród. Zachęcamy do poprawy aktywności zarówno Was jak i pozostałych, bo jeszcze parę osób obeszło się smakiem nagród w tej kolejce i taka selekcja będzie prowadzona przez cały okres trwania konkursu. pzdr
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
5. kolejka podliczona.
Niech każdy rzuci okiem, czy wszystko gra (jeżeli nie, to piszcie - najlepiej na PW). Poczekam i jutro popołudniu podam TOP3 kolejki.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
6. kolejka podliczona.
Niech każdy rzuci okiem, czy wszystko gra (jeżeli nie, to piszcie - najlepiej na PW). Poczekam i jutro popołudniu podam TOP3 kolejki.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Chcialbym sie zapytac o ten voucher, jest napisane ze wplata powinna byc co najmniej 10 dni przed. A moze to byc rok temu? Kiedys tam gralem troche. Czy musza byc tez te srodki na koncie, zeby skorzystac z vouchera czy w razie czego wystarczy wplata?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lista za kolejki 3-6 została wysłana do betsson.
Do 24h otrzymacie vouchery (pod warunkiem, że był dokonany depozyt w ostatnim okresie).
edit: vouchery wysłane na priv.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
7. kolejka podliczona.
Niech każdy rzuci okiem, czy wszystko gra (jeżeli nie, to piszcie - najlepiej na PW). Poczekam i jutro popołudniu podam TOP3 kolejki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
czy jesli teraz bym napisal analize do tej kolejki liczylaby sie w pkt za 8 kolejke czy juz nie ?
BB: Liczyłaby się. Napisz i podaj linka. Jeżeli będzie dobra, to &quot;doczepi się&quot; ją do posta z typami.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli jutro będę w domu, to dokończę zaległą kolejkę i podliczę bieżącą, więc proszę/imy o cierpliwość i wyrozumiałość...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom