>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Można wiedzieć co jest rozumiane pod pojęciem &quot;dostateczna aktywność na forum&quot;? Będę wdzięczny za odpowiedź.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Arturro100(2842896] prosze o poprawę (mecz Podbeskidzie - Polonia) : pierwszy gol Polonia warszawa
O(M) ; ok... na przyszłość proszę o link do postu (# w prawym górnym rogu)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Za 7 kolejke dostal ktos kod vouchera?
Wszyscy zostaniemy poinformowani przez Marcina, gdy kody będą, więc spokojnie, bo zapewne dostaniemy je po zakończeniu konkursu...
Można wiedzieć co jest rozumiane pod pojęciem &quot;dostateczna aktywność na forum&quot;?
Merytoryczne posty w działach tematycznych... Dyskusje na tematy bukmacherskie nie są do tego wliczane. Kilka takich postów w 2012 roku, to trochę za mało
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
W przypadku takiej samej ilości punktów w końcowej klasyfikacji co decyduje o wyższej lokacie ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
zasady punktowania (regulamin) piąta *
P22 pyta o klasyfikację końcową, a taki przypadek nie jest uwzględniony w regulaminie, więc miejmy nadzieję, że takiego przypadku w TOP 3 nie będzie, bo inaczej &quot;góra&quot; będzie musiała coś zdecydować...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Być może nie będzie trzeba nic dzielić. Sprawdziłem jeszcze raz moje wszystkie typy i wyszło mi, że w 1. kolejce brakuje 4 punktów za mecz Lech Poznań - Górnik Zabrze http://forum.bukmacherskie.com/f377/1-kolejka-02-05-03-2012-a-72938-3.html#post2734714
w 2. kolejce w spotkaniu Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok brakuje oczka http://forum.bukmacherskie.com/f377/2-kolejka-09-12-03-2012-a-73139.html#post2747838
Gdyby mógł ktoś z opiekunów sprawdzić i jeśli się nie pomyliłem uwzględnić to w końcowym rozliczeniu.

// d1:Wiesz, że mocno komplikujesz sprawę? Była po każdej kolejce prośba, żeby sprawdzać swoje punkty, obudziłeś się dopiero wtedy kiedy masz szansę na nagrodę...
O(M) ; w 1.kolejce niczego Ci nie brakuje, bo Lech był przełożony i nikt nie ma liczonych punktów za niego
w 2.kolejce rzeczywiście 1 pkt za mało masz, więc awansowałeś na 3.msce, chyba że ktoś z pozostałej dwójki też coś znajdzie...
 
Do góry Bottom