>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
ja teraz jestem w parze z nascimerto a gościu został wywalony z konkursu to ja nie moge na 15 kolejke typow podać mósze teraz zpałzować tak? bo jak ja nie wystawie swojej kolejki to przecie strace przewage jaką mam niech mi to ktoś wytłumaczy to nie moja wina że pacjęt zapisał się do konkursu a nie typuje to ja teraz przez niego mam stracić swoją przewage proszę mi napisać czy mam postawić kupon czy nie??
 
kamyk88 0

kamyk88

Użytkownik
pauzujesz, a skoro typek jest na czarnej liście to znaczy, ze inni też nie obstawiają kiedy są w parze z nim więc nic nie tracisz
 
grzesio 62,5K

grzesio

Forum VIP
ja teraz jestem w parze z nascimerto a gościu został wywalony z konkursu to ja nie moge na 15 kolejke typow podać mósze teraz zpałzować tak? bo jak ja nie wystawie swojej kolejki to przecie strace przewage jaką mam niech mi to ktoś wytłumaczy to nie moja wina że pacjęt zapisał się do konkursu a nie typuje to ja teraz przez niego mam stracić swoją przewage proszę mi napisać czy mam postawić kupon czy nie??
:roll: ???? ???? , powinieneś dostać ostrzeżenie za głupote , przez 10 ostatnich stron jest ten temat wałkowany , a ty nie , muszisz zadać pytanie.
Ogranij sie człowieku , wywalsz durne posty i pytasz sie 1000000000000000000000000000x o to samo , według mnie jesteś głównym kandydatem na czarną liste. Chwalisz sie że wygrałeś pojednyk w tym temacie. Jak masz problemy to niebierz udziału w konkursie , zobacz se tabele m.in w grupie C , przy osobie która czekała pisze &#39;&#39;- Pauzował&#39;&#39; , a wystarczy zobaczeć inną grupe.

???? ???? ???? ???? ????
 
ted 11,9K

ted

Forum VIP
Jedna uwaga do Matrixa bo w 14 kolejce mialem &quot;Ted - ??&quot; i zmieniles na Nascimento chyba. A z nim gralem w 13 kolejce , wiec mam malą prosbe bys zmienil bo mialem miec pojedynek w 14 kolejce z Januszem(a mam wpisane nascimento) i nie pauzuje w takim razie. ;-)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jeszcze raz ktos zada jakies pytanie które było niedawno zadane to dostanie ostrzenie ,bo wystarczy cofnac sie i troche poczytac .Ludzie czytanie nie boli.
 
emil777 0

emil777

Użytkownik
od marca nie będę miał dostępu do neta przez parę miesięcy,a skoro kolejki grupowe kończą się pod koniec lutego proszę o wykluczenie mnie z konkursu-niech z grupy wyjdzie ktoś,kto będzie grał później.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
od marca nie będę miał dostępu do neta przez parę miesięcy,a skoro kolejki grupowe kończą się pod koniec lutego proszę o wykluczenie mnie z konkursu-niech z grupy wyjdzie ktoś,kto będzie grał później.
Bardzo fajnie ,że napom powiedziałeś.Moim zdaniem nie powinnieneś sie znależć na czarnej liście.Ale benek zadecyduje.

poZdro
 
U 0

under

Użytkownik
podobnie jak emil mam teraz ograniczony dostep do internetu i nie bede w stanie podawac typów w zwiazku z tym prosze o wykluczenie mnie z konkursu. dziekuje za rywalizacje i zycze powodzenia
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja równierz dziękuję UNDER, nie trafisz na czarną liste.

Jutro podlicze ostatnia kolejka grup C, D i G

pzDr ;)
 
I 0

iwonka

Użytkownik
Grupa B

mam błąd w punktacji mam 12zwycięstw = 36pkt w tym trzy podwójne zwycięstwa czyli +3pkt a w sumie mam 37pkt
 
M 0

matrix

Użytkownik
błąd poprawiony. Przy następnej aktualizacji tabeli na forum będzie już Ok. Dziękuje za poprawienie.


PozdrawiaM


Matrix
 
dlord 5

dlord

Użytkownik
Mam pytanko poniewaz odajac typy nie trafiłem ani jednego czyli AKO=0
a mój przeciwnik wogule nie wtypował.
I tak:
W regulaminie pisze ze:

5. Zasady punktacji:
Punkty będą przyznawane następująco:
- Za wygranie z rywalem 3pkt
- Za zremisowanie z rywalem 1pkt
- za zwycięstwo podwójne z rywalem (pierwszy oraz drugie spotkanie) zwycięzca otrzymuje punkt bonusowy
- Opuszczenie kolejki (brak typów) -1 punkt

Czyli co?
1. Zremisowałem z nim poniewaz on tez ma Ako:0 ??
2. On dostał -1 punkt czyli tak jakbym wygrał znim??

Prosze o odp.
 
Do góry Bottom