>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
to znaczy że ta kolejka jest dziś? bo tego nie ma napisane że termin jest na dzisiaj chciałbym wiedzieć z kąd oni to wzieli że akurat dziś jest 14 kolejka
 
W 2

wislak

Forum VIP
dzisiaj jest kolejka! zawsze jest co 2 dni chyba ze tutaj to piszemy!
kurde ludzie czytajcie ten temat a nie ze co 2 strony 3x to samo pytanie pada! jak wam sie nie chce czytac to wasz problem
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Naprawde jestem pod wrażeniem waszego toku myślenia.Jeszcze niedoszliscie ze kolejka jest co dwa dni ,a rewanze są tak samo jak pierwsza faza.Brawo sprawiacie wrazenie jak byście chodzili do podstawówki.Nice ????
 
djkostekkk 0

djkostekkk

Użytkownik
Ello gram z kolesiem z czarnej listy,mam normalnie typować???? z gory dzieki za odpowiedz pozdr ????
Zapraszam do przeczytania regulaminu ????
[red]11. Pytania związane z konkursem proszę pisać w temacie &quot;Pytania, propozycje, niezgodności&quot;


tak sie sklada ze czytałem regulamin i to nie raz,dzieki za wyczrpującą odpowedż :mrgreen: , Wislak.. nie jestem modem zeby czytac wszystko na forum a ciezko czytac 42 strony tego badziewia w ktorym prawie na kazdej stronie jest twoj post i to nie jeden,trzeba było nic nie pisac zamiast marudzić ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ello gram z kolesiem z czarnej listy,mam normalnie typować???? z gory dzieki za odpowiedz pozdr ????
Zapraszam do przeczytania regulaminu ????
[red]11. Pytania związane z konkursem proszę pisać w temacie &quot;Pytania, propozycje, niezgodności&quot;


tak sie sklada ze czytałem regulamin i to nie raz,dzieki za wyczrpującą odpowedż :mrgreen: , Wislak.. nie jestem modem zeby czytac wszystko na forum a ciezko czytac 42 strony tego badziewia w ktorym prawie na kazdej stronie jest twoj post i to nie jeden,trzeba było nic nie pisac zamiast marudzić ????
nie masz czytac wszystkiego...
wystarczy czytac codziennie tę 1 czy 2 strony jednego tematu... a jesli to za duzo to radze sie zastanowic czy chcesz brac udział w konkursie... a w tym &quot;badziewiu&quot; znajdują sie odpowiedzi na twoje pytania :]
 
M 0

matrix

Użytkownik
Panowie jeszcze nikomu nie zaszkodziło przeczytanie jednej czy 2 stron. Wy wolicie iść na łatwizne i napisać post, choć podobny znajduje się 1 czy 2 strony wcześniej. A twój problem djkostekkk był już kilkakrotnie poruszany w tym temacie jak nie wierzysz poczytaj troche.
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
to teraz kolejki będą równo co 2 dni czyli teraz 15 kolejka odbędzie się 13-02-07 tak to wygląda chodzi mi oto czy to tak będzie na 100% czy będą jakieś zmiany wprowadzane najlepij by było żeby to bylo gdzieś napisane i wtedy by nie było tyle pytań dziwnych a i jeszcze jedno kiedy będzie aktualna tabela? pisałem wcześniej że umnie jest błąd w tabeli ja nie mam żadnego remisu mieliście to poprawić a patrze że dalej stoi u mnie remis ja mam na 13 kolejek 11 wygranych a 2 przegrane tej ostatniej jeszcze nie patrzyłem ale na pewno nie mam żadnego remisu tak jak mam wstawione w tabeli ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Janusz prawdopodbnie pomylili sie poniewaz zamiast 4 porazek powinnienem miec 3 i 1 remis a wpisali go Tobie. Miejmy nadzieje ze tabela zostanie zaktualizowana zanim skonczy sie konkurs.
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
właśnie ted ja też doliczyłem się że nas pomylono wtedy zgłaszałem to już wcześniej by poprawili to no ale jak widać dalej jest to samo może teraz wreście poprawią nasze wyniki
 
M 0

major0

Użytkownik
niestety nie moglem podac typów na 14 kolejke, ponieważ dopiero wrocilem z podrozy a nie mialem dostepu do neta, a teraz jjuz jest za pozno :/
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
niestety nie moglem podac typów na 14 kolejke, ponieważ dopiero wrocilem z podrozy a nie mialem dostepu do neta, a teraz jjuz jest za pozno :/
Major niestety przykro mi ale nie możemy zrobic wyjątków itd. wyraźnie jest to napisane w Regulaminie musisz się pogodzić z tym że niestety jednej kolejki nie typowałeś, ale głowa do góry jeszzcze jest sporo meczy ????
 
M 0

major0

Użytkownik
Major niestety przykro mi ale nie możemy zrobic wyjątków itd. wyraźnie jest to napisane w Regulaminie musisz się pogodzić z tym że niestety jednej kolejki nie typowałeś, ale głowa do góry jeszzcze jest sporo meczy
POGODZIC to sie pogodzilem , ale mam nadzieje ze przez ta jedna kolejke nie zostane skreslony z konkursu
 
M 0

matrix

Użytkownik
POGODZIC to sie pogodzilem , ale mam nadzieje ze przez ta jedna kolejke nie zostane skreslony z konkursu
Nie za to ze nie typowałes jednej kolejki nie zostaniesz skreślony ale staraj się obstawiać cały czas. A jak wyjeżdżasz to podeslij modowi na PW twoje typy na jutrzejszy dzień i po sprawie.

Pzdr.

Matrix
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
czy jutro będzie 15 kolejka? bo jak tak to ja bym chcial juz dziś wystawic kupon bo jutro to moglbym już nie zdążyc jade w trase
 
M 0

matrix

Użytkownik
nie był bym tego taki pewien czy tabela grupy B bedzie zaktualizowana przed koncem rozgrywek
O to się nie martw johnygangsta będzie zajmuje się właśnie tą grupą wiec nie ma obaw. Na 1 stronie są dostępne wyniki 13 kolejek.
Pogrubienie oznacza kto wygrał 1 spotkanie.

Pzdr.

Matrix
 
Do góry Bottom