>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

bercik 169

bercik

Użytkownik
fox71 ja wszystko rozumiem ale to wg mnie troche.. niemoralne (?), nie wiem jak to okreslic. Zreszta mniejsza z tym, niech wygra lepszy
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
06.03.07 | 17:30 | KALPA - Tappara # 1,70


ten typ zostal mi uznany na ✅ wiec tutaj jest pomylka i prosze pprawic go na ⛔
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
fox71 jakim ty sposobem niby zemna wygrales? ja trafilem 4 mecze a ty tylko 2 mecze tylko kurs miałeś większy to jest parodja nawet nie umiesz z honorem przegrać zdenerwowałeś mnie teraz to może dam ci wygrać ciesz się oszuście ???? ???? ????
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
fox71 jakim ty sposobem niby zemna wygrales? ja trafilem 4 mecze a ty tylko 2 mecze tylko kurs miałeś większy to jest parodja nawet nie umiesz z honorem przegrać zdenerwowałeś mnie teraz to może dam ci wygrać ciesz się oszuście ???? ???? ????
dlaczego oskarżasz foxa jak nie masz racji... fox trafił AKO 28,7 :p a ty tylko 14,55 :p i tu akurat nie masz racji ????

4 Kolejka

janusz0575-fox71 (2-1)

07-03-07 17:00 HC Hame Zlin - HC Sparta Praga typ x kurs 4.10 ✅
07-03-07 17:30 Jukurit - HOKKI typ x kurs 4.50 ⛔
07-03-07 18:00 HC Slavia Praha - HC Mountfield Ceske Budejovice typ x kurs 4.20 ⛔
07-03-07 18:50 Blues W - Kärpät W typ x kurs 5.10 ⛔
07-03-07 20:00 Villard - Morzine - Avoriaz typ x kurs 7.00 ✅

AKO:2766.39

Buk BAW

Trafione AKO: 28.7
4 kolejka


janusz0575-fox71 (2-1)


07-03-07 00:05 Atlanta Thrashers - Florida Panthers 1 kurs 1.80 ✅
07-03-07 00:30 Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins 1 kurs 1.85 ⛔
07-03-07 00:30 Toronto Maple Leafs - Washington Capitals 1 kurs 1.75 ✅
07-03-07 01:30 Chicago Blackhawsk - Los Angeles Kings 1 kurs 2.20 ✅
07-03-07 03:00 Vancouver Canucks - Tampa Bay Lightning 1 kurs 2.10 ✅


ako:26.92



Bet-at-home


ako 14.55
następnym razem napierw spójrz a potem oskarżaj...
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
powinno byc liczone ilość trafionych meczy a ja więcej meczy trafiłem a nie kto trafił większy kurs jak byśmy mieli trafione ja 2 mecze i on 2 mecze to tylko wtedy większy kurs powinien wygrać a nie jak ja trafilem 4 mecze a on tylko 2 mecze i temu sądze że tak nie powinno to być ale to jest normalne on przeciesz prowadzi konkurs to se ustala dziwne zasady bo ja akurat pierwszy raz z takim podliczeniem się spotkalem i temu moim zdaniem zostalem oszukany w tej kolejce ale mniejsza oto ja tylko napisałem co o tym myśle i uważam już ten temat za zamknięty
 
W 2

wislak

Forum VIP
powinno byc liczone ilość trafionych meczy a ja więcej meczy trafiłem a nie kto trafił większy kurs jak byśmy mieli trafione ja 2 mecze i on 2 mecze to tylko wtedy większy kurs powinien wygrać a nie jak ja trafilem 4 mecze a on tylko 2 mecze i temu sądze że tak nie powinno to być ale to jest normalne on przeciesz prowadzi konkurs to se ustala dziwne zasady bo ja akurat pierwszy raz z takim podliczeniem się spotkalem i temu moim zdaniem zostalem oszukany w tej kolejce ale mniejsza oto ja tylko napisałem co o tym myśle i uważam już ten temat za zamknięty
oszukany to ty jestes
regulamin jest jasny i jakos wczesniej ci pasowal jak wygrywales
i za obraze foxa i oskarzenia warn
zastanow sie nad sobą
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
janusz0575 ???? ???? ???? Nie moja winna ze fox trafil X z kursem 7.00 oraz inny remis. A wogóle to sam mogłeś posawić remisy i co , kotś inny też mógłby cie o to samo oskarżyć.

Koles ty sie puknij o ściane z 1000 razy , od poczatku konkursu robisz afery , piszesz bzdurne posty i pytasz sie po raz 1000000 kiedy bedzie nastepna kolejka jak to bylo w fazie grupowej. Jak Ci coś nie psauje to zrezygnuj z konkursu :]

Jak sie niewygrywa 3:0 to sie przegrywa 3:2 ,
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
wasz konkurs wasze zasady ja ten temat już zakończylem wystawiłem kupon i niech będzie wasza racja a foksa to ja wcale nie obrazilem tylko poprostu napisałem swoje zdanie na temat podliczenia 4 kolejki i więcej już może tego tematu nie poruszajmy jest jak jest widocznie tak musi być a jak swoją wypowiedzią obraziłem foxa to go przepraszam bo nie ma wsumie za co się obrażać zobaczymy dziś który z nas pożegna się z konkursem niech wygra lepszy ..... :hokej: :hokej: :hokej:
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Janusz przed przystapieniem do jakiegokolwiek konkursy nie czytasz regulaminu ? Bo zakladam iz po twoim poscie w zyciu nie czytals regulaminu tego konkursu. Jezeli ci nie pasowal to mogles w ogole nie brac udzialu. I wyszedles w tym momencie na jełopa. Gratuluje.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jak ci coś nie pasuje to droga wolna typowac nie musisz.po za tym zdoly jestes według ciebie powinny sie liczyc trafione typy ???? to każdy by dawał 1x po kursie 1.05 i co kazdy by miał po 5 trafionych.Rozesmiałes mnie masz farta bo powinnienes dostac ode mnie też ostrzenie ,bo robisz ambaras od poczatku tego konkursu.Juz jeden wyleciał wiec sie pilnuj.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Bo ten konkurs od początku jakiś lewy był... same problemy.
Ale ja wierze że kiedyś janusz i elit zrobią taki konkurs że ho, ho i będzie uczciwy i sprawiedliwy i obaj wygrają :mrgreen:
Oby pozwolili nam w nim uczestniczyć... ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Sądzisz ze ten konkurs jakis lewy był :zy3ou:
To nastepnym razem niestartuj jesli ci one nie pasuja.Dodam tylko że jesli chodziło o jakies nieporozumienia ,to chyba posty janusza były rodzajem bezradności i nie zrozumienia regulaminu ,niz jakimś niedociągnieciem ze strony organizatorów.Czekam tylko az poweisz czemu ten konkurs był &quot;lewy&quot;.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Sądzisz ze ten konkurs jakis lewy był :zy3ou:
To nastepnym razem niestartuj jesli ci one nie pasuja.Dodam tylko że jesli chodziło o jakies nieporozumienia ,to chyba posty janusza były rodzajem bezradności i nie zrozumienia regulaminu ,niz jakimś niedociągnieciem ze strony organizatorów.Czekam tylko az poweisz czemu ten konkurs był &quot;lewy&quot;.
... a wydawało mi się że ironia była dość wyraźna a tłumaczenie jej teraz jest wręcz obrazą dla czytających. Ale skoro trzeba, to trzeba: otóż mój uprzedni post był żartem ;-)
pozdro :]
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Janusz,

Caly konkurs polegal na AKO, jakos nikt wczesniej sie nie burzyl oto.... Jestes pierwsza osobo, ktora to robi i w dodatku nie umiesz przegrywac z honorem. Prosze, przemysl nastepnym razem to co napiszesz, bo wywolujesz bez sensowne klotnie :!:

pzDr
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
ironia ,ironią ...ja tu aż takiej wyraźnej jej nie widziałem wystarczyło użyć n.p :p takiego znaczka .W dzisiejszych czasach ,nie wiadomo co sie kryje za damymi słowamy.
Dobra koniec dyskusji na ten temat.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
fox71 jakim ty sposobem niby zemna wygrales? ja trafilem 4 mecze a ty tylko 2 mecze tylko kurs miałeś większy to jest parodja nawet nie umiesz z honorem przegrać zdenerwowałeś mnie teraz to może dam ci wygrać ciesz się oszuście
[center:fa6f5a4e0f]Pogratulować samopoczucia janusz1575....Teraz spójrz w lustro i ciesz się...[/center:fa6f5a4e0f]


powinno byc liczone ilość trafionych meczy a ja więcej meczy trafiłem a nie kto trafił większy kurs jak byśmy mieli trafione ja 2 mecze i on 2 mecze to tylko wtedy większy kurs powinien wygrać a nie jak ja trafilem 4 mecze a on tylko 2 mecze i temu sądze że tak nie powinno to być ale to jest normalne on przeciesz prowadzi konkurs to se ustala dziwne zasady bo ja akurat pierwszy raz z takim podliczeniem się spotkalem i temu moim zdaniem zostalem oszukany w tej kolejce ale mniejsza oto ja tylko napisałem co o tym myśle i uważam już ten temat za zamknięty
[center:fa6f5a4e0f]Regulamin był Ci znany wcześniej,wiec przestań kombinować jak koń pod górę.Ja konkursu nie prowadzę...W miarę mozliwości staram sie tylko pomagać moderatorom odpowiedzialnym za konkurs,aby nikt nie zarzucił mi ,ze jestem oszustem...[/center:fa6f5a4e0f]

jak swoją wypowiedzią obraziłem foxa to go przepraszam bo nie ma wsumie za co się obrażać zobaczymy dziś który z nas pożegna się z konkursem niech wygra lepszy .....
[center:fa6f5a4e0f]Nie ma w sumie za co sie obrazać....Nastepnym razem napluj mi w twarz ,według Twojego rozumowania odpowiem,ze pada deszcz!!!Przegrałeś ze mną juz na starcie ,dałem Ci fory,zebyś prowadził i miał tą satysfakcję,że mnie pokonasz ,nie doceniłeś tego i tylko bez powodu mnie opluwałeś,gdy sie wziąłem do roboty.[/center:fa6f5a4e0f]

[center:fa6f5a4e0f]PS.Zmień swój opis zainteresowania w profilu.Pozdrawiam Twój oszust fox71.[/center:fa6f5a4e0f]

[center:fa6f5a4e0f]
[/center:fa6f5a4e0f]
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
fox71 wygraleś bo miales farta i nic więcej poprostu podliczanie jest dziwne a ty se trafileś niespodzianki i niby wygraleś po większym kursie i 2 mecze twoje pokonały moje 4 mecze widzisz w 5 kolejce ty trafileś 4 mecze i ja trafiłem 4 mecze i dopiero w takim wypadku kurs większy powinien wygrać i wtedy to by było sprawiedliwe gratuluje ci dziwnego zwycięstwa i niby czemu mam zmienić swoje zainteresowania w profilu? byś chciał mieć tyle wygranych pieniędzy co ja trafilem w sts w swoim mieście jestem najlepszy w sts i zajmuje 1 miejcse w tabeli największych wygranych w roku 2006 wygrana moja w sts przekroczyla 40000zł więc niewiem czemu ja miałbym zmieniać swoje zainteresowania
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Bo jestes glupi jak but. Przeczytaj regulamin, wyraznie pisze izwygrywa ten ktory zdobedzie WIEKSZY KURS. A wiesz chyba co to znaczy wiekszy kurs jezeli jestes taki promadafaka i wygrywasz 40k zl. W twoim przypadku zacytuje sobie pewna wypowiedz mojego profesora &quot;Mów do dupy to cie osra&quot;. Gratuluje ilorazu inteligencji oraz czytania ze zrozumieniem januszu0575. :twisted:
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
ten sam jestes idioto i ten niedochlaśnienty prowesor i co się wwalasz w nie swoje sprawy dupe liżesz im czy co nie twoja sprawa więc się nie wypowiadaj !!!!! adwokat się znalazł hehe
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
fox71 wygraleś bo miales farta
A ty przegrales bo jestes idiotą !!!!!!!!!!!! :]

Jakbys trafil idioto na innych userow to bys z miejsca przegrał 3-0 , niecackali by sie z tobą , dziwne to jest że ja też przegrywałem 2-0 i wygrałem 3-2 i co ??? Wystarczy siąść chiwle przeanalizować dość sobrzez i mogłeś dać wyższe AKO.
 
Do góry Bottom