>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

sutek 79

sutek

Forum VIP
Tyy janusz0575 nie umiesz przegrywać i tyle w tym temacie.fox71 wygrał przez farta?Wygrał bo okazał się lepszy od Ciebie.A trafić niespodzianke to jest dopiero sztuka więc jest nie dobrym typerem w hokeju tylko bardzo dobrym i mógłbys sie od Niego wiele wiele uczyć.

pzdr :spokodfhgfh:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja napisze tylko tyle: Jeszcze raz ktoś tutaj napisze coś na ten temat dostanie 2 ostrzeżenia :!: Załatwiajcie sobie to pomiędzy sobą na gg bądź PW...

Koniec OT :!:

pzDr
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
11.03.07 | 14:00 | Sonderjylland IK - Aalborg # 2,90

prosze zmienic na ako 2,70 i poprawid ogolne ako na 33,51
[ Komentarz dodany przez: Wiślak: 2007-03-10, 22:44 ]
zrobione
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Proszę o usunięcie moich typów gdyż pisałem je w tym samym czasie co mój rywal ale podałem o 2 minuty później.... pokombinuje poźniej coś innego
 
kry19 0

kry19

Użytkownik
To co zrobił Dominic to oszustwo. Mój przeciwnik oddał typ o godzinie 00:36 gdy 3 mecze były już w trakcie. Później o godzinie 00:41 gdy mecze rozgrywane były od 11 minut poprawił typ i usunął w nim nie wchodzący mecz Chicago - Sharks zwicięzca 1 tercji 1 i zmienił na wygraną Sharksów.
 
dominic 0

dominic

Użytkownik
To co zrobił Dominic to oszustwo. Mój przeciwnik oddał typ o godzinie 00:36 gdy 3 mecze były już w trakcie.
niebulwersuj sie tak dlatego ze przegrałes !! ale rozumiem tonący sie kazdej brzytwy lapie !!!
w ofercie bwin i bah jak patryzlem czesc meczy zaczynala sie 00:35 wiec sie sponilem jedynie minutke dlatego ze szukalem kalkulatora zeby podliczyc ako

Później o godzinie 00:41 gdy mecze rozgrywane były od 11 minut poprawił typ i usunął w nim nie wchodzący mecz Chicago - Sharks zwicięzca 1 tercji 1 i zmienił na wygraną Sharksów.
wez mi tu nie p***** bo mecz chicago był rozgrywany o 3:30 w nocy a ja mam podana zła godzine 00:35 gdyż sie spieszyłem i niezdozylem tego poprawić, zreszta we wczesniejszym poscie widac po kursie ze dalem na wygrana w pierwszej tercji na san jose ale napsialem ze na chicago i co pozniej sprostowalem , zreszta we wczesniejszym poscie mialem podany taki sam typ jak ty chicago - san jose i mialem dobra godzine ale dlatego ze mialem taki sam typ jak ty go usunolem , zreszta sam dobrze wiesz o ktorej godiznie byl rozgrywany mecz a wciskasz ludzia kit
 
dominic 0

dominic

Użytkownik
no ale w regulaminie nic niepisze na ten temat, bardzo sie spieszyłem zeby dac kupon o czasie czyli 00:35 niestety jecze musialem policzyc ako i zegar juz wybil 00:36 , niestety w regulaminie niema nic napsiane co bedzie jak spoznie sie 1 minutke, przeciez te mecze i tak niezaczynaja sie o rownej godzinie , zanim zrobia fotki przywitaja sie ze sobą zapsiewaja chymny itd to chyba minie troszke ????

dalem kupon z typami :

14.03.2007 00:35 Pittsburgh Penguins -Buffalo Sabres @ 1 @ 2.30
14.03.2007 01:05 Nashville Predators - Detroit Red Wings @ 1 @ 2.10
14.03.2007 03:35 Chicago Blackhawks - San Jose Sharks @ 2 @1.60
14.03.2007 00:35 Toronto - Tampa Bay @ 1 @ 2,25
14.03.2007 00:35 Chicago Blackhawks u San Jose Sharks @ zwyc 1 tercji @ 1 @ 1,90

no i po chwili zoabcyzlem ze jest bląd gdyz jeden mecz jest 2 razy wiec usunolem typ na san jose za 1,60 i dodalem jeden mecz
14.03.2007 01:30 Dallas - Philadelphia @ zwyc 1 tercji @ 1 @ 2,00
i zmienilem jecze zwyciestwo w pierwszje tercji z chicago na san jose bo sie pomylilem , po kursie bylo dobrze postawiaone na san jose ale czemus napsailem 1 zamiast 2, wiec zmienilem na 2, no i puscilem kupon

14.03.2007 00:35 Pittsburgh Penguins -Buffalo Sabres @ 1 @ 2.30
14.03.2007 01:05 Nashville Predators - Detroit Red Wings @ 1 @ 2.10
14.03.2007 00:35 Toronto - Tampa Bay @ 1 @ 2,25
14.03.2007 00:35 Chicago Blackhawks - San Jose Sharks @ zwyc 1 tercji @ 2 @ 1,90
14.03.2007 01:30 Dallas - Philadelphia @ zwyc 1 tercji @ 1 @ 2,00

na tym kuponie tez jest blad gdyz mecz chicago san jose zaczol sie 03:30 , nie jak sugeruje moj przeciwnik o tej porze co napsialem czyli 00:35 , i sugeruje ze specjalnei przeprawilem gdyż przegrywali , mozna sprawdzic w wynikach np na livesports.pl ze data rozpoczecia jest wpol do czwrtej , jak i wkursach ze za pierwszym razem postawilem na zwyc san jose w pierwszej tercji 1,90 , bo na chicago bylo cos miedzy 2,5-2,8 wiec tylko zminilem cyfre z 1 na 2
 
W 2

wislak

Forum VIP
1. Hymny a nie chymny
2. nawet minuta to za dużo! przeciez logiczne ze podajemy typy przed rozpoczęciem spotkania...
 
kry19 0

kry19

Użytkownik
Przyznam mój błąd mecz był o 03:30 ale to nie zmienia faktu, że 2 mecze były podane po rozpoczęciu.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Sorry że post pod postem ale to dość ważne pytanie a sprawa dopiero teraz wyszła... czy ma jakieś znaczenie jeśli Bwin podaje mi że dany typ może być łączony z maxymalnie 2 innymi??!! Czy nasz konkurs bierze pod uwagę takie ograniczenia?
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
nie o to chodzi... bwin informował mnie ze dane zdarzenie może być łączone z ograniczoną ilością zdarzeń... czyli że na danym kuponie za zdarzeniem A nie może być więcej niż 3 zdarzenia. Czy nasz konkurs respektuje tą zasade?
Jeszcze raz powtarzam że nie chodzi o to że dany mecz można tylko raz typować na kuponie...
 
W 2

wislak

Forum VIP
nie o to chodzi... Bwin informował mnie ze dane zdarzenie może być łączone z ograniczoną ilością zdarzeń... czyli że na danym kuponie za zdarzeniem A nie może być więcej niż 3 zdarzenia. Czy nasz konkurs respektuje tą zasade?
Jeszcze raz powtarzam że nie chodzi o to że dany mecz można tylko raz typować na kuponie...
nie o to nie - i tak dajemy zawszse kupon po 5 zdarzen ????

pzdr
 
mymlon 0

mymlon

Użytkownik
Jeżeli bedzie kolejka w ten weekend to typy na forum poda za mnie &quot;szwedu&quot; (oczywiscie za wczesniejszym uzgodnieniem ze mną) gdyz wyjeżdżam na 2 dni i nie mam dostepu do internetu.Informuje moderatorów o tym teraz aby nie bylo pozniejszych nieporozumien, z gory dzieki..
 
Do góry Bottom