>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

• Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

• EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

sutek 79

sutek

Forum VIP
Tyy janusz0575 nie umiesz przegrywać i tyle w tym temacie.fox71 wygrał przez farta?Wygrał bo okazał się lepszy od Ciebie.A trafić niespodzianke to jest dopiero sztuka więc jest nie dobrym typerem w hokeju tylko bardzo dobrym i mógłbys sie od Niego wiele wiele uczyć.

pzdr :spokodfhgfh:

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja napisze tylko tyle: Jeszcze raz ktoś tutaj napisze coś na ten temat dostanie 2 ostrzeżenia :!: Załatwiajcie sobie to pomiędzy sobą na gg bądź PW...

Koniec OT :!:

pzDr

komarr 4

komarr

Forum VIP
11.03.07 | 14:00 | Sonderjylland IK - Aalborg # 2,90

prosze zmienic na ako 2,70 i poprawid ogolne ako na 33,51
[ Komentarz dodany przez: Wiślak: 2007-03-10, 22:44 ]
zrobione

tbm 642

tbm

Forum VIP
Proszę o usunięcie moich typów gdyż pisałem je w tym samym czasie co mój rywal ale podałem o 2 minuty później.... pokombinuje poźniej coś innego

kry19 0

kry19

Użytkownik
To co zrobił Dominic to oszustwo. Mój przeciwnik oddał typ o godzinie 00:36 gdy 3 mecze były już w trakcie. Później o godzinie 00:41 gdy mecze rozgrywane były od 11 minut poprawił typ i usunął w nim nie wchodzący mecz Chicago - Sharks zwicięzca 1 tercji 1 i zmienił na wygraną Sharksów.

dominic 0

dominic

Użytkownik
To co zrobił Dominic to oszustwo. Mój przeciwnik oddał typ o godzinie 00:36 gdy 3 mecze były już w trakcie.
niebulwersuj sie tak dlatego ze przegrałes !! ale rozumiem tonący sie kazdej brzytwy lapie !!!
w ofercie bwin i bah jak patryzlem czesc meczy zaczynala sie 00:35 wiec sie sponilem jedynie minutke dlatego ze szukalem kalkulatora zeby podliczyc ako

Później o godzinie 00:41 gdy mecze rozgrywane były od 11 minut poprawił typ i usunął w nim nie wchodzący mecz Chicago - Sharks zwicięzca 1 tercji 1 i zmienił na wygraną Sharksów.
wez mi tu nie p***** bo mecz chicago był rozgrywany o 3:30 w nocy a ja mam podana zła godzine 00:35 gdyż sie spieszyłem i niezdozylem tego poprawić, zreszta we wczesniejszym poscie widac po kursie ze dalem na wygrana w pierwszej tercji na san jose ale napsialem ze na chicago i co pozniej sprostowalem , zreszta we wczesniejszym poscie mialem podany taki sam typ jak ty chicago - san jose i mialem dobra godzine ale dlatego ze mialem taki sam typ jak ty go usunolem , zreszta sam dobrze wiesz o ktorej godiznie byl rozgrywany mecz a wciskasz ludzia kit

dominic 0

dominic

Użytkownik
no ale w regulaminie nic niepisze na ten temat, bardzo sie spieszyłem zeby dac kupon o czasie czyli 00:35 niestety jecze musialem policzyc ako i zegar juz wybil 00:36 , niestety w regulaminie niema nic napsiane co bedzie jak spoznie sie 1 minutke, przeciez te mecze i tak niezaczynaja sie o rownej godzinie , zanim zrobia fotki przywitaja sie ze sobą zapsiewaja chymny itd to chyba minie troszke ????

dalem kupon z typami :

14.03.2007 00:35 Pittsburgh Penguins -Buffalo Sabres @ 1 @ 2.30
14.03.2007 01:05 Nashville Predators - Detroit Red Wings @ 1 @ 2.10
14.03.2007 03:35 Chicago Blackhawks - San Jose Sharks @ 2 @1.60
14.03.2007 00:35 Toronto - Tampa Bay @ 1 @ 2,25
14.03.2007 00:35 Chicago Blackhawks u San Jose Sharks @ zwyc 1 tercji @ 1 @ 1,90

no i po chwili zoabcyzlem ze jest bląd gdyz jeden mecz jest 2 razy wiec usunolem typ na san jose za 1,60 i dodalem jeden mecz
14.03.2007 01:30 Dallas - Philadelphia @ zwyc 1 tercji @ 1 @ 2,00
i zmienilem jecze zwyciestwo w pierwszje tercji z chicago na san jose bo sie pomylilem , po kursie bylo dobrze postawiaone na san jose ale czemus napsailem 1 zamiast 2, wiec zmienilem na 2, no i puscilem kupon

14.03.2007 00:35 Pittsburgh Penguins -Buffalo Sabres @ 1 @ 2.30
14.03.2007 01:05 Nashville Predators - Detroit Red Wings @ 1 @ 2.10
14.03.2007 00:35 Toronto - Tampa Bay @ 1 @ 2,25
14.03.2007 00:35 Chicago Blackhawks - San Jose Sharks @ zwyc 1 tercji @ 2 @ 1,90
14.03.2007 01:30 Dallas - Philadelphia @ zwyc 1 tercji @ 1 @ 2,00

na tym kuponie tez jest blad gdyz mecz chicago san jose zaczol sie 03:30 , nie jak sugeruje moj przeciwnik o tej porze co napsialem czyli 00:35 , i sugeruje ze specjalnei przeprawilem gdyż przegrywali , mozna sprawdzic w wynikach np na livesports.pl ze data rozpoczecia jest wpol do czwrtej , jak i wkursach ze za pierwszym razem postawilem na zwyc san jose w pierwszej tercji 1,90 , bo na chicago bylo cos miedzy 2,5-2,8 wiec tylko zminilem cyfre z 1 na 2

W 2

wislak

Forum VIP
1. Hymny a nie chymny
2. nawet minuta to za dużo! przeciez logiczne ze podajemy typy przed rozpoczęciem spotkania...

kry19 0

kry19

Użytkownik
Przyznam mój błąd mecz był o 03:30 ale to nie zmienia faktu, że 2 mecze były podane po rozpoczęciu.

sieku 31

sieku

Użytkownik
Sorry że post pod postem ale to dość ważne pytanie a sprawa dopiero teraz wyszła... czy ma jakieś znaczenie jeśli Bwin podaje mi że dany typ może być łączony z maxymalnie 2 innymi??!! Czy nasz konkurs bierze pod uwagę takie ograniczenia?

sieku 31

sieku

Użytkownik
nie o to chodzi... bwin informował mnie ze dane zdarzenie może być łączone z ograniczoną ilością zdarzeń... czyli że na danym kuponie za zdarzeniem A nie może być więcej niż 3 zdarzenia. Czy nasz konkurs respektuje tą zasade?
Jeszcze raz powtarzam że nie chodzi o to że dany mecz można tylko raz typować na kuponie...

W 2

wislak

Forum VIP
nie o to chodzi... Bwin informował mnie ze dane zdarzenie może być łączone z ograniczoną ilością zdarzeń... czyli że na danym kuponie za zdarzeniem A nie może być więcej niż 3 zdarzenia. Czy nasz konkurs respektuje tą zasade?
Jeszcze raz powtarzam że nie chodzi o to że dany mecz można tylko raz typować na kuponie...
nie o to nie - i tak dajemy zawszse kupon po 5 zdarzen ????

pzdr

mymlon 0

mymlon

Użytkownik
Jeżeli bedzie kolejka w ten weekend to typy na forum poda za mnie &quot;szwedu&quot; (oczywiscie za wczesniejszym uzgodnieniem ze mną) gdyz wyjeżdżam na 2 dni i nie mam dostepu do internetu.Informuje moderatorów o tym teraz aby nie bylo pozniejszych nieporozumien, z gory dzieki..

Do góry Bottom