>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Witam serdecznie, przypadkiem trafiłem na podliczanie wyników z dnia 22 sierpnia i niestety ktos podliczył zle mój typ, obstawiłem że Superpuchar Hiszpanii wygra Atletico i tak sie tez stało a niestety mam -100 za ten typ ???? Jak mozna poprawic to bede wdzieczny.
Zrobione.
//psotnick
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Błędnie rozliczono mój typ z 28 sierpnia(czwartek)...dałem handi Inter -2...tymczasem Inter wygrał 6-0, a więc linia pokryta z nawiązką.
Poprawione.
//psotnick
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Witam. Mam zablokowane pisanie na pw. Wygrałem konkurs i nie mam jak się skontaktować z Marcinem Odrą. Na gg nie wchodzi :/
Mógłby ktoś wysłać mu pw, aby wszedł na gadu-gadu ?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Proszę odpowiednią osobę o zamieszczenie tej analizy w dziale na jutro, to jest niedziele 7 września, z góry dzięki, sorry, ale teraz nie mogę, oto analiza:
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Gibraltar vs Polska
Typ: Under 3,5 bramek
Kurs: 2,00
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 07.09.2014/20:45
Analiza:
Rozpoczynamy kwalifikacje do Mistrzostw Europy, które będą odbywały się w 2016r. we Francji. W tym turnieju wystartują 24 drużyny, a więc teoretycznie Polacy nie powinni mieć problemów z awansem. Najgroźniejszym przeciwnikiem zdają się być Niemcy. Jutrzejsze spotkanie Polacy rozegrają z strażakami, celnikami,policjantami, urzędnikami,prawnikami. Jasno widać, że jest to typowo amatorska drużyna, która od nie dawna gości w szeregach UEFA. Gdzie jest Gibraltar, pewnie wielu zdaje się pytać. Państwo to liczy 30 tysięcy mieszkańców, 600 piłkarzy jest zarejestrowanych. Gibraltar na początku czerwca wygrał z Maltą 1-0. Inny wynik niż wygrana Polaków będzie zaskoczeniem. Na przeciwko mało, bardzo mało znanych, wręcz anonimowych graczy Gibraltaru staną gwiazdy reprezentacji Polski tacy jak chociażby Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Grzegorz Krychowiak. Polska w ostatnim meczu wygrał z Litwą 2-1, wcześniej towarzyskie spotkanie z Niemcami zakończyło się bezbramkowym remisem. Warto przypomnieć, że jest to pierwsze oficjalne spotkanie trenera Adama Nawałki o punkty. Marek Koźmiński były pomocnik reprezentacji Polski przestrzega przed lekceważeniem rywala. Polska, gdy szybko strzeli bramkę, gra uspokoi się. Jednak pamięcią wracamy do meczu z San Marino, gdzie pomimo zwycięstwa straciliśmy bramkę, co pozostanie na długo w pamięci. Wygrana Polski powinna być, jednak jakim wynikiem się zakończy. Uważam, że max 0-3-powodzenia
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Bardzo proszę któregoś z Moderatorów o usunięcie tamatu (jeśli to możliwe) na dzień 09.09.2014 (wtorek) gdyż przez swoją nieuwagę założyłem temat na dany dzień który już wcześniej został założony. Bardzo przepraszam za swój błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom