>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
prosze o usuniecie postu (10 marca post nr 10)
koledzy wczesniej juz umiescili typy i na under i na 2,więc chyba ten byłby powtórzonym
Nie ma takiej potrzeby, przecież to zupełnie inne typy, bo ty połączyłeś oba w jednym: 1 + under
//psotnick
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
nie wiedziałem, że można grać kombinacyjnie kiedy kombinacje (osobno) były juz analizowane. no więc prosze o usuniecie postu 19, bo na wszelki wypadek dałem typ zastępczy (teplice + under)
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Witam, mogę prosić o umieszczenie mojego typu na dzień jutrzejszy? Nie będzie mnie niestety dziś już na forum, a chciałbym aby mój typ się znalazł w dziale. Pozdrawiam i dziękuje! ;)

Dyscyplina: ???? WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cibulkova D. - Makarova E.
Typ: Powyżej 2.5 seta
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Bardzo ciekawy kurs na spotkanie w nocy dwóch kobiet, które zawsze toczą ze sobą zacięte boje. Dominika, która cechuje się walecznością mimo małego wzrostu, który czasem jej przeszkadza, lecz mimo wszystko stara się jak najbardziej pod względem technicznym wyrównywać poziom gry. Na ten moment Słowaczka jest rozstawiona na 11 pozycji rankingu WTA, a jej przeciwniczka na 24. Obie te zawodniczki spotkały się dwa razy na kortach twardych i w obu tych przypadkach do rozstrzygnięcia spotkania potrzebny był trzeci set, który Dominika wykorzystywała i wygrywała spotkania. Czy dziś będzie podobnie? Czy zobaczymy trzy setowy pojedynek? Moim zdaniem tak. Dominika ma czasem tendencje do oddawania z łatwością seta i potem stara się nadrobić (zazwyczaj traci seta do 2 gemów ?). Moim zdaniem Cibulkova ma nawet szansę wygrać spotkanie z swoją rywalką, która też cechuje się walką i nie sądzę aby poddała się łatwo - zwłaszcza gdy wie, że może urwać seta swojej rywalce.
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Dopiero teraz zauważyłem, że niechcący oddałem dwa typy jednego dnia... Mianowicie chodzi o dzień 13.03.2014 i posty #19 oraz #29.
Pierwszy typ dawałem już nieco zaspany w nocy, a rano dając następny miałem wrażenie, że ten pierwszy dotyczył dnia poprzedniego czyli 12.03...
Pomyłki się zdarzają, zgłaszam się z tym bez bicia, popełniłem błąd. Jeśli jest taka możliwość, to proszę o anulowanie/usunięcie/nie branie pod uwagę wpisu z meczem snookera.
Masz szczęście, że oba typy weszły, więc nie ma różnicy.
Ale normalnie, to nie &quot;wybierałbyś&quot; sobie który skasować, tylko do kosza poszedłby ten podany później, bez względu na wynik.
Na przyszłość bardziej się pilnuj, bo zabierasz innym możliwość zagrania takiego typu.
/psotnick
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
kasa za luty 2014 wypłacona będzie when?
Zwykle do 2 tygodni po ogłoszeniu tabeli końcowej, najczęściej w drugim tygodniu, więc powinno być na dniach
/psotnick
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Witam, będę wdzięczny bardzo jeśli ktoś wrzuci mój typ na jutro, bo nie będzie mnie dziś na komputerze już. Wielkie dzięki z góry!


Dyscyplina: ???? USA: NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Orlando Magic - Washington Wizards
Typ: Washington Wizards - 9
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie się odbędzie, więc trzeba łapać póki jest! Obie drużyny ostatnio grają naprawdę średnio. Dziś będę za drużyną do której mam jakiś sentyment - i nie chodzi tutaj o Marcina Gortata. Cztery porażki pod rząd drużyny gospodarzy. Dziś pewnie mimo wszystko będą walczyć, ale nie sądzę aby dali radę i moim zdaniem zdecydowanie obrona Wizardów da radę i szybkie kontry będą lecieć. Myślałem o ruszeniu over&#39;a, ale boję się jaką taktyką wyjdą przyjezdni. Ariza, Wall i Beal ostatnio naprawdę dobrze grają więc myślę, że śmiało mogą wrzucić dość sporo punktów. Marcin na pewno po osiągnięciu ponad 4 tyś. punktów łącznie pewnie też będzie chciał sobie coś rzucić. Orlando dobrze zazwyczaj zaczynają mecz, ale niestety na tym się kończy, w pewnym momencie tracą parcie i już tracą punkty jeden po drugim. Przyjezdni nie będą chcieli dziś przegrać, nie mogą sobie na to pozwolić. Moim zdaniem po @ 2.60 warto spróbować. Polecam i pozdrawiam! ;)
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-16-03-2014-niedziela-105096.html#post4328297
Proszę o doklejenie analizy:
Opisywałem Flavię w tym turnieju, chwaląc ją za mądra i dokładną grę. Ale to co zobaczyłem w meczu z Chinką Na Li, to po prostu tragedia. Obie zagrały na żenującym poziomie, mnóstwo UE, DF po prostu był to mecz anty-tenisa. Radwańska przez cały turniej utrzymuje równą formę, pokonała mocno faworyzowaną Rumunkę Simonę Halep 2-0 (dobry mecz Polki, ciekawy tenis z obu stron, zadecydowały szczegóły). Ich ostatniego meczu w Dubaju raczej nie brałbym pod uwagę bo wiadomo jak podchodzą do tego typu turnieju niektóre zawodniczki. Radwańska prezentuje się solidniej, nie popełnia głupich błędów i gra mądrze. Ja w tym meczu nie widzę niestety żadnych szans dla Włoszki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom