>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
K 3

kubus712

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie dotyczace zakladu, ktory obstawilem dzis w sts. Dziwnie i niezrozumiale jest dla mnie oferta dotyczace spotkania ME w pilce recznej mezczyzn serbia francja .
zakład na kuponie to:
Serbia - Francja (3.5) i obstawilem na 2.
Prosze mi wyjasnic czy dobrze mysle ze w tym przypadku mecz zaczyna od stanu 3:0 dla Francji ?
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Witam.

Mam pytanie dotyczace zakladu, ktory obstawilem dzis w sts. Dziwnie i niezrozumiale jest dla mnie oferta dotyczace spotkania ME w pilce recznej mezczyzn serbia francja .

zakład na kuponie to:

Serbia - Francja (3.5) i obstawilem na 2.

Prosze mi wyjasnic czy dobrze mysle ze w tym przypadku mecz zaczyna od stanu 3:0 dla Francji ?

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam
Od końcowego wyniku odejmujesz Francuzom 3,5 gola. A więc na chłopski rozum - żebyś miał kasę, Francuzi muszą wygrać co najmniej czterema bramkami.
 
maer 271,7K

maer

Typer A-League
Poproszę w moim typie z dnia 17.01.2014
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia ( Eerste Divisie )
Spotkanie: Dordrecht - Excelsior
Typ: 1
Kurs: 1.91
Data: 17.01.2014
Godzina: 20.00
Bukmacher:
Analiza:
o zmianę kursu na 1.85 zgodnie z ofertą bukmachera, po prostu typ pisałem wczoraj i był ten w analizie lecz typu nie dałem ponieważ forum nie działało a dzisiaj z rozpędu wkleiłem z takim jaki był wczoraj.
Z góry dziękuję
Nie ma potrzeby poprawiania, z przyczyn obiektywnych trudno było wczoraj podać typu, więc zostawiamy taki kurs jaki był wczoraj.
/psotnick
 
typer7 10

typer7

Użytkownik
Proszę zmienić w zdaniu &quot;Les Dogues zajmuję obecnie trzecią pozycję i mają siedem punktów przewagi nad swoim rywalem&quot;, na &quot;sześć punktów przewagi&quot;.
Zaś w zdaniu &quot;W tym roku zremisowali z PSG 2:2 i doznali porażki na własnym terenie 1:2 Reims&quot;, zamiast &quot;W tym roku&quot; to na &quot;W ostatnich dwóch kolejkach&quot;.
Poprawione
/psotnick
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Witam, postawiłem zakład w meczu Michael Lammer v Hiroyasu Ehara
(Germany ITF F2). W trzecim secie przy stanie 1:1 wydarzenie zniknęło z bet365 ok. godziny 12 i do tej pory zakład nie został rozliczony. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o wyniku/meczu.
Czy wie ktoś co się stało/ jaki był wynik końcowy?
pzdr
Hiroyasu EHARA (JPN) 6-2 3-6 7-5 Michael LAMMER (SUI)
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Mam pewnie pytanie, bardziej dlatego, że wolę się upewnić, a w regulaminie tego nie ma.. W pinnacle jest oferta na esport, czy można ten &quot;sport&quot; normalnie typować?

Jasne, że tak. Pod warunkiem, że bardzo precyzyjnie nazwę nazwę turnieju czy rozgrywek, no i sam mecz i jego zaplanowaną godzinę rozpoczęcia (link do oficjalnej strony z wynikiem też by nie zaszkodził). Po prostu, żeby nie było żadnych wątpliwości.
/psotnick
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Powiem wam panowie,że często błędnie rozliczacie typy tenisa grane w bet365. Jak był krecz to jest zwrot czyli za dany typ 0,a już się spotkałem ze typ był rozliczany przez was jako wygrany lub przegrany. Ma to na pewno jakieś znaczenie.
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Powiem wam panowie,że często błędnie rozliczacie typy tenisa grane w bet365. Jak był krecz to jest zwrot czyli za dany typ 0,a już się spotkałem ze typ był rozliczany przez was jako wygrany lub przegrany. Ma to na pewno jakieś znaczenie.
Zarzuć linkami do konkretnych postów to poprawimy aktualne błędy za Styczeń ;) na zwrot
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Mam prosbe do Moderatorow o wrzucenie moich typow do przyszłych tematow
typ dnia na 20/01/2014
tenis
typ:B. Bryan/M. Bryan - E. Butorac/R. Klaasen
2Way - Who will win?
Pick: E. Butorac/R. Klaasen
kurs 5,25
bwin
Tu statystyki moich wybrancow: http://www.ausopen.com/en_AU/scores/stats/day11/3202ms.html
2 runda: nawet nie dali powachac przeciwnikom brejka
1 runda: to samo http://www.ausopen.com/en_AU/scores/stats/day8/3103ms.html
nie wklejam statystyk BB to przegranymi sie nie interesuje ????
bedzie to pierwsze spotkanie obu par: http://stats.betradar.com/s4/?clientid=475&amp;amp;language=en#2_5,3_3,17_31101,176_2,9_headtohead,164_6856918,197_132437,241_1
Wiec dlaczego nie grac idacej jak burza pary? po kursie ponad 5? tym bardziej ze ich przeciwnikami sa turniejowe 1?
realnie szanse oceniam jako 60 do 40 i skoro kursy sa dalece zawyzone trzeba brac i grac ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
typ dnia 21/01/2014

piłka nozna
Espanyol - Real Madrid
3-way - result
Pick: Espanyol
kurs:8,75
bwin

Zaznaczam ze jest to spotkanie pucharowe: Copa del Rey
12 /01/2014 padło skromne 0-1 dla RM w lidze, w mysl zasady puchar za lige....
Pozatym CdR był zawsze jakas forma pocieszenia, Espanyol zasluguje na zwyciestwo nad RM w tym meczu choc nie zaskoczy mnie jak by ich przeszli i w dwumeczu..., Espanyol, zawsze w cieniu Barcy..., nawet moze juz widze polfinal Espanyol bilbao i final z Barcelona, moze byc , oczywiscie jest to typ wysoce ryzykowny, lecz kurs jest wart ryzyka. tu statystyki ostatnich 5 spotkan http://stats.betradar.com/s4/?clientid=475&amp;amp;language=en#2_1,3_32,22_1,5_6999,9_headtohead,7_2829,178_2814
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
typ dnia 22/01/2014

kosz
Boston Celtics at Miami Heat
Money Line (US)
Pick: Boston Celtics

kurs:7,00
bwin

szukajac typu na srode zauwazylem ze mh sie dogrywaja w OT ????

http://www.cbssports.com/nba/teams/page/MIA/miami-heat

Władcy Pierscieni sa w dolku, w najblizszych 9 meczech jak wygraja 3 to bedzie dobrze... juz w tym sezonie grali z boston i cala 4 kwarte prowadzili w meczu i przegrali... raz przegrali to i raz drugi moga http://www.cbssports.com/nba/gametracker/playbyplay/NBA_20131109_BOS@MIA

i tu http://www.cbssports.com/nba/gametracker/recap/NBA_20131109_BOS@MIA

Widzialem tzn ogladalem w tv jak LJ w play offach pare lat temu pozbawil Orlando pewnego zwyciestwa i Turek TUrkoglu chyba tez sie zalamal tym na reszte swej kariery, - tam bylo tez ok 1 sek ale naprawde mysle ze MH naprawde sa w doklu i moga to przegrac... tak wiec wyciagam ten typ na stol/ dla zainteresowanych polecam YT i hasło lebron jemes beatbuzzer/ zatem w przyrodzie nic nie ginie i stan rownowagi musi byc zachowany ????
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Regulamin mówi
Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, pierwszą połowę itp.
UWAGA: Za powtórzony typ uznajemy także np. Wisła - Legia typ: 1 Wisła (-0,5) - Legia typ 1
* W przypadku handicapu i typu over/under: może podać tylko jeden typ na te zakłady np. handicap +6,5. Jeśli ktoś poda handicap +9,5 typ uważa się za powtórzony. Podobna sytuacja jak w typie over/under.
1 i 1DNB (i odwrotnie) również traktujemy jak powtórzony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom