>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
D 3

dusiaaak

Użytkownik
Sprawdzałem analizy, ale nie zauważyłem, że ktoś podał już taką wcześniej więc proszę o zmianę typu na Under 2.5, z góry bardzo dziękuję ( jest to post dodany o godzinie 00:47 #28)


KURS: 1.72 na Unibet
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
maer 300,6K

maer

Typer A-League
Witam
Mam pytanko, jeśli mój typ dnia który napisałem zostaje przełożony to mam prawo do drugiego typu na ten sam dzień co mój przełożone zdarzenie?
Szukałem tego w regulaminie ale nie mogę znaleźć.
Proszę o odpowiedź.

Nie masz.
Jeśli został przełożony to po prostu czekamy na wynik i wtedy zostanie rozliczony.
A jeśli będzie odwołany, to zwrot.
/psotnick
 
rastaman391 27

rastaman391

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-08-01-2014-sroda-101978.html#post4149043
Przepraszam głupi błąd. Powinno tam być, że Sacramento 8 razy pokryło under, a nie 7 razy, proszę o poprawienie. Z góry dziękuje i przepraszam za kłopot, nieuwaga spowodowana pisaniem drugi raz postu po lagach.. Pozdrawiam
Poprawione, ale też bez przesady..
za taką minimalną pomyłeczkę nikt ci przecież uwagi nie zwróci, głównie z tego powodu, że nikt jej nie zauważy..
/psotnick
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Przed chwila podalem typ dnia AIK Lulea z handi -2 na gosci, a ze mi nie chcialo przyjac to musialem powtorzyc i oczywisce zrobic blad:

spotkanie rozpoczyna sie o 19, nie 17:30 ofkoz,
do tego literowka zamiast (-2) wyszlo 9-2) bo shift widac nie zaskoczyl.

BTW zanim mi przyjelo post minelo dobrze pare minut, nie wiem czy wyrobilem sie w czasie. Zaraz potem mi powiedzialo ze wyslalem dwa razy niby. Taki sobie widze mam debiut.

Pozdrawiam
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Gdyby wkradly sie watpliwosci co do czasu posta (1min przed) to na dowod tego ze nie zawieralem live, na forum hokeja europejskiego o 18:55 pojawil sie ten sam typ. Swoja droga, przegapilem tam rejestracje wiec sie nie pobawie. Pzdr.
 
joopiter 21

joopiter

Użytkownik
W tabeli za grudzien zwyciezca nie powinien miec 80% skutecznosci? Skoro trafil 8/10 typow?
Racja, zwykła literówka, ale na szczęście nic nie zmienia, bo 80% też jest w tych górnych widełkach skuteczności.
Dzięki za czujność.
/psotnick
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Nie wiem czy tak można ale podałem w typie dnia buka Marathonbet którego nie ma w regulaminie. Istnieje możliwość zmiany buka na Bwin i kursu na niższy czyli 1,75? Typ pograłem w maratonie w efekcie tak wkleiłem do działu a później bezmyślnie do strzału dnia.

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-01-2014-sobota-102120-2.html#post4156811
Chyba ci się cos pomyliło, bo w bwin nie ma takiego zakładu, jest tylko over 4.5 i over 5.5, dałem ci over 4.5 @1.50 i poczytuj to sobie jako wybitny wyjątek od reguły, bo to ty masz zadbać o swój typ. Następnym razem od razu będzie ⛔100
/psotnick
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Nie rozumiem tego co napisałeś , sory ale od sprawdzania czy dany typ jest trafny to nie jesteśmy my uczestnicy tylko odpowiednie osoby z tego forum , ale osobiście przeszukałem i oprócz wyniku to innych statystyk z tego spotkania nie udało mi się odnaleść no bo wiadomo to mecz towarzyski i nawet na stronach tych klubów nie można odnaleść ale taki kurs na taki typ przez buka został wystawiony i postanowiłem to wykorzystać i wykorzystałem , ale jeszcze raz wspomnę że osobiście oglądałem to spotkanie na kompie i mówię że wynik rzutów rożnych to 7:4 dla Wolfsburga , zresztą dostałem parę &quot;dzięki&quot; za ten typ i to chyba też coś może oznaczać , a tu mam minusa za niesprawdzony typ i w/g mnie to nie feer
Teraz to ja nie rozumiem co napisałeś...
Najpierw piszesz, że to my jesteśmy odpowiedzialni za sprawdzenie wyniku, a potem, że nie można było ich potwierdzić, bo nikt nie prowadził statystyk tego meczu, bo to był towarzyski.. Więc jakim cudem możemy potwierdzić ten wynik?? Przecież nikt z nas nie oglądał tego meczu, bo nie ma jeszcze ustawowego obowiązku oglądania meczów sparingowych kiepskich ekip... Więc jeśli znalazłeś dobry typ, to fajnie, ale na twoim miejscu sam zadbałbym o jakiś dowód tego wyniku, np jakiś screen z livescora w buku w którym grałeś ten typ.
Z drugiej strony, jest coś takiego jak domniemanie prawdomówności i jeśli mówisz, że był over, to ja ci wierzę, że był. Dlatego w drodze wyjątku rozliczymy ci ten typ na plus. A na przyszłość polecam wybierać bardziej weryfikowalne typy, bo następnym razem nie będzie się dało zweryfikować wyniku to będzie rozliczony jako zwrot.
/psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom